Diskuse
VIZE: Kde jsme to přestali, páni podnikatelé?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
R12i31c61h69a80r66d 57T35i95c25h81ý
Greendeal slouží jen a jedině k (ne)řízenému zchudnutí obyvatelstva a tim ke snížení spotřeby.
J37i18ř67í 11Š86a95m83á61n40e11k
No jo, grýndýl je dnes něco jako kdysi vedoucí úloha KSČ. To se zpochybňovat nesmí a nesmělo, i když obé bylo a je prapříčinou všech průserů.
Z61d34e32n89ě33k 89L89i29n28d31a
To vše vypadá, že to Cvičení skončilo a proto soudruzi zpět na svá místa.
D53a92v82i32d 11O45n58d70r46e18j27k71o45v95i67č
Lidovky už koupil Tykač? Něco jsem prošvihl?
V58. 77K17u31h55a22j
Náš průmysl, cíleně ničený ničemy, už přestává existovat. Současný frontální útok je veden na automobilky, protože představují poslední baštu rozvinutého průmyslu.
Kdy byla průmyslová revoluce, všichni víme. Některým z nás už začíná být jasné, kdy skončí doba průmyslová. V roce 2035.
P59r41o81k49o95p 39D78i57v75i67š
"U nás je k revoltě vždycky dost daleko. "
Zas až tak daleko ne. Bohužel se ale nenabízí reálná a lepší alternativa k naší současné vládě. Moc rád bych revoltoval volbou něčeho lepšího, ale kromě zcela marginálních stran a hnutí není koho.
J 76V92l38č44e35k
Vaše oblíbená mantra, že neexistuje lepší alternativa vládnutí, než jak vládne-nevládne tento slepenec neumětelů pěti v současnosti rovněž marginálních stran, jež drží po hromadě jen touha být u moci, a strach z toho, že samostatně by se propadly do propadliště zapomnění, vám slouží pouze jako omluva sobě samému, že jste těmto hochštaplerům skočil na lep a dal jim svůj hlas.
Totiž každá jiná vláda, než tato, by vládla rozhodně lépe, než současná vláda národní katastrofy, jež je nejhorší vládou všech dob naší republiky.
M45i10r50o47s22l24a32v 82Š89e88j35n32a
Já mám dnes třikrát dražší plyn a elektřinu i bez Green Dealu. A naši podnikatelé na tom nejsou o nic lépe. Jestli to s našimi závazky - neodebírat zlý ruský plyn a ropu - bude pokračovat dál, stane se brzy OZE nejlevnějším zdrojem energie.
R73o22m82a97n 72L19a93n61g10e81r
To se ale pletete, pane Šejno, vy tu drahou elektřinu a plyn máte KVŮLI tomu Green Dealu, nikoliv BEZ.
F14r16a78n23t70i49š21e93k 51N67a33v33r41á16t79i18l
Ekonomika České republiky se stala přívěskem ekonomiky Německé a její úloha je podřizovat se exploataci. Pokud nastane v Německu nějaký problém, je jasné, že ho bude řešit ve svůj prospěch a na úkor české ekonomiky a českých občanů. Proto je tak důležité, aby česká republika, pokud chce být státem hodným tohoto pojmu, zajistila svoji energetickou, potravinovou a zdravotnickou bezpečnost svými silami a nespoléhala se na Německo nebo dokonce Brusel.
F14i82l43i82p 34D62e 94W44i67n98t52e81r
Podotýkám, že z našich parlamentních stran je to pouze SPD, která se vymezuje vůči Green Dealu. Ostatní strany ho podporují více či méně nadšeně, podle toho jak hluboko jsou zanořené v bruseli našich protektorů.
P70r94o46k67o98p 50D79i75v27i64š
Bohužel má SPD tolik jiných odpudivých nápadů a osobností, že ji prostě nemohu volit.
L20u58b52o11m31í96r 12Ž32a39l17o64u14d89e67k
Já jen doufám, že to celé neskončí tak, že budeme dodávat lithium do Německa...
L49u98b78o21m45í50r 98Ž91a36l37o63u70d45e57k
A to jsem zapoměl, že Cínovec je přímo na hranici...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz