26.5.2024 | Svátek má Filip


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
slazer 31.8.2006 20:33

pšouk

:-D:-/:-/8-o8-o8-o8-o8-o8-o8-o;-Oahoj

monika 21.3.2006 2:39

prdel

 jako  se mas. Ja se mam na prdel.
Pepa z Šopa 10.2.2006 13:17

Pepa

pája 28.1.2006 18:33

Je to marné

Já bych se s dívkou, která kouří (cigatey) vůbec nazahazoval, protože skutečně kuřáci smrdí a navíc je to "eklhaft". Že jsou kuřáci bezohlední, je pravda a že halí své slabošství přestat do řečí o lidských právech a do poukazování na daleko škodlivější exhalace z aut a průmyslu, to je jen jinak řečené přiznání, že jsou feťáci a nedokáží přestat.
knedlik 28.1.2006 3:56

Re: Zklamání

Souhlasim. Urcite jsou kuraci a kuraci. Ale kdyz kouri tak smrdi vsichni (i ta jinak velmi rozkosna a roztomila svatecni kuracka, jako jste urcite Vy).
Alena 27.1.2006 11:28

Zklamání

Dobrý den, jsem sváteční kuřačka,mrzí mě vaše přiřazení k smradlavým homelesákům..je to snad první Váš článek za ta léta, co Vás čtu, který mě zamrzel...Oni jsou kuřáci a kuřáci..
emh 27.1.2006 8:40

Re: Re: Re: Vážný problém, ale co s ním?

Dostal jste me :) A kdy zakazete Slunce?
emh 27.1.2006 8:35

Re: Re: Re: Vážný problém, ale co s ním?

V Ustave CT mame zakotveno to, ze politicka vule vychazi z vule vetsiny vyjadrene svobodnym hlasovanim a ze takove rozhodnuti dba ochrany mensin. Mel byste si ji precist, nez se s ni zacnete ohanet v zajmu nejake skupiny; to jsou inkvizicni praktiky. 25% kuraku v CR nijak nesouvisi s neschopnosti dotycne damy se o sebe postarat ve spolecnosti kuraku, kde se zjevne citi v mensine a utlacovana. Pokud ovsem i ve spolecnosti, kterou popisuje, jsou aktivni kuraci zastoupeni pouhou ctvrtinou a ani v takovem pripade neni dotycna schopna spolu s ostatnimi nekuraky dosahnout sveho prava (napriklad pokud v protorach, kde se ples kona je zakaz koureni nebo pokud jde o vyhrazeny prostor, jinak  ale zadny zakon, ktery by zakazoval kurakum kourit kdyz se objevi nekurak a chce si zatancovat proste neexistuje) ani za pomoci pratel, poradatelu, majitele objektu ci Policie, tedy pro takto neschopne lidi ztraci i Ustava ci LZPS smysl... 
 
PS: neodolam zminit, ze podle vasi logicky jsme tedy my, 25% kuraci, chraneni primo Ustavou , coz je vic nez treba kdejaky CHKO nebo invalida. Preber si to jak chces chytraku :)
Jurgen 27.1.2006 0:40

Re: Re: Vážný problém, ale co s ním?

Rozdil je v tom, ze svym drapanim v zadku, mne nevystavujete karcinogenum, zatimco kourenim ano.
Medák 26.1.2006 23:36

Re: Re: Proč nápisy, stačí se přiblížit

Moskovskije důchy?
Jerry 26.1.2006 23:06

Re: doporučuji diskusi nejdříve číst a potom psát

Tak takovou chujovinu může říct jen kuřák.
Nekuřák ten smrad cítí!
Lucy 26.1.2006 22:59

Re: Re: Doporučovala bych všem kuřákům

No to je fakt, na umření to není. Pouze se poránu cestou do práce, pokud kolem mne projde kuřák, půl hodiny dusím. Jsem astmatik a zřejmě mi to žádný kuřák neuvěří, ale vážně to takhle funguje. Myslíte, že bych to mohla použít jako důvod, proč nechodit do práce?
S. 26.1.2006 22:31

Re: Re: Re: Vážný problém, ale co s ním?

Děkuji Vám za Váš názor. S.
Jirka 26.1.2006 21:45

Re: Blbost

Jeste jste toho videl malo. Ale da se to jeste dohnat.
cumilek 26.1.2006 21:24

Re: Re: Re: Jejej, myschi, ano chápu, někomu kouření smrdí,

kde konci slusnost, nastupuje zakon, a kde konci zakon nastupuje zumpa, a kde konci zumpa v kocourkove, to nevi ani paroubek
cumilek 26.1.2006 20:53

Re: Re: Doporučovala bych všem kuřákům

problem je, ze takovy narok je vam v kocourkove na dve veci. hadejte na ktere
JM 26.1.2006 20:47

Anebo rovnou potratí

(viděl v sousedství)
AAA 26.1.2006 20:40

Re: Doporučovala bych všem kuřákům

V praci mate narok na nekuracke prostredi, na zastavce uz taky. Kina, divadla a spol jsou nekuracke. Na kafe si muzete sednou do nekuracke cukrarny a jako tehotna predpokladam do hospody nechodite. Myslim ze pokud kolem vas na ulici letmo projde kurak, na umreni to nebude. Kde je problem?
baj 26.1.2006 20:39

Re: Re: Re: Vážný problém, ale co s ním?

Je to stará dobrá metoda: Když s někým nesouhlasím a nemám argumenty, napadnu jeho osobně a nazvu ho třeba volem, idiotem nebo si vypůjčím něco šťavnatějšío, ale to už Vám nemusím radit, viďte pane Juchelko.
JM 26.1.2006 20:38

Re: Re: Re: Re: Informace ze Severu

On totiž člověk občas být hulvátem musí. Jinak totiž nemá na "trhu" s obtěžováním nic, co by mohl s kuřákem směnit. Teprve až kuřáka blbejma kecama dostatečně zprudím, můžu mu navrhnout obchod: já přestanu kafrat a on mi přestane vyfukovat do xichtu. -- A jestli Vám i tady vadí hon a "s ním spojené militantní názory nekuřáků", možná je nejvyší čas na obligátní doporučení, že jste tady dobrovolně, mít militantní názory na kouření je zase pro změnu svobodou nekuřáků, a pokud Vám se to nelíbí, můžete přece svobodně jít jinam .. ;)
cumilek 26.1.2006 20:32

Re: Re: Jejej, myschi, ano chápu, někomu kouření smrdí,

ja taky kourim, ale uz asi deset let jenom kdyz jsem sam v dobre vetrane mistnosti. vim, ze mi to skodi, a tak jsem uz nescetnekrat s tim prastil, ale zatim jen na nekolik hodin. muj dosavadni rekord je dvacet hodin. Byl to takovy uspech, ze jsem si samou radosti zapalil, sam v dobre vetrane mistnosti. az s tim skoncim uplne, tak budu na kuraky jako kladivo na carodejnice. delate si to sami. kdybyste se chovali slusne, mohli byste si legalne i pichat drogy
cumilek 26.1.2006 20:27

Re: Jejej, myschi, ano chápu, někomu kouření smrdí,

v Italii zrusili koureni v hospodach a horkokrevni Italove to zvladaji bez problemu a i nadale vesele plni hospody. kde delaji soudruzi z kocourkova chybu?
cumilek 26.1.2006 20:24

vy z toho nadelate

v cesku se stejne kouri vsude a za chvili se bude kourit i z detskych kocarku, zakon nezakon
 
Karty šustí, kulky bzučí
Krávy cituplně bučí
Cítím se v té pohodě
jako ryba ve vodě
cumilek 26.1.2006 20:14

Re: Mne se zveda kufr.

no kdyz budete s tou felaci opruzovat panny a divky na zastavce autobusu
cumilek 26.1.2006 20:11

Re: ne tak docela

samopal se sklada z peti casti. jsou to tyto tri: pazba a hlaven
dvd 26.1.2006 20:10

Blbost

ještě jsem se nesetkal s takovým vagonem, aby v něm smrad kuřácké části nepřecházel do nekuřácké - asi soudruzi se SRN někde udělali chybu...
Medved 26.1.2006 20:09

Mne se zveda kufr.

Mne se uz par tydnu zveda kufr z Neffoastona.Jako pokus o zvednuti cetnosti diskuze na uplne neviditelnym psu,lze hodnotit,ze pokus byl to uspesny.Mily Ondreji,jen tak dal.Zitra navrhuji tema:"Nebezpečí felace panskych prirozeni pro pani a divky."
Bude to opět ptakovina,ale diskuze bude určitě hutna.
Jurgen 26.1.2006 20:08

Re: Re: Re: Kuřák je hovado, aťsi je zabalen třeba v dámském kožíšku

Nevim, kdy jste byla vy naposledy v Berline ale huli tam stejne jako v Praze ....
Andy 26.1.2006 18:20

Re: Re: Kuřák je hovado, aťsi je zabalen třeba v dámském kožíšku

no, s tím jménem, Jurgen, to se vracíš do vlasti někde okolo Berlína, ne? Tak tam jistě nikdo nehulí.
Jurgen 26.1.2006 18:10

Re: Kuřák je hovado, aťsi je zabalen třeba v dámském kožíšku

absolutni souhlas. Kez by uz brzy byli kuraci zcela vykazani z restauraci. Uz se ani neopavazuji vracet se do vlasti jindy nez v teplych mesicich, kdy se da sedet u piva venku....