19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Zvíře, které by mělo být přísně chráněné

Některých zvířat je ažaž. Třeba divokých prasat. Těch by se mělo střílet třikrát víc, než myslivci stíhají. Ale pak jsou zvířata tuze vzácná, ba skoro vyhynulá. A ta si zaslouží naši ochranu, protože bez nich bude svět chudší.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Moravčík 13.4.2018 12:11

Re: Ano, naše podivná a pomatená současnost vede k

Len aby tie rodiny vôbec vznikli :-(

M. Krátký 13.4.2018 5:11

Naprostý souhlas

nechci platit kraviny jako jsou pochody hrdosti Prahou - bezdětné populace naši civilizaci nezachrání - a bezdětní magoři u vesel v Bruselu i jinde vedou Evropu do záhuby. Nikdo se nebrání invazi muslimských hrdlořezů - místo toho novinářská žumpa furt řeší kraviny typu novičok a Nikulin

P. Dvořák 13.4.2018 5:28

Re: Naprostý souhlas

Invaze muslimských hrdlořezů je příliš reálná, moc se u ní nedá fantazírovat. Nanejvýš tak sprostě lhát, což žumpa zvládá.

Kdežto causy novičok a Nikulin, o tom ví každý leda prd nebo nejvýš informace od žumpy z jiných zemí. Takže se otevírá brána nebeská pro naše "kreativce", kteří vyfantazírují desítky možností, z nich každá je vymezena mantinely " . . co by kdyby . . ."

J. Anděl 13.4.2018 9:46

Re: Naprostý souhlas

Pro mě za mě ať si pochodují. Z čeho byste si pak dělal legraci, kdyby se lidé nemohli chovat různě?

Belmondovo zvíře by bylo "v trezoru" i tam, kde se na homosexualitu dívají hodně špatně. Třeba v islámských zemích.

Já jsem pro srandu, ale pak lidé musí mít možnost dělat legrační věci ;-)

M. Moravcová 13.4.2018 11:18

Re: Naprostý souhlas

jenže oni si nepochodují pro legraci, oni chtějí náš respekt. A respekt se získává úplně jiným způsobem, než srandovním a přeexponovaným pochodem hrdosti

J. Anděl 13.4.2018 11:38

Lidé pro získání respektu dělají spoustu legračních věcí. Je to smutné.

P. Dvořák 13.4.2018 12:02

Re: Naprostý souhlas

Máte pravdu, nepochodují pro legraci, ale vynucují si pozornost násilím, narušováním běžného chodu společnosti, dopravními uzavírkami. Takto ovšem vzbudí pouze nenávist i u těch, kterým mohli být do teď ukradení.

Můj případ.