Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BEST OF HYENA: Triko v křoví

V křoví má Nora brloh… a v brlohu, já si nevšiml, měla ukryté moje triko! Známý to jev, pejskové dávají najevo příchylnost tím, že přenášejí kusy prádla z místa na místo, onehdy jsem našel svoji košili na trávníku.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Tak dnes to jsou 2 týdny co jsme si přivezli Barušku, štěně bílého labradora. Buď spinká nebo se probudí a hlásí se o papání. Když se nají začne řádit. Všechno vytahuje, tahá nás za nohavice a kouše, prostě blbne jako štěně.

Přibrala kilo a půl a zdá se mi, že i trošku vyrostla.

ŽIVOT S LABRADOREM JE KOUZELNÝ !!!!;-D

0 0
možnosti
Foto

Naše pejska Meggi dobře ví, že nesmí v kuchyni vyjídat kočičí misky a proto, když je přesvědčena, že se nikdo nedívá, vplíží se do kuchyně, uchopí kočičí misku do zubů a odnese do jídelny pod lavicí a tam ji vyblýská dočista dočista. Je to tak komická situace, že ji nelze okřiknout.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz