18.5.2022 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BEST OF HYENA: Jak se ocitla Nora ve křoví

Bylo to velice jednoduché. Večer jsem si dělal topinku. Trochu zasmrděla. Abych to napravil, dal jsem purpuru v hrnci na plotnu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Šusová 8.12.2021 10:26

Oj, to jsem ráda, pana Neffe, že nejsem jediná, komu plane purpura a následně celej příbytek. Každoročně mi naši kamarádi neopomenou připomenout, že letos už bych si měla dávat pozor. Nevyjde to. A proto taky mám tu purpuru v smaltovaném vánočním hrnečku, aby bylo možno ji obratem , jakmile vzplane odnést;-D

J. David 8.12.2021 6:46

Pane Ondřeji, na stará kolena bych Vám poradil. Pořiďte si rukavici, poutka a rolničky, a pak i jestřábí samici, pointry vystavovačky máte. Sokola nedoporučuji, ten zblbne i s holuby věžáky. Na pero rejdováku samice přilepit pípák, občas jako baba vrtošivá jí lapne fantas, pak GPS je výhodou. Nevím jak v Opočně, ale před sokolnickým sletem v Opočně jsem v diluviu dostal od šéfa VčSL na starosti v revíru k tréningu jistého sokolníka z Enns, dva pointři, sokol, zejk eminenter, pointři na píšťalku a smaforu strýce z horních Rakous, tak nějak komformní. Nu, pointři začali vystavovat (já svojí potvoru NKO držel v autě, aby nechytla blbé manýry pointrů), sokol se vydal do blbého kohouta a babě začal plenit kurník. Sokola jsem zachránil, baba ho sice oškubala, ale přežil. Rád, se jako myslivec nechám poučit, kterak, mohu přežít, vy v souručenství Pointrů, já NKO.