3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

FEJETON: Zeman nebo Drahoš z Tel Avivu

Když jsme se v roce 1987 po čtyřech letech supra-kafkovské byrokracie vystěhovali z komunistického Československa, odcházeli jsme pouze se třemi dětmi a čtyřmi kufry.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Rudolf 24.1.2018 10:36

Re: Kouzlo nechtěného

Dokud tady budou smrdět takoví užiteční idioti Kremlu, jako jste vy a ten pod vámi, tak vám bohužel nevyhovím.

J. Vlček 24.1.2018 14:02

Re: Kouzlo nechtěného

Roli užitečného idiota tu hrajete jedině vy, pane Rudolfe. Nechtěl byste mi laskavě připomenout, kdy jsem se ku příkladu, byť jen slůvkem, zmínil o Kremlu? A že svou hubu nezavřete je každému jasné, přišel byste tak o pracovní nástroj. To je totiž pracovní nástroj každého tlučhuby.

J. Kanioková 24.1.2018 15:23

Není šám, je to parta JFPN

J. Kanioková 24.1.2018 15:24

Kruciš, zase překlep - není sám

J. Hejna 24.1.2018 10:41

Re: Kouzlo nechtěného

Ano, pane Rudolfe, zase máte pravdu.

M. Valenta 24.1.2018 8:46

Vaše vývody jsou mimózní,

a tak Vaše nevolba je zcela na místě.

J. Skála 24.1.2018 5:00

Pane Guttmanne

máte pravdu, běžte volit, až bude volební místnost v Jeruzalémě.

P. Majer 24.1.2018 0:34

Asi vážně zůstaňte doma

Pokud jste z čehosi vyvodil, že Drahos podporuje muslimy proti Čechům, a nemyslíte to jako vtip....tak vám bude spousta lidí vděčná, když své volební právo...nevyužijete.

A. Pakosta 24.1.2018 7:38

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Kdybyste si přečetl "Výzvu vědců...", našel byste tam tu podporu připrchlíků naprosto zřetelně - oni mají samá práva, my jen musíme tohle a nesmíme tamto. A to je jeden z hlavních důvodů pro mne, abych Drahouše nevolil.

J. Vlček 24.1.2018 9:13

Re: Asi vážně zůstaňte doma

To ovšem pan Majer ve své zahleděnosti do pana Drahoše nevidí a vidět nemůže. Pravděpodobně nosí růžové brýle, aby viděl vše v lepším světle a vypadal inteligentně, podobně jako pan Drahoš.

P. Majer 24.1.2018 17:02

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Tak panove postupne:

1. Zadne hordy muslimskych migrantu tu nemame a nikdo se sem nehrne.

2. Pan Drahos opakovane zduraznil, ze odmita rozdelovani migrantu podle kvot.

3. Vyzva vedcu, doporucuji si ji precist, zacina slovy: Cilem vyzvy neni zlehcovat rizika spojena s migraci. Cilem vyzvy neni agitovat za konkretni kroky vuci uprchlikum....

4. Vyzva apeluje na politiky a media, aby prestali vyvolavat hysterii, strach a nenavist, kterych pak zneuzivaji k vlatnim cilum. 5. Eventuelni prijeti migrantu a uprchliku se ridi azylovym zakonem. Cetli jste ho? Chcete ho zmenit? Jak? Co pro to udelal M. Zeman?

P. Majer 24.1.2018 17:05

Re: Asi vážně zůstaňte doma

6. Prezident, at uz je to kdokoli, nema zadne pravomoci souvisejici s

tematem migrace.

7. Predstava, ze vas hodny Zeman chrani pred zlymi muslimy je opravdu smesna. 8. Takze kvuli migrantum budete volit cloveka, no spis lidskou trosku, ktery

jiz 5 let prodava zajmy obcanu za zajmy nekolika podnikatelu (Kelner) a obraci

Cesko zpatky do vychodni despocie, atd, atd... 9. Preji vam stastnou ruku a vazim si toho, ze pan Guttman zustane v sobotu doma. 10. Shabbat shalom....:-)

M. Prokop 24.1.2018 9:16

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Kdo hledá, najde. I když to tam třeba není.

F. Houžňák 24.1.2018 9:24

Vy jste jako ti bolševici, ti mi taky pořád tvrdili,

že to, co vidím na vlastní oči a slyším na vlastní uši, není pravda a že pravda je to, co oni říkají. Asi se vám starý kabát těžko odkládá.

M. Prokop 24.1.2018 12:21

Re: Vy jste jako ti bolševici, ti mi taky pořád tvrdili,

Nemáte na šatnu? :-P

J. Vlček 24.1.2018 9:50

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Není to, pane Prokope, spíš tak, že je to tam, ale kdo najít nechce, ten prostě nenajde?

M. Prokop 24.1.2018 12:21

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Mohlo by. Ale není.

J. Vlček 24.1.2018 12:43

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Máte to těžké, pane Prokope, nacházet se v tak schizofrenní situací. Na jedné straně být proti islamismu a na straně druhé volit kandidáta vítače. Nezávidím vám.

M. Prokop 24.1.2018 13:17

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Těžko se doberete správného výsledku z nesprávných východisek. Ani já vám nezávidím.

E. Pawlica 24.1.2018 9:47

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Pokud byste výzvu vědců opravdu četl, z toho, co tu mylně uvádíte, byste v ní nenašel ano slovo, pane Pakosto. Tož tak.

J. Vlček 24.1.2018 10:00

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Také jeden slepý, nebo ten, co neumí číst?

M. Prokop 24.1.2018 12:22

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Vy, nebo Pakosta?

J. Vlček 24.1.2018 14:06

Re: Asi vážně zůstaňte doma

Dedukujete špatně, pane Prokope.