Diskuse
EVROPA: Teď už o emise CO2 vůbec nejde
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
O25t53a 17K75a12r12e86n
Speciálně auta na baterky nedávají žádný smysl. Dokud nepochopíme, že jde skutečně o omezení přístupu k soukromé mobilitě a snížení počtu aut.
Š47t61ě86p20á76n 28H79a59š51e90k
Přesně.
Znám majitele hned dvou automobilů, několik jich je, všichni tvrdí, že začít se má u jiných majitelů jednoho automobilu.
Všichni se báli ve škole fyziky, chemie, biologie a matematiky.
Jedná se o vzorek řádu deset. Ale je to soda!!!
I98v37a59n 92H90e31r56m31a95n97e74k
Když je ironie a lehká nadsázka považována za dehonestaci..potom zacinana skutečně temno hezky vecer
I27v46a24n 53H66e53r71m95a18n45e92k
Pouze pro pana radu a sejnu...to vás vážně baví od rána do večera s nosem prilepenym na klávesnici rozšiřovat moudra? Což takhle dělat něco užitečného?třeba obchodovat s akciemi či tak něco podobného?
Š97t49ě77p12á81n 40H35a31š42e19k
Pouze pro pana hermanek.
To Vás fakt baví, od rána do večera baví(s tím nosem) šířit Vaše moudra???
Já si rád tady něco přečtu, dokurwenou ČT09 musím platit. A nechci ji číst den co den.
Nic proti jednomu filmu za týden, ale to je mi za ty prachy drahý.
J31i50ř39í 68L77e50c34i32a59n
Celý fanatismus okolo "zeleninového údělu" je veselá sebevražda německých fanatiků, kteří se prvně museli fest "denacifikovat" že honili lidi i za hnedé ponožky a tepláky, a jak jim došli "nácci" páč i vymřeli věkem (to co byli u SS) tak teď se honí uživatelé aut s dýzlem... prostě pokrok.
Š53t15ě13p22á30n 24H71a65š20e74k
1. Chcete totální válku? Chceme! Sieg Heil!!!
2. Chcete dokončit dějinný úkol lidu německého stran CO2? Chceme! Sieg Heil!
My postarší , pamatováci a posluchači rodičů, čtenáři, my víme.
Peksa nezdraví Čest práci, ani Sieg Heil. Zdraví "Ať žije brusele"!!! Do konečného/tisíciletého vítězství.
I18v62a42n 55H15e39r19m25a87n48e26k
Začínám si vás oblibovat jednodílný a evidentně erudovany pane sejno
I95v74a64n 64H94e94r83m84a87n12e47k
Pro pana raskotu..jizlivou zast hlupáka jsem nepoužil já
I72v57a90n 86H94e37r56m87a19n74e24k
Tož mě poucte o fotosynteze pane rado
M56i34r56o88s94l33a39v 68Š34e45j83n43a
co má fotosyntéza společného se skleníkovými vlastnostmi plynů?
Poučte nás, hulváte Hermanku.
J56i40ř47í 57R35o29š87k80o31t71a
Pan Rada zde na NP s nevšední usilovností prezentuje náhled na problematiku našeho klimatu, který je v souladu se současným vědeckým konsenzem. Někteří z diskutujících s ním nesouhlasí. To je v pořádku. Špatně je, že je pan Rada napadán a hanoben. A to způsobem, který není založen na argumentech.
Před několika lety jsem začal diskuse na NP sledovat, protože mi připadalo, že je zde diskuse přeci jen kultivovanější než v jiných fórech. To již neplatí. Je to škoda.
I69v89a84n 63H28e43r81m67a10n39e51k
Ještě že máme radu a jeho rady jinak bych byl úplně ztracené v beznaděje díky světlo mého života rado
P80a28v40e17l 16R10a59d55a
Předvádíte neschopnost náhledům věcně argumentovat a zároven jízlivou zášt hlupáka snažícího se alespon o slovní dehonestaci.
I29v76a11n 88H23e43r56m56a78n31e68k
Vše o blbejch v tanku.Co2 je základním stavebním kamenem všeho organického na této planetě fotosynteza už asi dle pokrokaru neplatí my ji přemuzeme..silou našich uvedomelych myšlenek jak je vždy deklarovno vědci zjistili.. středověk naším cílem a nikdy jinak
V31l92a92d83i63m66í13r 40B15r94a86u66n
Myslím, že základním stavebním kamenem je uhlík, nikoli jen jeho jedna sloučenina a i ta fotosyntéza potřebuje jen určitou úroveň CO2.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz