18.5.2021 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Pavlis 9.6.2010 11:34

Být dnes

pesimistou není těžké. Vzpoura deprivovaných, jak to s nadsázkou nazývá Dr Koukolík, je chronickou chorobou. Její výskyt je ale znovu a znovu sužující. Pro postižené akutně i následně.  Nevěřím, že by lidé v moci postavení měli všichni jen "vlčí mlhu". Někdy mám pocit, že se pohybují mezi mlýnskými kameny, do nichž se nechali vynést vlastní touhou tam být. Teď je hledán katalyzátor nakupených voluntarismů politických vůdců a partají, přisátých na sladký život v horních patrech. Takto se na to koukám "zdola". Rád bych se mýlil, ale určitě z toho, co nám bylo připraveno a co jsme leta konzumovali, se tak snadno nevylžeme. Síla slibů končí ve chvíli, kdy je jasné, že jsou neuskutečnitelné. Jen marxisté a jiní ..isté se nevzdávají..

P. Sulc 9.6.2010 3:15

A take zdanit vykaly, tuhe i tekute.

Kdo vice kali, vice kazi Zemekouli tak at za to plati. Jednou tydne by se plastikova ,kalibrovana nadoba odevzdavala na obecnim urade. Za tyden by prisel ucet.

J. Poláček 9.6.2010 8:24

Re: A take zdanit vykaly, tuhe i tekute.

Pokus o vtip ? Já už stočné platím léta. Vy navrhujete neposílat potrubím ale shromažďovat a poté nechat  "ocenit ". A proč ne ? třeba by to mohl být také dobrý příspěvek k boji proti obezitě :-) jenom ty latríny se spodní kazetou na sídlištích budou pro architekty a urbanisty novou výzvou. Možná by to spravil nějaký ten grantík od EU ....

J. Belling 9.6.2010 14:26

Re: A take zdanit vykaly, tuhe i tekute.

A namísto spousty zbytečných výběrových řízení vybrat nějakou firmu, která by ten systém vybudovala a obhospodařovala v celé ČR, něco jako Kapsch. Nejlépe by bylo zorganizovat všechno podobně jako tu ekologickou super zakázku, co se teďka ruší.

Výběr vhodného poskytovatele by měli převzít osvědčení profesionálové z karlovarské losovačky. Se spoluprací pan Šmída z radnice Prahy 3.

Srágory mohou být dobrou komoditou, pokud se vezmou za správný konec. Již staří Římané říkali, že peníze nesmrdí.

J. Poláček 9.6.2010 18:09

Re: A take zdanit vykaly, tuhe i tekute.

Cajk !