Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ODCHOD TIMMERMANSE: Dobrá zpráva pro Evropu

Evropská komise přišla zvláště zásluhou dnes už bývalého místopředsedy EK a komisaře pro klimatickou změnu, nizozemského socialisty Timmermanse s řadou návrhů, které by měly naprosto zničující dopady na evropskou ekonomiku.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JB

Nojo, co taky čekat od absolventa dějin francouzské literatury, který se shodou nešťastných okolností dostal na místo, kde takovýto jedinec neměl co pohledávat.

0 0
možnosti
JM

Bedlivý badatel nemůže na tomto místě přehlédnout jistou podobnost osudů geniálního vynálezce a Největšího Čecha Járy da Cimrmana a neméně zasloužilého hrobníka evropské prosperity F. Timmermanse: Oba jmenovce pojí jejich závratná kariéra a následný odchod do polozapomnění.

0 0
možnosti
LB

Jaký je ten Zdechovský zbabělec! Při vysedávání v evropském parlamentu jen oblejskává sedadlo pod zadkem a přikyvuje všem těm blbinám, které od mikrofonu v řečništi zaznívají, ať od Timmermanse nebo od jiných geniálních ředitelů Evropy, a tady se raduje jako malý kluk, že odchod Timmermanse je dobrou zprávou pro Evropu. Vždyť už mu to mohl sdělit dávno, aby konečně odešel.

0 0
možnosti
JL

"uzavření posledních zbývajících bloků jaderných elektráren, které vedlo ke snížení produkce a také nutnosti dovážet více energie z jiných zemí." a to hlavně z Francie (3/4 elektřiny z atomek) a z Česka (1/3 z Dukovan a Temelína). Naštěstí si Němec může za 25 E koupit takovou plastovou kartu co strčí do zásuvka a ona mu do domu nepustí radioaktivní atomovou elektřinu. No a další možnost je přejít na ruský zemní plyn který při spalování nedává CO2 ale kyslík. Škoda, že Lysenko a Lepešinská už jsou po smrti, ti by to zařídili. J.L. end

0 0
možnosti
Foto

Teď ještě Zdechovský ... ! :-D

0 0
možnosti
PD

Trošku mi to připomíná "perestrojku". Pozdě, málo a bez vzdání se škodlivé ideologie.

0 0
možnosti
MS

Je až komické, že pan Zdechovský celou dobu mlčel a teď, když je ekoterorista Frans Timmermans (to je ale jméno!) na odchodu, se do něj strefuje. A přitom na to měl toliík času! Ale to se bál, aby si to v Bruselu nerozházel.

0 0
možnosti
JP

Pane, čtu články autora již delší dobu, a musím konstatovat, že nejsou žádný euromainstream. Většinou byl a je k řadě témat kritický.

No a s tím nerozházením, nevím jak jste to myslel. Třeba že, když by se podkal z dotyčným ekofanatikem (Frantou), tak mu měl plivnout do tváře, nebo rovnou kopnout do břich, anebo "tak nějak po ostravsku" vyčinit na rozum ? Pak si otřít čelo vázankou, přehodit sako přes rameno a šviháckým krokem, s písní na rtech, odkráčet na zasedání ;-) U nás v nálevně na masném růžku by to samozřejmě zapůsobilo, to by mu chlapi i to pivo poručili nalít. BOREC

0 0
možnosti
ZG

Nejlepší zpráva by byla, kdyby tento slizký eurohujer Zdechovský zmizel nadobro z politiky.

0 0
možnosti
JP

Dobrý cíl. Kandidujte proti němu. Nebo .... co vlastně by jste mohl učinit aby se tak stalo ? Vy osobně, napovězte nám ať máme inspiraci.

0 0
možnosti
JJ

J24u85r66a 30J50u67r95a19x

28. 9. 2023 16:55

Není dobrých zpráv.

Timmermanse, odborníka na francouzskou literaturu, nahradí Maroš Ševčovič, právník a ekonom. Studoval na Ekonomické univerzitě v Bratislavě, na Státním institutu mezinárodních vztahů v Moskvě a mezinárodní a evropské právo na

Univerzitě Komenského v Bratislavě.

V létě 1989 byl přijat do Komunistické strany Československa, ale už mu prý nestihli dát členskou legitimaci, jelikož v témže roce proběhla sametová revoluce.

Mmch pan Zdechovský zde píše dobře, jak mu velí cit pro nálady voličů, neboť brzy budou volby do putovního cirkusu. Nicméně při hlasování v putovním cirkuse se grýndýlovým peachovinám nikterak nevzepřel.

0 0
možnosti
JP

Jak se dá, čistě prakticky, vyhnout něčemu takovému ?

Např. vystěhovat se mimo EU, anebo ...... , napište :-(

0 0
možnosti
JM

Pan Zdechovský hlasoval dne 18.5.2017 v Europarlamentu za uvalení sankcí sankcí na CR za neprijímání migrantů spolu s dalšími :

1. Telička 2. Ježek 3. Charanzová 4. Dlabajová ANO

5. Zdechovský 6. Šojdrová 7. Svoboda KDU - CSL

8. Štětina 9. Niedermayer TOP09

10. Polčák STAN

11. Poc 12. Poche CSSD

Od té doby zřejmě přichází k rozumu.

0 0
možnosti
JJ

J48u93r87a 73J20u15r84a12x

28. 9. 2023 16:58

No, k rozumu ... budou volby do putovního cirkusu a hlas pro uvalení sankcí na ČR mu u voličů dobré jméno neudělá - tak se snaží.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz