18.1.2022 | Svátek má Vladislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
tatina 3.2.2010 22:37

Slyším li líbivá slova a hesla soudruha Paroubka,

naskakuje mi husí kůže na celém těle.Když se k tomu přidají jeho ovečky s tesáky jako jsou soudtuzi Rath,Zaorálek a Sobotka,chce se mi balit kufry,a ještě před odletem jim vlepit jednu pořádnou Mackovku.

Budař 3.2.2010 22:53

Re: Slyším li líbivá slova a hesla soudruha Paroubka,

Mne také naskakuje husí kůže. Přestože jsem velmi pravicově zaměřen, tak bych možná zvolení ČSSD překousl, nic jiného by mi nezbývalo, kdyby však měla zvítězit tahle cháska, tak je to na balení kufrů. Tahle parta nic neumějících hlupáků, jde jen po prachách a kariéře, to nejsou žádní demokraté. Poslední soc. demokrat byl Batěk a toho tito soudruzi vyhodili. V této straně je 90 % komunistů a lotrů. Co však naděláte, když je póvl bude volit. Jak je možné, že v průzkumech / moc jim nevěřím, jsou zaplacené / o nejpopulárnějšího politika zvítězí Dluhoslav Sobotka, nejhorší min. financí všech dob, který nejvíce zadlužil tuto zemi, stačí se podívat do oficiálních statistik, z peněz daň. poplatníků si zakoupil v Praze za 7mil. byt. Zneužil náhrady které pobírá v parlamentu, sám se přiznal. Tak co k tomu víc říci ? 

ilik1 4.2.2010 15:39

Re: Slyším li líbivá slova a hesla soudruha Paroubka,

Navíc by Dluhoslav pouze z náhrad neměl šanci. To budou zajisté drobky ze Standova stolu. Vždyť se tradovalo, že u každé větší privatizace byli všichni Standovi kluci.

janoryna 3.2.2010 20:27

když se vámnelíbí paroubek, volte komunisty

ty vědí, jak se socanama zatočit !

kord 3.2.2010 18:10

Paroubek mi nevadí

Pořád čtu něco o Paroubkovi.Ale větší zlo je Topolánek.takový bordel co tu za tu dobu udělal se dá přirovnat jen k 90 letům za vlády Klause.

Gardnes 3.2.2010 18:51

Re: Paroubek mi nevadí

Nějak mi to nezapaluje, stále se mi nedaří naplnit slovo bordel konkrétními činy Topolánka za ta dvě léta vládnutí koalice pod jeho vedením. Onen KORD, zřejmý obdivovatel předlistopadového socialistického státu se jaksi omezil jen na výkřik, dokonce sarovnání s vládou Klause nic nevypovídá o jak velký bordel jde a v čem se situace zhoršila proti světlému období vlády ČSSD za tiché podpory KSČ po dobu 8mi let, kdy se nasekal dluh, jehož úroky nás stojí téměř 100 miliard rok co rok vyhozených oknem. Na takových kordech dojede náš stát na cestě k bankrotu.

Kord 3.2.2010 20:13

Re: Paroubek mi nevadí

co třeba pozastavení dotací a zhoršení podmínek pro zateplování paneláků.nemyslím tu nepovedenou "šanci úsporám"..a jeho slavný výrok "nás se krize nedotkne",,,vy asi žijete jinde,že?:-)

H.K. 3.2.2010 21:12

Lžete.

......."nás se krize nedotkne",,,vy asi žijete jinde,že?:-)...  Byla řeč o finanční krizi a ta se ČR netýkala. Taky Slovenska a Mexika. Nebyla řeč o krizi ekonomické. 

Budař 3.2.2010 22:37

Re: Paroubek mi nevadí

Korde, ty moravskej hospodskej politologu, dej si ještě jednoho panáka slivovice a jdi spát. Ty blafy se nedají číst, nevíš vůbec která bije.

tatina 3.2.2010 22:53

Re: Paroubek mi nevadí

Loni z jara mi vyšlo zateplení rod.domku s výměnou oken z odhadovaných 105 000 kč na celkových 156 000kč.Když jsem oslovil agenturu,která se tímto programem zabývala,požadovala odfe mne všechny dokumenty,které jsem jim také poslal.K mému velikému údivu však moje žádost byla zamítnuta s odůvodněním,že firma,která ony práce prováděla nemá povolenou licenci od MŽP a tudíž nemám absolutně žádný nárok na státní zelené dotace.Zjišťovaljsem dále,a když jsem se konečně dovolal na jednu z firem,která licenci měla,bylo mi řečeno,že vzhledem k velkému počtu zakázek,ve kterých myjí přednost školy,nemocnice a jiné,mi řekli,že se na mne dostane až tak kolem letošního roku(2010) někdy na podzim,což ještě nebylo jisté.Z toho jsem jasně usoudil,že to byl od zelených další lobistický tah podložený korupcí,které firmy budou do tohoto projektu zainteresovány.Co k tomu dodat?Jen to,že SZ je figurkou nějaké velké Lobiskupiny,řízenou ekoteroristy.

volič 5.2.2010 8:43

Re: Paroubek mi nevadí

Kord, to že ti Paroubek nevadí je tvůj problém, a tak s tím neotravuj ostatní. Takové blbce on potřebuje !!

Landys 3.2.2010 17:50

Kluci se srdcem na pravém místě, vy prý jste inteligentnější než ostatní !

Pořád slyším, že jste chytřejší, zodpovědnější a schopnější. V porovnání s ostatními jste údajně o cca 15 % větší íkváči. Myšlení mi moc nejde, tak nemůžu přijít na jednu věc. Vy to budete určitě vědět. Mohl by mi některý z vás srozumitelnou a polopatistickou formou vysvětlit, jak je to možné, že dobře si stojící evropské státy, dejme tomu ty severské, mají  cirka o jednu třetinu vyšší daňové zatížení než my, vede se jim dobře, o žádných občanských nepokojích u nich jsem nic nezaslechl. Nejlepší evropský ekonom a prostředníková jednička Kalousek je k neudržení a jen by je naopak snižoval a snižoval ! Možná jsem jen nedával pozor a to snižování mělo  platit jen pro bohaté. Těch prý zas tolik není, tak to státní kasa utáhne - a když ne, tak si utáhneme my ostatní - bohužel zas jen řemen kolem pasu. Který z vás chytráků se ujme odpovědi ? Za kladnou odpověď předem děkuji a zůstávám se soudružským pozdravem Míru zdar (na Blízkém východě i jinde ve světě !).

jeff 3.2.2010 19:39

Re: Kluci se srdcem na pravém místě, vy prý jste inteligentnější než ostatní !

Nemohu se považovat za osloveného, protože jistě nesplňuji vámi stanovená kriteria.

Nicméně vám nabídnu odpověď. Možná to bude tím, že severští socialisté když už

z těch svých nikterak rozradostněných spoluobčanů ty vysoké daně vyrazí,

tak je použijí na účelné investice k rozvoji země. To se poněkud liší od konání místních

socialistů, kteří vybrané daně nechají doslova prožrat a protože ani to jim nestačí k uplácení voličů, tak si k tomu ještě každoročně vypůjčí desítky miliard kč.

Budař 3.2.2010 23:10

Re: Kluci se srdcem na pravém místě, vy prý jste inteligentnější než ostatní !

Nevím jestli to dotyčný pochopil, ono mu to myšlení opravdu moc nejde, jak se přiznal, ale vysvětlil jste mu to správně. Já bych mu ještě doporučil, sehnat si nějaké materiály o tom, jak se vyvíjel třeba socialismus ve Švédsku. Jak socialisté v sedmdesátých letech rozhazovali,  bohatší lidé prchali do daň. rájů a oni to dělali do té doby, než narazili na dno a vládu přenechali opozici.

J. Hašek 3.2.2010 15:20

Šibal soudruh Paroubek,

 - jest vskutku jeden z nejlepších sockomunistických šibalů a demagogů a v boji za práva proletariátu utěšeně tloustne. Toť jest již osud všech sockomunistických vůdců, počínaje Šmeralem a konče Zemanem. Mají-li sociální demokraté dnes své tlusté muže - 120 kg vážícího Paroubka, 118 kg vážícího Škromacha, 125 kg vážícího obézního Váňu - jest to jistě jen dobrým znamením, že jest proletariát na postupu. A soudruh Paroubek jedná zcela správně, když hledí využitkovat plnou měrou božího daru, kterému se říká politika. Když na schůzích lidu zahřmí:"Dejte nám chleba," sní k tomu chlebu ještě po schůzi tři řízky, dvě uzenky a vypije k tomu několik plzeňských. A když to soudruh dělá den za dnem, pak není divu, že má naději stát se sockomunistickým posrancem a vrchním mimozemšťanem.

V.ladimír 3.2.2010 15:33

No jen tak dál

Takhle Paroubkovi přihrajete i voliče, kteří by třeba volili ODS, ale nechtějí být s Vámi a s tím pod Vámi v jedné družině.

kord 3.2.2010 17:59

Re: Šibal soudruh Paroubek,

dobromyslní lidé bývají často objemnější .-)..to je známá věc :-)..lepší než kdyby trpěli bulimií,jako třeba Bém ..--)

BuBu 3.2.2010 14:46

Tak - na Řecko a jeho žití . . .

. . . nad poměry, respektive - na dluh - si už EU posvítila !!!

Teď je nutno ještě přejít k nám . . . do ČR . . . a posvítit si na ty Debily z KSČSSD, kteří v době, kdy má naše zem v pr/de/li/ vši . . . a v kase nas/rá/no . . . . chtějí vyplácet 13-té důchody . . . vyplácet v rozporu se zákonem 30-ti korunové žebračenky . . . a slibují všechno a všem - výměnou za koryta a opětného zavedení socialismu !!!

Je třeba vzít toho Pupkatého vepře . . . i tu Votlemenou Tlamu, která tyto zhovadilosti odkejvává . . . .  pořádnou topenářskou . . . bezešvou trubkou do rypáku . . . a tu jeho Farmu zvířat přeorat !!!  . . . . . . ááááá pořádně přeorat - hlubokou orbou !!!

Kajan 3.2.2010 14:08

Už to tu jednou bylo

Náš milovaný Pupík asi opravdu pečlivě četl bibli komunismu "Mein Kampf" a drží se zuby nehty jejího návodu...

Když se nemohu zmocnit vlády násilím, je nejjednodušší zmocnit se jí zákonnou cestou.. Dát lidu nepřítele a pak nabídnout jednoduché východisko... Já jsem váš spasitel... Svrhnu demokracii demokratickou cestou... Nemá cenu přesvědčovat intelektuály, stačí zblbnout nemyslící masu a intelektuálové se přidají z vrozenéh prospěchářství... Stokrát opakovaná lež se stane pravdou.. Spoléhat na špatné vlastnosti jednotlivce je spolehlivější, než kázat o morálce..

Všechno tohle budoucí Führer vymyslel a vepsal do stránek této knihy ještě dávno před tím, než Pupíkova tatínka napadlo, že by ho mohl udělat..

V.ladimír 3.2.2010 14:44

Re: Už to tu jednou bylo

To vy modrásci dáváte lidu nepřítele- Paroubka.

Budař 3.2.2010 23:28

Re: Už to tu jednou bylo

Oranžovej - ruďásku, už jsi s těma kecama únavnej.

Tadeas 3.2.2010 13:56

Nechutný článek

Pane autore, co to píšete? Že se nestydíte. Já nefandím žádné straně,ale to co děláte vy je divné. Lživě hanit nějakou stranu veřejně ... Ta strana udělala mnoho ostudy, její program je nic moc... ale cpát nám do hlavy nějaké vaše výmysly a bludy o komunismu a omezování svobody, které je nepravdivé.....Já být Paroubek, tak vás snad žaluji.

lojza 3.2.2010 14:01

Být socialistou není žádná ostuda!

Je to mnohem, mnohem horší!

volič 5.2.2010 8:47

Re: Nechutný článek

Tadeas, tuto stranu /Čssd / nemusí nikdo hanit, ta si dělá renomé sama...

Rad 3.2.2010 12:35

přeju jyrkovi

aby si při volbách co nejvíc nabil držku. už mě a moje potomky stál moc a nic dalšího už do jeho akcí nechci investovat.

cipísek 3.2.2010 13:08

Re: přeju jyrkovi

Podle mně to s tou hvězdou letos dopadne jako s meteorem - zasvítí ,zasmrdí a pšoukne.

Rad 3.2.2010 16:15

Re: přeju jyrkovi

na ten pšouk se těším, že to ale bude drahý pšouk!

cipísek 3.2.2010 18:12

Re: přeju jyrkovi

Ale v tomto případě lze jen souhlasit s heslem "Nejsme dost bohatí na to,abychom si mohli dovolit levné věci".

JaS 3.2.2010 13:56

Re: přeju jyrkovi

Některé hvězdy raději pod zemí...

Martin 3.2.2010 12:34

Inu,

Kaufmane,já vám rozumím,ale máte to marné,po dvou letech oblbování se lidi poučili.