18.8.2022 | Svátek má Helena


Diskuse k článku

FEJETON: Dobrý důvod k oslavě

V pátek 31. ledna jsem si o půlnoci udělal malou rodinnou oslavu, protože Britové právě vyhráli svou druhou bitvu o Británii s Německem. Tentokrát nemuseli sestřelovat nepřátelská letadla, bojovali „jen“ s intrikami a vydíráním nedemokratického unijního aparátu, v němž mají už delší dobu hlavní slovo především němečtí neomarxisté.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kain 3.2.2020 18:24

Pane Chrastino čtu rád vaše články.Mají hlavu a patu což se některých jiných článcích od jiných autorů říci nedá.Jak jste se zmínil o těch německých neomarxistech,tak si myslím,že ne jenom němečtí ale i jiní jsou stejného ducha.Řekl bych,že jich je tam většina.Ono to taky podle toho vypadá.Oni si skutečně nemohli zvolit na post předsedy komise nikoho jiného než nebezpečnou,ale naprosto neschopnou von Leyen.V Bundeswhru bouchaly láhve se šampusem když se dověděli,že ta povedená ministryně odchází.A to jsem měl němce za inteligentní lidi.

M. Krátký 3.2.2020 19:54

stádo inteligenci nepotřebuje - stádu stačí víra ve vůdce - Němci mají inteligenci pouze v případě, že se jedná o jednotlivce - jakmile jsou již dva - tak začínají myslet stádně - výsledky známe !!!!!!