3.12.2021 | Svátek má Svatoslav


Diskuse k článku

GLOSA: Když chce ČT pobavit... musí do archivu

Už odmalička jsem se těšíval na televizní Silvestry. Ať té televizi tehdy šéfoval kterýkoliv soudruh, na Silvestra se chtěl každý vytáhnout a i cenzoři byli v ten den milosrdnější.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Khail 6.1.2016 16:54

Před r. 1989 bylo v TV

celý rok budování a hospodářské úspěchy, pak přišly Vánoce a pohádky a na Silvestra zábava, proto to vyčnívalo a mnohý na to dodnes vzpomíná se slzou v oku, i ten slovník byl nějak uvolněnější (dnes si stačí kdykoliv poslechnout některé naše představitele). Stejná zábava, jako před 1989, byla letos na Silvestra i na ČT1 od 23 hod., nechyběl ani pořad Na stojáka (noví baviči, které autor prý postrádal). Na Artu byl výborný pořad od 20 do cca 22 hod., chce to prostě jen si vybrat. Menšík, Holzman, Dietl, Horníček, Werich a další už jsou holt po smrti a to definitivně, tam už nic nového nebude. A ti co stále operují TV poplatky bych rád upozornil, že kdykoliv kupují jogurty, prací prášky, výrobky Hamé a další a další produkty, platí poplatky ostatním TV a to povinně (t.j. není možno se jim vyhnout). Kdo to nechápe ať se zamyslí nebo si dá studený obklad. Veřejnoprávní TV samozřejmě není stoprocentní perla ale jsou tam i výborné, zajímavé a poučné pořady, které by jejím zánikem nesporně chyběly. Asi by bylo řešením omezit v ČT počet kanálů (třeba na 2), svědčí pro to i častá opakování pořadů stále dokola. Zrušit ji by ale byla nevratná chyba.

P. Khail 6.1.2016 16:58

Re: Před r. 1989 bylo v TV

Ještě jsem zapomněl, bylo by dobré zrušit ve veřejnoprávní ČT reklamu, pro tu opravdu není opodstatnění při existenci poplatků.