21.10.2021 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: Bibi ve Strakovce, lidi před Strakovkou

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu navštívil Českou republiku, aby osobně poděkoval zejména premiérovi Petru Nečasovi za zásadový a v evropském a světovém kontextu i statečný postoj, který ČR vyjádřila svým hlasováním proti uznání palestinské entity za "pozorovatelský stát" při OSN.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Válek 6.12.2012 19:49

Co s tím má ta sralbotka společného?

Toto stanovisko jasně formuloval kníže Karel, jako ministr zahraničí a zcela jasně se vyjádřil, že mu do toho nebude nikdo kecat. Tak co se na tom ten srab přihřívá? Kdyby Izraelci nereagovali tak, jak reagovali, tak se od něj plně distancoval.

M. Rejman 6.12.2012 15:05

Diky vládě za podporu Státu Izrael,

díky Státu Izrael za obranu židovskokřesťanské civilizace. Hanba antisemitům v OSN, EU a naší levici.

E. Sevrát 6.12.2012 15:43

Re: Diky vládě za podporu Státu Izrael,

Můžete my vysvětlit co si představujete pod pojmem " židovskokřesťanská civilizace " ??

M. Rejman 6.12.2012 15:58

Re: Diky vládě za podporu Státu Izrael,

Je to naše civilizace, vyrůstající ze židovských, křesťanských a antických kořenů.  

J. Boleslav 6.12.2012 16:20

Re: Diky vládě za podporu Státu Izrael,

Je zajímavé, jak se (nejenom) naši levičáci téměř neomylně vždy přikloní na nesprávnou stranu jakéhokoliv konfliktu. Kdyby si člověk náhodou nebyl někdy jist, stačí většinou pouze jejich názor negovat.

E. Sevrát 6.12.2012 16:27

Re: Diky vládě za podporu Státu Izrael,

Pane Rejman nezlobte se,to je ovšem trochu klišé.Jsem rád,že jste doplnil antické kořeny,ty já považuji za zásadní.Ale,pokud píšete o těchto věcech a jste o nich přesvědčen tak napiště definici,jsem stavař tj. pragmatik a tak potřebuji  znát potřebné údaje.Kořeny toho či onoho jsou sice hezké literární vyjádření,ale co opravdu znamenají ?

K. Pavlas 6.12.2012 18:28

Re: Diky vládě za podporu Státu Izrael,

Pane Sevráte, kromě pochopení problémů kolem Izraele a Arabů, žijících nejen na území Palestiny, máte i problémy s gramatikou. Tak se nedivím.

P. Lenc 6.12.2012 9:42

Česká televize

se jako vždy vyznamenala 20vteřinovým záběrem.Dík těm, co přišli podpořit Israel.

J. Skála 6.12.2012 10:03

Česká televize

se vyznamenala mnohem více. Včera, při návštěvě premiéra Netanjahua dávala ve Studiu 6 rozhovor s jakýmsi rybízkem, kterého moderátor nazýval "analytikem" (Shádí Shanaáh z Anglo-americké vysoké školy). Rybízek se nechutným způsobem vyjadřoval jak ke kroku naší vlády, tak o jakýchkoli aktivitách Izraele. TO byl jasný postoj ČT, která je vlastně mocnější než celá naše vláda.

E. Sevrát 6.12.2012 12:51

Re: Česká televize

No vidíte, já jsem zase včera na Nově viděl angrešta s nalakovanou přehazovačkou,který 9x (slovy děvětkrát) zachrochtal "Děkuji".

T. Kočí 6.12.2012 12:04

Re: Česká televize

Díky všem co tam byli.Zaplaťbůh, že se to uskutečnilo.Ať se nemusíme stydět. Od této chvíle je EU pro mně mrtvá. Poslední dva spojenci USA a Izrael.

E. Sevrát 6.12.2012 12:38

Re: Česká televize

A taky ukázala na 20 vteřin demonstraci příznivců Státu Palestina na Staroměstském náměstí.Bylo jich cca 100,tj. stejně jako účastníků demonstrace na podporu Izraele.Opravdu si myslíte,že má ČT vysílat delší záběry z demonstrací,kde se sejdou desítky lidí na podporu toho či onoho ? Ten čas byl v obou případech, podle mého názoru adekvátní těm skupinkám příznivců.Je vidět,že Čechy,Moravany a Slezany problém Palestiny či Izraele vůbec nezajímá.

Také děkuji všem,kteří přišli podpořit Stát Palestina.A už se těším na Vánoce,až skauté přivezou svatý Betlemský oheň z historické Palestiny.

H. Lukešová 6.12.2012 15:48

Re: Česká televize

Zdravím Vás pane Serváte, přeji hezký den, ovšem podotýkám, že žádná "historická Palestina" neexistuje a neexistovala. Je to historické území Země Izraelské. Ale ať si každý nazývá Svatou zemi, jak chce.

E. Sevrát 6.12.2012 16:19

Re: Česká televize

Taky Vás zdravím Kopretino,s váší poslední větou zcela souhlasím-ano každý dnes (díky Bohu) máme právo nazývat vše podle svých představ nebo naturelu.Ovšem to neznamená,že já či vy máte pravdu,ale jsme lidé a máme nějáké pocity,které mohou být taky zcela odlišné,ale opět díky Bohu je dobře,že existují různé názory na různé otázky světa.Jak by bylo nudné, kdyby všichni měli rádi Izrael či naopak Palestinu

H. Lukešová 6.12.2012 19:34

Re: Česká televize

Ano, naprosto souhlasím.

K. Oldřich 6.12.2012 8:47

Dobře jsem se bavil

A se mnou velká část poslanecké sněmovny, když svou nespokojenost vybalil Jyrka Dubary.:o)

J. Fleiszner 6.12.2012 8:24

Hlasovat proti všemu...

Je rozumné a správně hlasovat proti všemu, co ČR ohrožuje. Palestina = muslimové = islamizace ČR. Jen mi není jasné proč se vláda zachovala správně, když vše co zatím udělala bylo špatně. Asi udělala "chybu" :-)

Každý by měl dělat vše proto, aby se nejen u nás, ale všude na světě dařilo muslimům co nejhůře. Když to nebudeme dělat mi (nemuslimové) tak to začnou brzy dělat muslimové nám. Vlastně oni už začali.

V. Němec 6.12.2012 8:22

Židé

jsou naši děděčkové ať chceme nebo ne. A je nutné se nad tím zamyslit. Palestinci, doufám, jimi nikdy nebudou, pokud nenastane hromadné zblbnutí.

P. Pavlovský 6.12.2012 5:06

Jak mohla Česká republika ...?

Jak mohly tolikeré státy EU hlasovat pro? Jak mohou tolikeří čeští politikové a strany  "potenciálně" hlasovat pro?

Jak může V. Klaus svůj názor tajit? Jak může K. Peake  svůj názor tajit?

Proč ODS, od Nečase po Sobotku, hlasuje proti? Shodně s TOP 09?

Nevolitelná se náhle stává celá levice, od KDU-ČSL až po KSČM.

Nevolitelní se náhle stávájí politici celé levice s výjimkami: Fischerová, Zeman.

R. Langer 6.12.2012 15:26

Re: Jak mohla Česká republika ...?

Jestli se ony už ty (evropské) státy, co hlasovali pro, bojí natolik, že UŽ MUSELY hlasovat PRO. Podle mě je to docela možné...

P. Pavlovský 6.12.2012 16:02

Re: Jak mohla Česká republika ...?

Jistě! O to větší důvod k hrdosti, že jsme občany státu, který takto předpo..... není.

Bere mě to o poznání víc než NAGANO.

H. Lukešová 6.12.2012 0:27

Na Facebooku UMJC (Union od messianic Jewish Congregationes)

(Unie mesiánských židovských kongregací), američtí mesiánští Židé vyslovili představitelé UMJC veliké uznání a poděkování České republice za statečné hlasování.