17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

GLOSY: Střípky ze svátečního dne

Nalejme si čistého vína. Pozvání Angely Merkelové na oslavy 100. výročí republiky je dokonalý historický i diplomatický omyl. To, co se Němcům nepodařilo v první ani v druhé světové válce, teď za pomoci našich euro-quislingů dokončují prostřednictvím Evropské unie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Hašek 31.10.2018 10:03

Re: Ten článek má "málo lásky a pravdy".

Určitý president pro mě není štěstím, jen výsledkem rozhodnutí množiny voličů. Já volím takřka výhradně rozumem, někdy to je i malá loterie.

Štěstí a šťastné chvíle si šetřím na úplně jiné věci, ........ chvíle, zážitky.

Pozor na tu lež. Schválně - kolik článků od Ferdinanda Peroutky jste přečetl. A určitě svět voličů pana Drahoše je světem bez nenávisti, plným pravdy. Ale do něj nelze vstoupit a poznat ho - oni si ho chrání pohrdáním, kádrováním druhých a nadávkami .........

P. Kmoníček 31.10.2018 8:46

Štěpánku,

jste první kandidát na medaili "Za zásluhy" 28.10.2019.

M. Klas 31.10.2018 11:35

Re: Štěpánku,

Určitě tu pobavil když ne miliony, tak alespoň několik set čtenářů. "Krásný úděl máme dnes...".

M. Rozbořil 31.10.2018 8:21

A jedeme dál

Je to pár dní, kdy jsem ocenil věcnost a slušnost příspěvku pana Štěpánka, ale asi to byla výjimka, potvrzující pravidlo. Dnes se zase bez dalšího nálepkují euro-quislingové a prezident má jediný patent na rozum (justice jenom buzeruje dnes vyznamenávané). A závěr - doporučení "Se stim smiř!“. A TO je jeden zdůvodů, proč jsme tam, kde jsme.

R. Houška 31.10.2018 7:41

Možná by to chtělo přečíst si Ústavu, a až pak rozdávat rozumy. Prezident není státním symbolem. Tím je ta věc, co vlaje nad Hradem a je na ní heslo, které Zemaněnko, jako opakovaně soudem uznaný lhář, znesvěcuje.

D. Polanský 31.10.2018 8:36

Re:

Jo, Jo, tou je standarda. To by nám ještě chybělo, aby Zeman byl dokonce symbolem, ať je jenom prezidentem.

P. Han 31.10.2018 12:10

Re:

To je ta, co ji někdo rozstříhal na kousíčky?

J. Hejna 31.10.2018 13:08

Re:

Standarda asi ne; standarda není nic.

A. Hrbek 31.10.2018 9:44

Re: Stále platí, že

státními symboly České republiky jsou podle zákona 3/1993 Sb. tyto:

velký státní znak České republiky, malý státní znak České republiky

státní barvy České republiky (trikolóra), státní vlajka České republiky, vlajka prezidenta České republiky (dříve prezidentská standarta), státní pečeť České republiky, státní hymna České republiky - Kde domov můj? (první sloka).

A. Hrbek 31.10.2018 9:48

Re: Stále platí, že

Zemrd státním symbolem není.

V. Kain 31.10.2018 12:24

Re: Stále platí, že

Ale také platí,že vy jste jako vůl narodil a jako ještě větší vůl zdechnete Hrbku.

A. Hrbek 31.10.2018 15:45

Re: Stále platí, že

Ale až po Vás.

Š. Hašek 31.10.2018 13:04

Re:

Tedy, Houško, vy jste chyběl ve škole ....... a nečetl jste články dědečka pipky Kaslové.

Takže státním symbolem jsou nějaké trenky od z toho ven ......... Vždyť to bylo i svatořečeno Dagmar Havlovou .....