13.7.2020 | Svátek má Markéta


Diskuse k článku

EKONOMIKA: Obavy z rozpočtu se naplnily

Vypadá to hrozně, anebo je to ještě snesitelné? Tak zní kontrolní otázka, kterou si položí každý, kdo si prohlédne údaje o státním rozpočtu za duben 2020. Bohužel, těžko dojít k jinému závěru, než k tomu, že bude hůř...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Meišner 7.5.2020 10:20

milý pane Holube,, a není to náhodou naše *pravicová* opozice v čele se Senátem, která neustále řve: vládo plať, platíš málo, přidej víc tu i onde, všechny škody musí zaplatit stát etc... zajímavé. to by teprve byl schodek, panečku.

V. Kain 7.5.2020 11:52

Ano Meišnere.Přidávat tam kde je to potřeba a nepřidávat tam kde je to nejen bez užitku,ale navíc škodlivé.Jinak tato vláda si v době ekonomického růstu a slušného HDP nevytvořila ani korunu rezerv,ale naopak hospodaří se schodkem a projídá rezervy které nevytvořila.Rozprodává kde co.I ty rezervní zásoby kovů.Lidé kteří této vládě zatím fandí budou zklamaní.Havlíček se dokonce vyjádřil,že náprava může trvat celou generaci.Pokud se budeme chtít mít alespoň tak jak jsme se měli,tak tato vláda musí zmizet.O nastartování ekonomiky se postarají lidé práce na všech úrovních a nikdy ne státní byrokrat.Tato vláda díky Babišovi a Schillerové úspěšně likviduje soukromý sektor,tedy ty kteří drží tento stát nad vodou.Počítám,že se blíží doba kdy se opět budeme zabývat Babišem a jeho šméček jako před koronavirem.

J. Černý 7.5.2020 15:05

A v době slušného hospodářského růstu si podnikatelé a živnostníci nevytvořili vůbec žádné rezervy.

Všechno prohýřili se ženskýma.

P.S.S těmi zásobámi kovů

jste pobavil. Jakou měli cenu ?

V. Petr 7.5.2020 16:31

Ano stát drží nad vodou kadeřnictví, luxusní restaurace, butiky, golfové kluby, herny a vrchový sport...

V. Petr 7.5.2020 16:32

Jinak, která vláda od roku 1990 vytvořila nějaké rezervy???