Diskuse
GLOSA: Výborně, poslanče Bauere
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M56a19r89t53i22n 69S75e41d88l56á73č77e43k
Takže stát není schopen zajistit, aby se dávky nezneužívaly, tak vymýšlí podobné nesmyslné obezličky. Úpadek v přímém přenosu. A tohle si říká pravice?
V24á77c12l89a82v 41N94ě37m89e89c
Asimilace Cikánů je během na dlouhou trať.
Souhlasím, jen by ta trať měla vést od nás hodně, ale hodně daleko.
P34e27t47r 52D62v47o84ř70á17k
600 let marné asimilace vám připadá jako trať? Mně to připadá jako bezedná jáma na prachy.
M25i65l91a61n 86H61u85s69o79v79i18c52e
Všichni občané jsou si před zákonem rovni, jenže někteří jsou si rovnější než druzí. (a nejsou to jenom romové)
![[>-]](http://1gr.cz/u/disk/vlajkaCZ.gif)
A32l69e67x81a88n48d83e82r 54K28o29u10k52o86l52í37k
Obávám se, že se pletete v poslední větě. Spoustě našich občanů je úplně jedno, kdo tu bude vládnout a jestli nastane anarchie. Hlavně že dostanou pár korun za nic, příspěvky za flákání a nebudou muset makat.
A57d84g49a 13O30v54á
Nicméně rozumným lidem je anarchie ukradená stejně jako neanarchie. Jsou rozumní.
Ale k dávkám- na prachy oni slyší (to se všeobecně ví), jinak jsou nevychovatelní. Chci tím říct, že máme určitá pravidla. Nezcizitelná
J34i56ř19í 80P57t12á57č78e69k
Jak může pan Dolínek veřejně tvrdit, že Romové jsou neplatiči. Je to sprostý rasista a nemá v demokratickém parlamentu co pohledávat.
J73a98n 11D87a61v96i45d
Nu, je to inverzní, jsou to pobírači cizího (parazitický trib). Pane Ptáčku, hýčkáte moly v almaře, nebo jim nastražíte naftalénové kuličky, aby Vám neprožrali loden? Vítejte moly v almaře, aby jste nebyl rasista. I Vy filuto...
J91a19n 98H19a58j81s53k70ý
Tatínku, když teď za opilecký řev budeš brát nižší dávky, to budeš míň pít?
Ne, ty budeš míň žrát.
F30i46l94i51p 19D96e 48W44i62n38t30e71r
Otázka zní. Nebude dítěti lépe v dětském domově než v takovéto rodině?
J20a29n 93H84a94j58s27k61ý
Cituji z článku: "Nechápu proto zoufalý výkřik poslance Jan Dolínka ze sociální demokracie, že sněmovna nemůže přijímat protiromské zákony. Nerozumím, o co jde, on je snad ten zákon namířen proti Romům? V něm přece není o Romech ani zmínka."
Jestli pan poslanec Dolínek tvrdí, že je to protiromský zákon tak explicitně tvrdí, že jen Romové jsou ti, co ruší noční klid a ničí soukromý a obecní majetek. Z toho plyne, že pan poslanec Dolínek je rasista.
V15í68t72ě34z63s47l58a41v 35N35o71v25á24k
Ústavní soud to zruší.
A pokud ne náš ÚS, tak Evropský soud pro lidská práva.
J24a98n 63H91a61j43s28k30ý
Ti, kdo ruší noční klid, občanské soužití, napadají pokojné občany a ničí soukromý i obecní majetek, kašlou na zákony.
Proč by náš stát neměl kašlat na rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva.
Otázka budiž postavena takto: Jsme suverení stát? Může náš demokraticky zvolený parlament přijímat zákony ve prospěch drtivé většiny slušných lidí?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz