26.5.2024 | Svátek má Filip


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
gogo 14.1.2009 15:27

Pohled z druhé strany

Je zajímavé si poslechnou dokument, který je vytvořen bez toho aby se nadržovalo Izraeli. Jistě můžete namítnout, že se v něm nadržuje Palestincům. Ano, je to pravda, je tak skutečně zjevně natočen. Ale stejně tak je pravda, že v našich médiích se vesměs nadržuje druhé straně.  A také je to zjevné.

Nedokážu posoudit, jestli je tento dokument méně či více (ne)pravdivý, nežli naopak Šamanovo vidění problému, nebo zprávy na ČT. Ale rozhodně stojí za to si ho prohlédnout až do konce. Některé záběry jsou docela otřesné, třeba záběry na zajatce, kterému izraelci roztloukají  kladivem pravděpodobně páteř. Jsou tam ale výpovědi Izraelců, kteřé nemají tak silný žaludek na to, aby se podíleli na okupaci Palestiny, nebo palestinců o jejich životě v koncentračním táb. Gaza.  Každý palestinec určitě není terorista.

Pokud ano, tak jsem v tom případě ale terorista i já, také i Vy a Šaman nepochybně rovněž (bez urážky, vím že je to slušný člověk, i když s ním nesouhlasím, používám to jen jako příklad) No a ještě odkaz: (zkopírujte do nového okna)

http://video.google.com/videoplay?docid=2813754003794505399