23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

GLOSY: O světě a politice (12)

V polovině 90. let jsem toho moc nečetl. Spíše jsem psal, ale hlavně se pokoušel zajistit úspěch naší radikální politické a ekonomické transformace. Musel jsem zužitkovávat své předchozí čtení, svůj naakumulovaný „human capital“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Moravcová 21.5.2020 14:58

Napište už konečně tomu Koženému, ať vám těch 10 tis. pošle a už přestaňte fňukat.

My ostatní jsme v těch devadesátkách zažili nejkrásnější roky a pozor, nekradli jsme. Byli jsme normálními zaměstnanci.

J. Kratochvíl 21.5.2020 19:58

Jak jste příšla na to, že jsem vložil své kupony právě Koženému. Asi jste věštkyně. Zkuste raději najít nějaké argumenty, než urážet spoludiskutujícího. Na to, ale máte v hlavě piliny.

Bohudík, nejsem Klaus a tak jsem vsadil na jiné akcie a vyplatilo se, ale díky Koženému mohl být můj zisk z kupónovky desetkrát vyšší.

F. Houžňák 21.5.2020 22:00

No vidíte, tak jste aspoň jeden, který má Koženého rád a chválí ho.

P. Victorin 21.5.2020 15:19

Pane Kratochvíle - vyslovuji svůj 100% souhlas s Vaším názorem...

D. Polanský 21.5.2020 8:25

No jo elitářů není nikdy dost, kteří tedy hlavně omračují chytrými myšlenkami, no a že proto jsou vyvolení. Čtu teď Dějiny Boha od Karen Armstrongové, to je ukázka spisovatelské pokory, třebaže její znalosti jsou veliké. Nic nafoukaného, nic Já.

I. Jouza 21.5.2020 7:32

Když slepice roztáhne křídla, tak to ještě neznamená, že vzlétne.

I. Mertl 21.5.2020 6:48

Chudák. Ale píše pěkně, uznávám, ale Lagarderová je pořád mocná, zatímco... .

T. Hraj 21.5.2020 8:08

Ano, je mocná. Což je o Evropě velmi vypovídající.

J. Plíva 21.5.2020 6:47

Myšlenky jsou to zajímavé, ale asi omylem jsou zde zveřejněny podruhé.