Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

J84a43n 94Č88e86r67n45ý

3. 7. 2024 22:11

Vládnoucí sběř žije ve svých věžích ze slonoviny a na svou ochranu si najímají exoty typu plk. Foltýna.

JJ

J89u38r67a 11J81u89r13a32x

3. 7. 2024 20:42

Ano, tito „tradiční“ politikové dnes stojí na rozcestí. Buď se vrátí nohama na zem, anebo je voliči smetou do propadliště dějin.

Ano, smetou. Už aby to bylo, protože čím déle s tím bude otáleno, tím to bude dražší a bolestnější. A dost možná i aspoň někde a někdy krvavé.

JK

Kardinální otázkou je, zda pokrytectví, zbabělost a lhaní západních politiků a veřejných činitelů dosáhlo již svého vrcholu, nebo zda má prostor ještě někam stoupat.

Pokrytectví, zbabělost a lhaní jsou 3 nejvýznamnější "evropské hodnoty" evropských politiků.

Pokud se dosáhne v tomto směru vrcholu, tak se celý systém zhroutí podobně, jako se zhroutil komunistický blok na konci 80. let.

JK

Kdosi kdysi řekl něco v tom smyslu, že ti největší lumpové se do politiky dostávají ne tím, že je podporuje většina. Ale naopak - podporuje je jen malá menšina, která si ovšem díky mlčící většině může dělat, co se jí zamane.

Foto

Vrchní rabín pařížské Velké synagogy vyzývá Židy, aby opustili Francii.

PP

P51e35t25r 51P54a36v34e51l

3. 7. 2024 16:35

Ani se mu nedivím, když vidím v TV ty demonstrace levicové lůzy proti NS a paní Le Penové. A řada z těch demonstrantů mává vlajkou Palestiny.

LP

dávno nevěřím v nějakou naivní víru současných "elit" v boj o klima či víru v "obohacující" multi kulti. Toto jsou pouze kecy pro "plebs", aby přijal libodemo politiku , v důsledku namířenou proti drtivé většině občanů - světovláda kapitálu a korporací v takové nějaké nové verzi feudalismu - sledovaní občané na každém kroku bez jakýchkoliv práv, ožebračení novodobí nevolníci. Vláda nikým nevolených ,nejlépe dědičná. V článku jmenované nejsou cíle, ale prostředky k dosažení skutečných cílů. Rozdělení světového majetku už je jako za feudalismu - drtivou většinu vlatní malinká skupina lidí, nyní se v Evropě cíleně likviduje střední třída (nebudou nic vlastnit a budou šťastní :). Dovoz nekompatibilních migrantů slouží k rozpolcení společnosti, stejně jako absurdity typu 100 pohlaví (toto konkrétně považuji za test, až jak si nechá část populace vymýt mozek něčím, co je v okamžitě možném ověřitelém rozporu s realitou) a další "narativy". Ty "narativy" např 100 pohlaví musí někde vzniknout ,toto nemůže vzniknout přirozeným vývojem ve společnosti, a následně jsou cíleně protlačovány až do zákonů. K dosažení cíle je ,samozřejmě, nutná cenzura a cílená ostrakizace a potlačování názorů, které tyto "narativy"zpochybňují. ** Jediné, v čem mají občané výhodu proti globálnímu kapitálu a jejich vlastníkům, je jejich množství - to se odstraní cíleným rozdělením občanů do názorově nesmiřitelných skupin, které se poté nedokáží sjednotit k obraně svých skutečných, reálných zájmů. ** A jede to z různých stran - stačí se podívat na WHO, jak se velmi urputně snaží získat moc nad celými státy i jejich vládami. WHO = byrokratický nevolený moloch silně dotovany farma firmami - ta chce nařizovat , kdy je pandemie, jak se musí vlády zachovat a hlavně - nařizovat státům, čím musí své občany povinně očkovat.

MZ

R^ 100% súhlas.

Iba by som dodal, že ten nezmyselný počet pohlaví je nielen test, ale aj prostriedok ďaľšej radikalizácie a štepenia spoločnosti. A možno je to aj súčasť depopulačnej agendy.

RT

Dobre a presne popsano.

Rozhodujici politici ziji naprosto odtrzeni od reality svych volicu.

At uz je to geografickou vzdalenosti nebo preplnenym korytem.

Foto

To označování "extrémní pravice" je zajímavé.

Já mám už mnoho let stejné politické názory. Kdysi jsem byl konzervativec, dnes čtu, že jsem prý extrémní pravičák. Až se sám sebe někdy bojím, páč mít extrémního pravičáka v baráku, to není žádná prča.

PK

Za bolševika - bylo nejpozději od Sovětské invaze v srpnu 1968 jasné "o čem režim je" - a to bez výjimky všem, i těm, kteří z bolševiků těžili. Přeto pád režimu přišel až za 21 let a to spíše vnějšími vlivy.

My v současné chvíli (se všemi ilegálními migranty a zelenými bolševiky) směřujeme do ještě větších problémů než bývalý východní blok, avšak přesvědčení o "cestě do pekel" - mezi lidmi - se mi nezdá tak jednoznačné a navíc "vnější podmínky" budou co ? Čínský "socialismus s otrokářskou tváří", nebo definitivní vítězství toxických a zmatených globálních korporátů nad posledními zbytky demokracie??

IB

I37a82n 50B35i79k94k24h23u

3. 7. 2024 13:20

Dopad na dno, hlad a bída.

Krach průmyslu a zemědělství se potká s robotizací a AI.

Čínský "socialismus s otrokářskou tváří" a definitivní vítězství toxických a zmatených globálních korporátů jsou jenom akcelerátory.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz