Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ŠAMANOVO DOUPĚ: Betlém dvojí, trojí, čtverný...

Muslimové křesťany z Betléma poznenáhlu, avšak trvale vytěsňují. A to za absolutního nezájmu papežů, hlavně těch posledních pokrokářských papežů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KK

Moc zajímavý a krásně napsaný článek ! Díky, početl jsem si ! ;-D

0 0
možnosti
KK

Izrael se připravuje k útoku na město, kde se údajně skrývají poslední teroristé Hamásu. K velké invazi do příhraničního Rafáhu, kde se skrývá i přes milion uprchlíků, by mělo dojít navzdory mezinárodnímu odporu. Organizace spojených národů varuje, že by operace mohla skončit krveprolitím.

A jak jinak to může, .... musí skončit než likvidací Hamásu a jeho podporovatelů ? Krev poteče, a jde jen o to aby to byla krev teroristů a jejich fanoušků.

Israel asi bude muset přestat brát ohledy na unesené civilisty, stejně jich nejspíš už jen málo je na živu. V Gaze nejsou "nevinní civilisti". Pokud kdy nějací existovali, tak už dávno sedí v Evropě. V Rafáhu jsou jen teroristi a jejich podporovatelé. A těch nebude škoda.

0 0
možnosti
Foto

Smutnou skutečností je, že v období, kdy Betlém spravovali Izraelci (1967-1995), tj. před podpisem oselských mírových dohod, tamější křesťanská komunita neustále rostla a prosperovala, ale nyní, pod nadvládou Fatahu, křesťanů rapidně ubývá, což dokládají samotná čísla, za doby jeho izraelské kontroly tvořili křesťané až čtyři pětiny obyvatelstva, avšak poté, co Izraelci předali Betlém Palestincům, poklesl počet křesťanů na pouhou jednu pětinu z veškerého počtu obyvatel.

0 0
možnosti
MC

Díky za osvěžení vzpomínek na město. Ten Peter C. vedle policajta vypadá pořád stejně.

0 0
možnosti
MK

Moc děkuji za obšírnou a velmi poučnou až naučnou informaci - V

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz