Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BEST OF HYENA: Opicoidní příšerky

Vracíme se z procházky, poslední fáze je takzvaný Cíp, kus křoví hned vedle bývalého Prasečáku, dnes je tam dětské hřiště a všechno možné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ŚS

Našli jsme kdysi kotě, které se kojilo s našimi štěňaty. V dospělosti si stále myslelo, že je pes a když smečka běžela k plotu štěkat, běhával kocour s nimi. Na procházky chodil s námi, jiných psů se nebál.

0 0
možnosti
Foto

Vztahy mezi kočkami jsou roztodivně všelijaké. Už se tím zabývali i bratří Čapkové a tak já také něco přidám. Je to ještě z mého dětství, kdy jsme měli fenku německého ovčáka. No ale ta se nám nějak spustila a malá štěňátka byla všechno jiné, jen ne podobná matce. Takže byla utracena. Měli jsme už jedinou kočku s malými koťaty a ta nám uhynula. Rodiče zkusili malý experiment a osiřelá koťátka dali k osiřelé fence. Ta se jich bez protestů ujala a odchovala je. Když jsem odešel z ddomova a oženil se, povedlo se mi vynutit si jeden ústupek: pořídit si psa. Samozřejmě německého ovčáka, který se kupodivu s domácí kočkou snášel, zato cizí nekompromisně vyháněl. Ale naplnil se jeho čas a tak jsme si pořídili tentokrát belgického ovčáka. Tohle štěně mělo ale zálibu v hrabání a přitom se nějak poranilo a na tetanus zemřelo. Pod tlakem manželky a dětí jsem opět začal shánět nějaké štěně německého ovčáka. Jedinou nabádkou byl skoro dorostlý desetiměsíční vlčák, který se s námi velice rychle sžil, jen kočka s ním měla problémy. Ještěže na zahradě bylo dost stromů, na kterých se mohla zachránit. Mým úkolem pak bylo na strom co nejblíž ke kočce vylézt a přemluvit ji, aby za mnou přišla a nechala se snést dolů. V náručí se cítila v bezpečí a pes ji také nechal na pokoji. Nakonec to dopadlo tak, že se kočka od nás odstěhovala, byť se říká, že zachovává věrnost domu, kde žije.

0 0
možnosti
ZJ

Neuvěřitelně zajímavé:-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz