Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

FILM: Jak se vrátila monstra aneb Godzilla a Kong.

Úvodem této reference o novém bijáku s King Kongem a Godzillou se, prosím snažně, se mnou na pár sekund vraťte do času socialismu; a jestli to děláte, přestanete si je nostalgicky idealizovat!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PP

P98e72t54r 98P10a64v26e78l

10. 4. 2024 16:41

Já mám stejně nejradši černobílou a první verzi King Konga, někdy z třicátých let při jehož natáčení zemřel tragicky jeho duchovní otec Edgar Wallace, a pak ještě už ne tak dobré pokračování Syn King Konga. Ty novodobé počítačové obludy moc nemusím. Ty staré filmy mají větší kouzlo, i ty japonské. Tak věc názoru, a věku. :-)

0 0
možnosti
OK

Je to "škvár", chybí epizody o hrdinství utiskovaného černouška, nehynobcí lásky buzíků a buzniček, jak ochránit hrdinskou enklávu před zlými skřety(kradou záchody), dobré by bylo, jak hrdina zlikviduje monstrum výfukovým plynem celá planeta pochopí přínos elaut....

0 0
možnosti
IF

I42v12o 94F87e73n22c54l

10. 4. 2024 14:11

To podle mě mícháte jabka do hrušek. Toto jsou filmy pro děti. Využily "mytologii" asi 40 nebo 50 starých japonských filmů, které byly o mostrech natočeny Japonci po Godzille. Tam v tom chodili lidi a dupali do modýlků. I tak mě jako kluka Gappa v kině uchvátila. I dnes to děti absolutně "žerou". Chodí na to. Pro ně to je působivý a hodně se promítnou přímo do těchmonster. Tvůrci, o tom píšu, eliminovali mrtvé lidi, to je samozřejmě nefér k realitě. Ale jsou to pohádky. Co hráli herci v gumových oblecích, je dnes utvořeno digitálně.

0 0
možnosti
JK

Naposled jsem byl v kině po mnoha letech v roce 2012 na sci-fi filmu Looper v multikinu. Ale nekonečná reklama před filmem, ohlušující zvuk na plné koule a šustění sáčků diváků kolem ve mně vytvořily snad doživotní averzi ke kinu. Přesto se někdy kouknu na program kin, co v nich dávají.

Drtivá většina filmů je amerických, občas nějaký ten český film. Z těch amerických je to samý fantasy film, horror, thriller, v tom lepším případě romantika pro ženy. Snad to bude věkem, ale najít film, co by stál za ten čas a peníze, je nadlidský úkol. Doma jsem to vyřešil jednoduše - televize jsem se zbavil. 😀

Nesmysly o Godzille a Kongu jsou přesně o tom. Recyklují už alespoň 10 krát recyklované téma.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz