Sobota 12. července 2025, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Michal

28. 8. 2006 17:40
e-banka taky zrusila poplatek za prichozi platby

cca pred 2 mesici. Nestudoval jsem sice podrobne jeji cenik, jestli si to v tichosti nekompenzovali jinde, ale i tak me to potesilo.

0 0
možnosti

Petr

28. 8. 2006 14:48
Poplatky,prošlé zboží,..

Připadám si v tomto státě jako pokusné morče.Banky testují naši trpělivost s množstvím poplatků,letecká přeprava si k avizované ceně letenky připočte kvanta dalších poplatů,o kterých předem nemluví,ale bez nichž nikam nepoletíte,obchodní řetězce nechají prošlé maso omýt v octě a prodají ho,atd.Vše do doby,než na to upozorní média,pak se proberou státní kontrolní orgány,vznikne celonárodní diskuze a po poukazu,že v zahraničí je to nemožné se začne připouštět možnost nápravy.Ptám se,proč je to tak.Asi proto,že jsme považováni za občany nějaké čtvrté kategorie.Stlačitelné,serbilní a podplatitelné burany .Státní orgány nemáme na nic.Jenom nás vyžírají.Koukněte na Pecinu,sotva funí,jak je přežranej...

0 0
možnosti

Charles

28. 8. 2006 14:14
jen post.sporitelna?

a ja myslel, ze poplatek za prichozi platbu zrusila uz i eBanka...

0 0
možnosti

Karel

28. 8. 2006 12:32
poštovní banka

V roce 1998 jsem šel do Poštovní banky, zda by mi založili běžný účet. Napřed jsem musel složit zálohu 5000Kč a sepsat žádost. Po měsíci čekání mi přišlo vyrozumnění, že banka účet nezaloží; odůvodnění není povinna sdělovat. Teprve po dalších třech měsících čekání a dvou žádostech mi banka vrátila oněch 5000Kč.

Poučení: banka není lidumil. Až po zrušení jednoho poplatku přiláká klienty, jistě najde způsob, jak je co nejvíc okrádat.

0 0
možnosti

Jirka

28. 8. 2006 8:58
Také jsem se rozčiloval nad nesmyslnými poplatky

Až jsem nedávno objevil účet zcela bez poplatků - u společnosti FIO. Mám tam účet zatím měsíc a zdá se, že to tak skutečně funguje.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz