Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PROTESTY: Před sezónou, po sezóně

Naše klimatické hodiny budou alarmovat do dvanáctého prosince, nikoli tedy sedm let, teď už šest a skoro celý rok, do osudného momentu, kdy nastane zlom a svět ze zřítí do kataklyzmatu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RM

..a až ty hodiny dojdou, tak nastane co? konec světa? --ale to přece už slibovali nejméně tisíckrát...8-o

0 0
možnosti
VP

Bude se zhuštovat očekávání . Jako tisícátá léta . Lidé rozdají majetky a a budou čekat na konec bez vzduchu ! A ono nic ! Blbci Blbcům !

0 0
možnosti
MH

Lid je dnes rozmařilý, už neví, co ještě by roupama dělal. Ale ono jim sklapne, až se nám povede dokončit ten hnus fialový...

0 0
možnosti
SK

Jo, jo, hnuse hoblíkovatý!

0 0
možnosti
JH

J31a61n 96H23a11j11s82k22ý

6. 12. 2022 9:20

Mám k tématu tři poznámky:

1) Kdo nesleduje na netu jen politiku, sport, ekonomiku a společenské události, ale také přírodní vědy, jistě už neco slyšel o supervulkánech. Jeden z nich je vYellowstonském národním parku v USA. Je jen otázkou času, kdy vybuchne. Následky pro USA a v trochu menšim rozsahu pro celý svět by byly nedozírné. To, že to v dohledné době nehrozí, není důvodem se neobávat, že to jednou přijde (v minulosti se to už stalo v rýzných částech Země). Což instalovat v New Yorku místo klimatických hodin "Yellowstonské hodiny"?

https://www.dotyk.cz/magazin/yellowstone-vybuch-vulkanu-30000315.html

2) Proč se klimatické hodiny na Letné vypnou už za pár dní? Proč nepoběží až do konce téměř 7 let? Bojí je snad jejich instalátoři blamáže, že "konec světa" nenastane?

3) Kdo instalaci a náklady na provoz zaplatí? Nedobrovolně Pražáci z rozpočtu Prahy nabo Prahy 7 nebo ze své soukromé kapsy ti kdo jejich instalaci navrhli, uskutečnili a provozují?

0 0
možnosti
VP

Přírodní prognostici jsou hlupáci ! Když má něco přijít ,tak to přijde !Jinak práce, zábava , šoustání, atd. Nic nového pod sluncem ...

0 0
možnosti
JP

Ne, nepadne svět do rozvalin

přes bolest, kterou zažívá.

Je v našich srdcích mrtvý STALIN

silnější, než zaživa.

Pavel KOHOUT, 1953

0 0
možnosti
FN

Bohužel Aston nemůže napsat napřímo, že příčinou vnějších projevů klimatického alarmismu (stejně jako genderismu nebo multikulturalismu) je všudepřítomný vlezdobruselismus prošpikovaný zvrácenou ideologií parazitických neziskovek. To by byl příslušnými fialovými institucemi Neviditelný pes zařazen mezi dezinformační média a úředně utracen.

0 0
možnosti
VM

Ondřeji, to všechno jsou jenom srandička a kec v klecy těch, kteří patří mezi ty alarmisty, nebo jim fandí.

Nebylo zaznamenáno a potvrzeno, že se ti jmenovaní zříkají většiny současných technologií a výrobků současnosti, aby pro tu ekologii a neoteplování, sami něco udělali a šli příkladem !!

0 0
možnosti
MK

Jsem přesvědčený o tom, že je špatně i ze strany našeho státu vyučován dějepis na všech stupních i našeho školství. Jen aby se ti pitomci nedozvěděli, že i v Čechách byla období, kdy zde bylo možné s úspěchem pěstovat i subtropické plodiny. Přeji krásný den R^

0 0
možnosti
Foto

Kdy to prosím bylo?

A co subtropického se tu ve velkém pěstovalo?

0 0
možnosti
Foto

"Horlivá podlézavost" nás prochází doposud, jen nastavená řiť se mění. Bohužel. Vždy bojujeme o první místo v řadě.

[>-]

0 0
možnosti
JP

J10i25r91i 43P62i32l41n46y

6. 12. 2022 5:03

Nechápu, proč je pořád někdo odlepuje. Já bych je oplotil, postavil kolem polici, aby k nim nikdo nemohl a nechal je užít si třeba týden slávy v24hodinovém přímém TV přenosu a myslím, že další už by nenásledovali.

0 0
možnosti
RL

To je velice dobrá myšlenka. R^

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz