Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ZELENÝ ÚDĚL: Degradace lidské důstojnosti

Průvodním jevem nynější vlny klimatického alarmismu je hojně rozšířené chorobné blouznění, které zasahuje různé sféry společnosti, zvláště pak mládež. Vyděšení a pomatení jedinci či celé kolektivy se urputně dožadují na politicích rychlé akce, jinak prý hrozí apokalypsa.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MZ

Klimatolog přiznal, že prosazoval „předem schválený“ narativ o změně klimatu, aby získal články publikované v předních časopisech.

https://www.zerohedge.com/political/prominent-scientist-admits-pushing-preapproved-climate-change-narrative-get-papers

https://www.youtube.com/watch?v=_cYroG_rBTA&t=2s -

„Das Klima kann man nicht schützen“ - Punkt.PRERADOVIC mit Prof. Dr. Werner Kirstein - Nemôžete chrániť klímu. Je planéta skutočne ohrozená klimatickými zmenami spôsobenými človekom? Nie, hovorí fyzik a klimatický geograf prof. Dr. Werner Kirstein. „Zmena klímy je a vždy bola úplne nezávislá od ľudí a CO2.“ Väčšinu CO2 produkuje príroda, človekom vyrobené je len zlomok celosvetového oxidu uhličitého. Okrem toho neexistuje žiadna príčinná súvislosť medzi CO2 a teplotou. Tieto dva parametre bežali vedľa seba iba približne 25 rokov. Medzitým sa opäť vzdialili...

0 0
možnosti
VC

Tak z poloviny je článek pravdivý. Reálný problém globálních antropologických klimatických změn je řešen s naprostou hysterií, přehnanými zákroky v místě zeměkoule které má na svědomí 11% CO2. Zbytek světa má jiné problémy a tam si ti co ničí obrazy, přilepují na silnice a hlavně zlikvidují svoji ekonomiku, obranu i svoji civilizaci, neodváží.

0 0
možnosti
JN

EU je nereformovatelna.

0 0
možnosti
MH

Kdo se nepodvolí, dostane menší důchod a covid!

0 0
možnosti
BL

Není to jen mládež. Kolega v zaměstnání, 45 let je přesvědčen, že za oteplování planety může člověk a my to nulovou uhlíkovou stopou zastavíme...:-/

0 0
možnosti
VC

Tak jen úplný ignorant nebo dokonce debil nechápe, že globální klimatické změny posledních 100 let (minimálně) má na svědomí lidstvo především spalování fosilních paliv, CO2, metan uvolňovaný lidskou činností.

Jiná věc je, jestli uhlíkovou stopu zastaví nařízení elektromobilů v EU když CO2 z osobních automobilů EU se podílí na světových emisí asi 2% a celkové emise EU jsou asi 11%.

0 0
možnosti
VC

Co lze očekávat? Statisíce a to i vzdělanců naslouchaly nábožně chorému děcku, které si trouflo urážet i hlavy státu. Dnes už máme co jsme chtěli, do rachoty zvesela., připomínka písně pamětníkům, Ale bude ta rachota velmi náročná

0 0
možnosti
RT

Souhlas.

GD slouzi jenom ke zchudnuti obyvatelstva, aby prestalo konzumovat, realny vyznam nema

Stavkujici a zblble deti jsou obzalobou rodicu, kteri je nedokazali ochranit pred zelenymi sektari.

Do toho cela kulturni fronta-zhusta sbor nevzdelanych zvanilu, kteri VŠ akorat prochlastali. Bystrejsi z nich pochopi, ze o jejich "schopnosti" nikdo nestoji a nauci se pracovat.

0 0
možnosti
JM

A ti ještě bystřejší rozšíří řady zaměstnanců v rozličných osvětových, poradních, volnočasových, mediálních a jim podobných institucích.

0 0
možnosti
LH

Ještě drobný příspěvek jak by se dalo ušetřit trochu plynu, Představte si takový elektroplynový kotel. Je natbytek elektřiny, topím elektřinou za hubičku, není topím plynem. Ovládání přes HDO by neměl být problém.

0 0
možnosti
RL

Vy jste úplný génius. Koho by to napadlo? Kdy je podle vás největší přebytek elektřiny vhodný na topení? 8-o

0 0
možnosti
LH

Greencosi považuji pro nás za vrchol blbosti. Kapacita namontovaných fotopanelů je schopna plně pokrýt naši spotřebu, tedy při plném slunci v létě, akorát nevím co když slunce nesvítí, o zimě nemluvě. Řešením by bylo vybavit všechny zelené ebonitovou tyčí a liščím ohonem. Což oto, ebonit není problém, ale kde vzít tolik lišek a hlavně aby neměly vzteklinu. Vzteklý zelený je příšerná představa. Takže fotopanely už ne, jedině koupit od Polska nebo Německa kousek Severního moře a postavit větrníky. Jo tyčí a ohonem doporučuji vybavit všechny elektromobily, protože elektřina nebude. Ale vážně moc by mě zajímalo srovnání uhlíkové stopy uhlí a plynu, pokud u plynu zahrneme uniky metanu a dopravu zkapalněnému plynu tankery.

0 0
možnosti
JM

Taky dobrý, když se občas v TV debatuje o předimenzovaném parku větrníků v Severním moři a někteří reprezentační greenhorni blaseovaně prohlašují, že pro přetoky přebytků na naše území a pro jejich přenos mimo republiku stačí zvýšit průměr vysokonapěťových vedení. Takoví tvoří koncepci naší budoucí energetiky.

0 0
možnosti
JJ

J41u37r17a 60J35u48r34a19x

15. 9. 2023 15:09

Velmi dobrý a bohužel pravdivý článek.

R^R^R^

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz