26.5.2020 | Svátek má FilipDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: V návrzích pro ÚS je Zeman uvážlivýŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 9, poslední: 5.2. 2019 19:13, přehled diskusí

Zbožné přání:
Autor: M. Valenta Datum: 5.2.2019 13:54

To se nestane pane Kolmane.

Re: Zbožné přání:
Autor: Š. Hašek Datum: 5.2.2019 19:13

Zajisté jste mínil, že se nestane "konání dle ústavy". A doufáte v konání dle Baxy a Lásky. Není Vám divné, že jsou z toho vedle a vytočení jak hysterka (dámy prominou) jen ti dva???

Jen ti dva???

Jaký je podstatný logický rozdíl mezi:
Autor: A. Hrbek Datum: 5.2.2019 9:55

volbou a schvalováním kandidáta, což je v podstatě volbou s jediným kandidátem.V čem je například podstatný rozdíl mezi volbou senátora ve druhém kole (dva kandidáti) a soudce (jeden kandidát). V obou případech rozhoduje počet kladných hlasů.

Podobně jako si pan Zeman osvojil právo někoho "nezvolit" (neudělit mu souhlas), mají toto právo i senátoři. Takže mají svůj význam, a to velký, protože jde o důležitou funkci.

To proto je uvážlivý, protože :
Autor: O. Prokop Datum: 5.2.2019 9:30

to není z jeho hlavy. Při jeho povahových vlastnostech ( velikášské sebehodnocení, urážení, vulgarity ...) spíše to bylo tak, že jeho mozkové buňky už nejsou schopny něco konsensuálně tvořit...

Re: To proto je uvážlivý, protože :
Autor: Š. Hašek Datum: 5.2.2019 9:35

Ale jsou.

Domnívám se, že Váš názor je formován názorem televize a Gazdíka. Víte, já si názor tvořím pokud možno sledováním děje (zde presidenta), nikoliv, že mi někdo jen stále říká svoje názory o ději (presidentovi).

Re: To proto je uvážlivý, protože :
Autor: O. Prokop Datum: 5.2.2019 12:39

A já si zase všímám samotného Zemana, samozřejmě jeho chování viditelné v televizi. Je to nemocný člověk,trpící demencí( sám to o sobě řekl) alkoholik závislý na kouření a nejenom s polyneuropatií a "zdravou" prostatou ( co jediné veřejně říká), ale alkoholem poškozeným mozkem, cukrovkou ( vyléčenou podle něj cukrem). To bychom se divili, kdyby odtajnil svoje diagnozy...

Re: To proto je uvážlivý, protože :
Autor: Š. Hašek Datum: 5.2.2019 13:43

Mám nejasný dojem, že si střihači (vrtiči psem) v televizi "dávají s presidentem dost práci". Já Vám udělám v počitadle na fotce ze srpna leden, na jedno menší kafe. I s jinovatkou minus 33 C. A to s tím prográmkem umím dělat jen tak na 2-.

Pane Prokope, tak dál hodnoťte presidenta podle desetisekundových šotů "zpravodajství" spacákové Nory a Moravce. Jsou totiž i jiné možnosti.

Houby, je to tam samý komouš a levičák.:
Autor: K. Janyška Datum: 5.2.2019 9:17

Jste slepý nebo co ? Dzp.

Re: Houby, je to tam samý komouš a levičák.:
Autor: Š. Hašek Datum: 5.2.2019 9:31

Máte pravdu, pane Janyško.

Ale Váš názor (na politické profily určitých osob) není nijak v rozporu s tím, že pan Kolman napsal jednoduchý, učebnicový, potřebný článek. Já mu tímto děkuji.