18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Fišta 17.1.2009 10:26

Re: Chce to české řešení:

Zima přichází z Ruska...

Miloš Zfrantišku 16.1.2009 9:59

Pane Železný,

nechte těch dojemných žvástů a radši mi povězte, kdy mi vrátíte 4000 korun, které moje rodina byla díky Vaší krádeži televize Nova nucena  zaplatit.

M. Zima 16.1.2009 10:04

Je netaktní, ptát se na marginálie, když naši nejlepší vytvářejí koncepci nové Evropy.

Stredocech 16.1.2009 10:06

Re: Pane Železný,

Mě by spíš zajímalo, jak dlouho budu muset platit koncesionářské poplatky televizi, na kterou se nedívám.

Ivan 16.1.2009 12:40

Re: Pane Železný,

Jsem pro zrušení koncesionářských poplatků a pro to, aby každá TV platila každému občanovi republiky měsíčně částku 100Kč za to, že smí používat k vysílání frekvenci, která je majetkem všech občanů státu.  Vysílací frekvence jsou totiž monopolním zdrojem jako třeba vzduch nebo voda a patří všem občanům státu. Když si je někdo vyhradí pro sebe, měl by všem občanům za to platit.  Částka 100Kč vychází výpočtem z ceny, za kterou je možno pronajmout licenci k vysílání TV.

dddd 16.1.2009 12:55

Re: Pane Železný,

kecáš, ukaž nějakou smlouvu že jsi něco platil.

Ladislav N 16.1.2009 16:52

Re: Pane Železný,

1100 kč na průměrného občana včetně kojenců a důchodců. Takže z daní....

vasekpav 16.1.2009 14:30

Re: Pane Železný,

Kdyby si Železnák nehrál na velkého mediálního Šéfa !? A vypadl zavčas ,? I tak by mu zbylo dost milionů !!Jenže Nenažranost !!! Pokračuje !na druhé straně ,Neskutečná DEBILITA voličů kteří takové lidi posílají do parlamentů za ČR mi podlamuje kolena ?!8-o8-o8-o>-

havránek 16.1.2009 9:38

Vy nevíte

že naši europoslanci budou mít po volbách navýšený plat z 89.000,- Kč na 190.000, tak proč to nezkusit.

čtenář zdrojů 16.1.2009 8:58

Slabota od Železného

Sledoval jsem Železného projev "na živo", takže to teď číst nemusím. Projev to byl velice trapný. Železný to navíc celé četlz papíru, klepaly se mu ruce, a byl evidentně z formy.

V ten den se řešily na půdě EP problémy EU, řešila se Gaza a energetika. Většina evropských poslanců to tak pochopila a své projevy tak většinou bez čtení z papíru přednesla. Výjimkou byli poslanci za Česko. Ti se věnovali hlavně vnitřním českým záležitostem a připravovali si tak půdu pro letošní volby do EP. Jejich projevy byly mizerné a trapné (Rouček, Ransdorf, Bobošíková, Železný atd.). Rouček s Ransdorfem to ale aspoň nepředčítali z papíru.

Z českých reprezentantů tak byl jediným dobrým řečníkem na půde EP kupodivu premiér Topolánek. Mluvil bez papíru, mluvil k věci, mluvil rázně a Česko se nemuselo za něho stydět. Ačkoli Topolánka nemusím, tak za jeho vystoupení na půdě EU mu tleskám. Ňaopak Železného bych za jeho výkon už nikdy nevolil.

M. Zima 16.1.2009 10:06

Jo, Topolánek mluvil rázně, jako svobodník chycený na bráně, to, že trapně kecal a odporoval si, v Česku zapadne do normality.

vasekpav 16.1.2009 14:40

Re: Slabota od Železného

Souhlas , Taky jsem Topolánka nevolil, ale kdo tady něco umí a o něco mu jde je premiér ?!!!>-8-oR^To se nedá přehlédnout!

Ludva 16.1.2009 8:50

Úspěch už je zaručen

Ať se stane, co se stane, po českém předsednictví zůstane jediné - pachuť Černého "plastiky".

Josef K. 16.1.2009 8:40

Opravdu...

tento zdatný autor mnoha muzeí VIL v Sovětském svazu umí řešit mnohé situace prostředky, které jsou v demokraciích považovány za težko přijatelné....k tomu kapka české heroické malosti a máme zde zase výživnou koupel hlouposti.

gerontusinza 16.1.2009 8:39

Pane Železný mám dotaz.....

vážně jste musel něco takového prezentovat? Asi ano ...... Já bych byl rád kdybyste mohl psát oslavné články po tomto předsednictví...... dnes mám pocit, že jsem se dostal do područí hloupých hujerů neschopných se ani presentovat tím co chtěli..... Evropě to osladíme ( pokud nám ovšem ona nezasolí ;-)), "dílo" s pachutí podvodu.....(mimochodem, ten kdo naletí podvodníkovi by skutečně neměl cokoli řídit), ....... a to to "řidíme" 14 dní;-D co nás asi čeká dál

Vals 16.1.2009 10:51

Re: Pane Železný mám dotaz.....

Vy budete asi zhrzený kandidát,nebo ne?

Milan 16.1.2009 8:31

Bezva článek, Bez výhrad souhlasím.

Ale přál bych si aby naše předsednictví mělo ještě jeden maličký bonus. Aby už toho debila Paroubka vzal čert.

Milda 16.1.2009 10:07

Re: Bezva článek, Bez výhrad souhlasím.

R^R^R^

PROKOP BUBEN 16.1.2009 8:16

NO ANO

Ten, kdož by se měl stydět a chodit kanálama obhajuje na půdě EU parlamentu napáchané svinstvo a svináky - fuj tojfl......

Zebra 16.1.2009 7:27

No tak slovník je to šťavnatý, o tym žádná,

ta přirovnání, ty přívlastky, výšiny do kterých vynesen prezident….ale ten řečník…jen aby zase proboha nechtěl kreativně řešit nějakou nestandardní situaci ! Naposledy nás to stálo skoro 11 GKč.

i.h. 16.1.2009 8:49

No, Klaus popularni a intelektualne velmi schopny je,

a tech 11 miliard prohrala schvalne vlada socanu + unie svobody, tedy havloidi.

Ladislav N 16.1.2009 13:58

Re: No, Klaus popularni a intelektualne velmi schopny je,

Nene, za prohranou arbitráží s 11 G Kč je zlodějna Železného.

MK 16.1.2009 18:04

Re: No, Klaus popularni a intelektualne velmi schopny je,

Hlupáku hloupoučký. Havloidi se  potřebovali zbavit paravicového VŽ, aby nemohl vlivem Novy ovlivnovat myšlení lidí. Veřejnokamarádskou ČT už měli pod palcem a Nova jim překážela v intrikování. Celý tento monstrproces byla jen hra pro hluáky, jako ta a který jsme díky nim zaplatili.

Ladislav N 16.1.2009 18:29

Re: ad Železný

A proto Železný neoprávněně vypověděl ČNTS (CME) smlouvu a neoprávněně si "rozebral" její majetek a práva?;-) U nás říkáme ROZKRADL.

gerontusinza 16.1.2009 8:50

Pane jste buďneznalý skutečnosti nebo jen kreativně rozhořčen.....Re: No tak slovník je to šťavnatý, o tym žádná,

pan Železný sve pře ustál, neustály je pánové, kteří zastupovali tuto republiku a kteří se neobtěžovali ani k tomu, aby se spojili s právními zástupci pana Železného..... mimochodem pan Železný těžko mohl něco ovlivnit, protože jednání se státem kterému věnoval (sadármo račte pochopit...) obrazy a ten obdarovaný (tj i vy a já..) jej následně žaloval, že prý nezaplatil clo, ale nijak mu ( tedy mě ani vám) nevadilo tento dar přijmout...... jak příznačné a smutné ... nestydíte se  trochu nad svými soudy?;-(

Ladislav N :-))) 17.1.2009 5:36

Re: pan Železný sve pře ustál...

Neustál!! PPF, která odkoupila zbytek majetku po CME a pohledávky za Železným, jej cestou obchodních soudů roznesla na kopytech a Železný přišel exekucí majetku i o vysílací licenci (CET21). Ale to jsou triviality, gerontosaure. Vy je neznáte? ;-P

Důchodce 16.1.2009 10:03

Re: No tak slovník je to šťavnatý, o tym žádná,

Naposledy nás to stálo 11 mld. a bylo to asi málo,nezničili jsme ho.Snad abychom ještě přidali,že ano ?

Zebra 16.1.2009 10:32

Re: No tak slovník je to šťavnatý, o tym žádná,

Důchodče, jen jeden dotaz vám i vašim souvěrcům nad vámi: Dali byste Železnému své peníze, aby pro vás vydělával ?

Standa 16.1.2009 6:40

No,

v Gaze se našim nedařilo a s plynem jakby smet. Nic neprokázali. Koalice to prostě neumí.

gerontusinza 16.1.2009 8:58

Za plyn bych jim moc nenadával........Re: No,

pokud plynovod zamrzl (tedy kondenzovaná voda), těžko jej bez obrovských nákladů rozmrazíte a nikdy to netrvá krátce....... Problém samozřejmě nastává hlavně pro ty coho nechali zastavit a nedomysleli věci následné..... V každém případě musí dojít k zásadním změnám ve smlouvách, a tj směřovat začátky a konce smluv do letních měsíců, aby podobné hrátky neměly tyto důsledky.....    Mimochodem, aspoň si pár zelených mozků ujasnilo, že žabičky sice přežijí ale že nic není samo od sebe a rabovat zemní plyn je tak trochu na hlavu...... rabujeme vlastní budoucnost a přežití....