18.8.2022 | Svátek má Helena


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Konečný 4.7.2022 1:16

Pane Kovanic, měl jsem vás doteď za normálního rozumného člověka. Tento výplod papouškující nesmysly jste si mohl odpustit. Když už, tak účinnost vakcín dramaticky klesá během několika měsíců. Takže reálně vám troje vakcinace, někdy ze začátku roku, je zcela k ničemu.

Proč mám nosit ochranu pro sádrokartonáře ausgerechnet v lékárně, to jsem nepobral. Hoďte se do klidu.

J. David 3.7.2022 14:58

Mám pozvánku na covidový booster (x-té doočkování do delta svalu). Asi jim něco zbylo v mražáku a expirace míjí dátum. Futrály na šnóbl mi ještě nějaké zbyly, typ Černobyl, atombordel mi ve sklepě zpuchřel, neemazal jsem ho asi erárním mejdlíčkem. Gasmasku také již nemám, jakási plíseň mi ji znehodnotila a filtr se něčím ucpal. Ale podzimek bude zase veselý, bude stačit řecká abeceda na varianty? Felčaři epidemiologové budou zase v chtíči, a budou se rochnit v "sonerbehandlungu a bekantmachungen". Jo, navštivme felčara s beďarem na bradě, a skončíme s ligaturou hemeroidů.

J. Ticháček 3.7.2022 21:22

Tak tam zajděte.

Víte, v první vlně té srandy jsem ve svém širším okolí zaznamenal pár úmrtí. Nebyli to příbuzní, ani kamarádi. Jen má člověk v některých oborech spoustu tzv. nevlastních známých. A oni si ve svých pětatřiceti umřou.

Pak člověk chodí šest týdnů do práce po té, kdy mu zaměstnavatel zavolá, že mu není v pondělí ráno dobře, a aby nás nenakazil, bude doma. Ve středu v pět je mu fajn. V osm je na přístrojích. Za šest neděl je schopen fakturovat a díky tomu i platit.

Jen osm metrů od jeho bydliště, přez ulici zbylo z pětičlenné rodiny torzo. Tati ek a pětiletá holčička. Maminka a dvě děti jaksi podlehly chřipřičce.

Popravdě, ten můj zaměstnavatel měl do té doby spoustu keců o tom, jak si nás vychutnavají farmaceutické firmy. A teď už mu otrnulo, a zas to hlásá. Budiž. Je to chlap, který je schopen tvrdit, že whisky se vyrábí stejně jako koňak.

Jen chci napsat, že se tady objevila nemoc s velmi vysokou úmrtností. A nějaké řeči o tom, že někdo z nás nezná nikoho, kdo na to zemřel, jsou pitomé. Osobně neznám člověka, který by zemřel na tukovou embolii po zlomenině dlouhých kostí, ale neodvažuji se popírat to, že takový úraz je životu nebezpečný.

A. Teply 3.7.2022 22:37

V celé ČR zemřelo 11 dětí covid pozitivních (do března 2022) - ne nutně v důsledku nákazy.

U prvních 6 dětí jsem dohledal, že měly jiný, závažný zdravotní problém (dál jsem už nesledoval).

Pravděpodobnost vašeho příkladu 5-členné rodiny je proto srovnatelná s tím, že mi zítra na hlavu spadne meteorit.

Takže příště raději tu o Červené Karkulce...

J. Jirka 3.7.2022 14:49

Je to podvod nebo to není podvod?

Pokud "pandemie" propukne, stejně jako předloni a loni, opět až těsně po volbách a výrazně poleví v prosinci, nikdo mne nepřesvědčí, že se nejedná o podvod.

Navíc si dovoluji pro vystrašence připomenout metodiku určování úmrtí na COVID-19:

"POČET ÚMRTÍ v souvislosti s onemocněním COVID-19 po jednotlivých dnech ZAHRNUJE VŠECHNA ÚMRTÍ osob, které byly pozitivně testovány na COVID-19 (metodou PCR) BEZ OHLEDU NA TO, JAKÉ BYLY PŘÍČINY JEJICH ÚMRTÍ, a k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni."

A zcela na závěr:

- jen testování na COVID stálo v roce 2021 daňové poplatníky 55.000.000.000. Kč [1]

- od dubna 2022 až do konce roku 2023 platí daňoví poplatníci jen za vakcíny firmy Pfizer 750.000.000 Kč měsíčně. Kolik následně zaplatí za jejich následnou "ekologickou" likvidaci je zatím ve hvězdách... [2]

Odkazy:

[1] https://denikn.cz/minuta/811198/

[2] https://zivotvcesku.cz/ockovani-proti-covidu-netahne-cr-ale-musi-jen-za-pfizer-platit-750-000-000-mesicne-mluvci-ministerstva-rekl-kdo-smlouvu-podepsal/

J. Ticháček 3.7.2022 21:49

Kecy

V těch statistikách byly vždy určený příčiny úmrtí.

A. Teply 3.7.2022 22:51

Zkuste si to dohledat - uvádí se u těchto statistických dat.

Byla kvůli tomu i aféra, že to rozmáznul jeden ministr zdravotnictví (z Brna...). "Politicky nekorektně" zmínil, že jsou v tom i oběti autonehod.

J. Vintr 3.7.2022 22:52

Nejenže nebyly, ale po celou dobu covidovou se zemřelí nepitvali, aby se zjistila skutečná příčina úmrtí. Stačilo napsat "covid" ("diagnostikovaný" naprosto pofiderním testem s nulovou vypovídací hodnotou). Navíc byli felčaři finančně stimulovaní, aby našli covid u každého, kdo se dostal do nemocnice.

J. Jirka 4.7.2022 9:00

Způsob určování úmrtí v souvislosti s COVID-19 je doslovnou citací popisu metodiky, převzatý z webu Ministerstva zdravotnictví.

J. Králová 3.7.2022 14:35

Virus zcela nepochybně existuje. Jinak by se s ním nedalo v laboratořích pracovat a upravovat ho. Prý někdy kolem roku 2013 si dala patentovat Moderna úpravu netopýřího viru, která umožňuje jeho přenos na člověka. Vloni skupina vědců zjistila, že "klíč" covidu 19 nejlépe "odemyká" buňky člověka, a to lépe, než buňky opice nebo kočky. A kupodivu nesrovnatelně lépe, než buňky netopýra. Kdo a kde a za čí peníze a za jakým účelem virus upravil? Bude viník tohoto globálního zločinu někdy odhalen, souzen a potrestán?

P.S.: Země je kulatá. Placatá je Zeměplocha.:-)

J. Vintr 3.7.2022 14:53

V laboratořích se pracuje s vymyšlenými (počítači vyrobenými) viry. Už jen to, že je údajně doposud "objeveno" víc, jak 10 000 druhů různých "virů", je jasný důkaz, že je to hloupost. Údajné viry totiž nejde množit jinak než na živých buňkách a nelze je separovat, aby bylo možno zkoumat jen samotné viry. Proto se "virová genetická informace" hledá ve směsi odumřelých buněk (a dalšího biologického materiálu) a z kousků nalezených krátkých sekvencí se skládá domnělý virus. Takto se najde jen malá část "předpokládané" (podle čeho?) genetické informace údajného viru a zbytek se nechá (podle bůhví jakého algoritmu) dodělat na počítači. Je jasné že když se totéž udělá třeba tisíckrát, tak vyjde pokaždé jiný výsledek (pokud se neopisuje), takže pokaždé se objeví "nový virus".

E. Coleman 3.7.2022 11:38

Kdo skoro po skoro 2 letech veri tomuto podvodu zvany cinsky virus aka. Kovid by se mel nechat vysetrit v Bohnich! Lidem je blbe z tzv, vakcin, ktery ani vakciny nejsou, je to genova mRNA terapie, jedovata pro lidsky organismus, experti ji take rikaji biologicka zbran. Jestli na podzim nasadite zas kelimky na hubu, jste idioti!

J. Vintr 3.7.2022 9:56

Hadry na hubě mají v zásadě tři účely. Jednak díky nařízení je nosit část lidí věří tomu že jim něco hrozí, jednak to škodí zdraví a způsobuje žádoucí větší nemocnost a jednak je nucené nošení náhubků ponižováním lidské důstojnosti lidí, kteří je nosí nedobrovolně.

P. Holecek 3.7.2022 7:35

Koukám, antivaxeři mají zase svátek, dokonce už jsem tu zaznamenal názor, že žádný virus neexistuje...

Je zajímavé že jsou to většinou lidé, kteří, v období bez Covidu, naskočili na ruskou vlnu kolem Ukrajiny. Teď toho budou mít moc, Covid neexistuje, virus neexistuje, vakcíny jsou Gatesův podvod a Putin je mírotvůrce, protože na té Ukrajině je to všechno jinak. Jak, to ještě v Kremlu nevymysleli, ale ono to přijde...

To raději očkování a ten respirátor ;)

J. Vintr 3.7.2022 10:01

A on někdy někdo dokázal existenci (jakéhokoliv) viru? Leda tak v počítači, kde si virologové vymýšlejí jeho RNA. Zato je na virové teorii založený obrovský vakcinační byznis který si může dovolit platit "vědce", aby dělali vrologickou "vědu".

P. Holecek 3.7.2022 10:09

Jasně a Země je plochá...

J. Vintr 3.7.2022 10:16

Ano, víra v existenci jakýchsi virů, které způsobují nemoci, se může podobat víře, že Země je placka. Rozdíl je v tom, že víru v placatou Zemi lze snadno vyvrátit, zatímco u neviditelných virů už to tak jednoduché není a proto na ně většina lidí věří.

J. Ticháček 3.7.2022 21:38

No, už pár desítek let jsou víry viditelné.

Stačil na to elektronový mikroskop. Dnes je zobrazovací technologie o něco dále. Někteří z nás umí vyfotit i mnohem menší struktury. A někteří z nás, díky vzdělání a zkušenosti, jsou schopni akceptovat to, že podobné entity existují.

Nakonec i to pivo, víno, nebo kořalka, které občas upíjíte (snad s výjimkou božkovských průmyslových výrobků), jsou produktem maličkých hajzlíků, které nikdy neuvidíte.

J. Vintr 3.7.2022 23:01

V elektronovém mikroskopu uvidíte údajný "virus" jako kulaté "něco" bez možnosti to jakkoliv dále zkoumat. Navíc v elektronovém mikroskopu se nemůžete podívat na "živý" biologický vzorek, protože na zobrazení v tomto mikroskopu je zapotřebí vzorek patřičně vypreparovat. Na buněčné úrovni probíhají rozkladné procesy dost rychle, takže to, na co se díváte v elektronovém mikroskopu, nemusí mít s původním živým vzorkem moc společného.

U toho vína a dalšího si pletete viry s kvasinkami a bakteriemi, což je úplně jiná kategorie.

V. Zurek 3.7.2022 11:43

Zajimave je, ze vsichni ti 'zadny virus neexistuje' (a je jich tu dost), maji jedno spolecne - nenavidi Bidena a Demokraty, miluji Trumpa a Republikany, jsou prislusnici pate kolony (valka s Ukrajinou je spravedliva) a Covid je vymysl. Da se to vyjadrit citatem o lidske hlouposti:

Lidska blbost je to jedine co nam dava moznost lepe chapat nekonecno.

J. Vintr 3.7.2022 12:10

Všechno, co jste vyjmenoval má totiž jedno společné-vyžaduje to používání mozku....

V. Zurek 3.7.2022 14:43

No ne, jeden se ozval.......

P. Holecek 3.7.2022 12:25

Snad jich není tolik, a jen jsou víc vidět a slyšet, ale bohužel můžou strhnout nerozhodné, to je jejich velká vina

J. Jirka 3.7.2022 14:29

Zatímco vám, nositelům TÉ JEDINÉ PRAVDY na těch pár nerozhodnutých nesejde.

P. Holecek 3.7.2022 14:43

To víte že ano. Volný na Hrad! Nebo snad Okamura? ;))

K. Machala 3.7.2022 3:22

Buď vám ta vx zabrala, a pak je strach v článku a celý članek zbytečný, nebo vás podvedli, nefunguje, a pak ji nemáte doporučovat, zejména je-li navíc nedotestovaná, bez 3. fáze studie bezpečnosti s kontrolní skupinou, což fakt je.

Z. Lapil 3.7.2022 8:23

Je docela dost vakcín, které musíte brát opakovaně. Nemluvím o chřipce, ale kdy jste byl naposledy očkovaný proti tetanu? A kdy jste byl naposledy na veterině s kočkou nebo se psem?

J. Vintr 3.7.2022 19:16

Všechny vakcíny jsou podvod, na kterém si mastí kapsu farmaceutické firmy. A jestě si tím nádavkem vyrábí zákazníky pro odběr dalších výrobků.

Z. Lapil 4.7.2022 10:29

Všechny ne. Slyšel jste někdy o obrně? Pravých neštovicích? Vzteklině? Tuberkulóze?

Já chápu, že nevěříte ničemu, co není opakem toho, co říkají v televizi, ale prosím - zkuste svou nedůvěru občas porovnat s realitou.

L. Lichnovská 3.8.2022 8:22

Na mutující viry? Jak můžete srovnávat tetanus s covidem8-o a mimochodem, na tetanus mám protilátky i po 20 letech od posledního očkování....