30.3.2023 | Svátek má Arnošt


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
... 7.12.2009 15:05

Re: Tak trochu

Jo a McCartney je asi tak povolanej ke žvanení na jakékoliv konferenci jako Helenka Vondráčková nebo jakákoliv jiná sélebrita. Šel tam exhibovat, kdokoliv kdo ho bere vážně je idiot.

... 7.12.2009 15:04

Re: Tak trochu

Jo, takovej Bhopál byl zářný příklad pokroku a ne zastaralá fabrika s předpotopním zabezpečením, obsluhovaná nekvalifikovanými domorodci a tudíž se jedná o nezvratný důkaz, že průmysl a pokrok jsou špatné, áááno, a je třeba se vrátit zpátky na stromy.

Černobyl byl zase ukázka demence v Sovětském svazu.

... 7.12.2009 15:01

Re: a co autor clanku, licenci ma?

To snad proboha neznamená, že ten audit může provést nějakej nelicencovanej Franta z Horní Dolní co vystudoval VUML v Plzni.

Výběr nelicencované firmy může být buď malá domů, nebo ochrana malé domů která byla přihrána první poradenské firmě. V případě že opoziční audit cokoliv najde, nebude stejně možné z výsledků cokoliv vyvodit, protože budou neplatné - firma NEMÁ LICENCI.

V 6.12.2009 21:46

a co autor clanku, licenci ma?

"Bémův opoziční audit Opencard vykonává poradenská firma, která nemá licenci k provádění finančních auditů..."

ovsem ten opozicni audit ma byt prave protoze jsou pochybnosti o auditu provedenem (aspon myslim) firmou ktera licenci ma, ale presto se ji neveri, takze ono to v tech licencich asi nebude vy mudrlante jeden.

5P 6.12.2009 21:44

Re: jen k ČSA

Asi jsem to špatně napsal. Takže jinak. Všichni píší jaká mrcha je Lašák a nikdo nepíše jací skvělí hoši jsou placeni z našich kapes (mimochodem pozůstatek skvělého prezidentování Tvrdíka) a vytvářejí další díru do státní kasy. Atˇ si klidně berou jedno mega, když na to ČSA vydělají, ale ne proboha při 3 miliardové ztrátě. Já si také nemůžu vyplatit víc než co vydělám. A jen tak mimochodem ve kterých aerolinkách mají piloti větší měsíční plat než půl mega CZK? Docela by mně to zajímalo. Takže klídek frajere jo, klídek.

V 6.12.2009 21:42

Re: Bravo autor, jenom jste zapoměl, že na LIDOVKÁCH.CZ

ta registrace se ale nebude tykat diskuze tady na NP? snad aspon tak, je to vecna skoda ze uz lidi neboud moci rici sve od plic, jak se rika, proto jsem byl ochotny snaset vselicos a co bylo moc, to jsem proste preskocil a ignoroval

V 6.12.2009 21:39

Re: Ale kdeže. Budeme zcela svobodní běhat vysokou travou nazí.

haha

a za mesicniho svitu zbyva dodat

Jura Jurax 6.12.2009 19:25

Re: jen k ČSA

No jo, staňte se taky kapitánem Airbusu a pak se nebudete zalykat závistí - a mimochodem piloti v ČSA nemají nejvyšší platy ze všech aerolinek co jich na světě je ...

Vodička-sapér 6.12.2009 16:26

Re: Proč tady nějaký pisálek shromažďuje přehled týdne?

Ono se říká , není nic staršího , než včerejší noviny. V tom je asi nutno hledat příčinu pravidelného nízkého zájmu o příhřívanou bramboračku Moby Dicka. V potu tváře jí kuchtí celý týden, neděle odpoledne a ochutnalo mu jí, není divu,  jen, pouhopouhých 15 labužníků.  Bída s nouzí se snoubí.Máme Mikuláše, je Advent, možná, na příští víkend, kdyby se poradil se svou nápaditou manželkou,  dali hlavy dohromady a přinesli by sem, na Nev. psa, může být i dvoudílný, soubor dobrých receptů na vánoční delikatesy(kapr smažený, na modro, kuba, vanilkové věnečky, oříškové košíčky, máslová, rozinková vánočka ,atd.)a připomenuli obecenstvu tradiční české zvyky a obyčeje (ovocnému stromoví,kohoutovi česneku,kravám po výslužce.prasátko na stěně, lití olova do vody ,krájení jablíčka a j.), mělo by to velký ohlas, udělali by tím jistě radost mnohým z nás a konečně, i sobě.No a ta jejich oblíbená týdenní politika, ta jim určitě neuteče,o té mohou začít zase vrzat třeba spolu se skřivany,na Hromnice. 

Medikolog 6.12.2009 11:56

Bravo autor, jenom jste zapoměl, že na LIDOVKÁCH.CZ

KONČÍ před nestátními organisacemi relativně anonymní, tedy i upřímná diskuse. Čest její památce. Vítejte od 15. 12. 2009 na potlaších lidové organizace Svazu ČeskoNeoStBáckého přátelství. Písemné přihlášky do diskuse s fotokopiemi, občaských (členských) průkazů budou vždy vyvěšeny na oficiálních stránkách, kopie laskavě vyhodnotí a archivují NBÚ a BIS - kdyby se po volbách stala některá z ponížených suplik a adorací tehdy mocných náhle trestuhodnouRv, nebo kdyby někdo ze zaměstnanců potřeboval za prostořekost a vyzrazení pravdy léčbu nezaměstnaností. Ať žijí Lidovky.cz v >- po 15. 12. bez nás ;-( - a za peníze majitelů z Německa.

Frank 6.12.2009 11:56

Proč tady nějaký pisálek shromažďuje přehled týdne?

Nebo je to jen reklama na jeho ženu?

Nalim 6.12.2009 9:11

Tak trochu

si ve svém postmodernistickém záchvatu žvanění nedává autor do souvislosti skutečnosti, které sám uvádí.

Nadšení nad pokrokem končí tam, kde začíná Bhopál a Černobyl. Naštěstí jsou účastníci místních referend chytřejší než naši onáhubkovaní novinaříci, a tak ČEZ marně hledá místo pro úložiště jaderného odpadu a Švýcaři chytřejší než naši multikulti, takže by ani TV minaret na Žižkově neprošel.

Běsnění parlamentu mezitím spěje k vládě jedné strany a následnému obnovení cenzury. Hlavně, že jsme sví, tací originální, všemu rozumíme a Mc Cartney se nám vlastně ani moc nelíbil. My si pozveme Alexandrovce.

Žena Moby Dicka snad už ty manželovy litanie ani nečte!

No... 5.12.2009 21:33

Re: OLUMPYJÁDU v Soči r.1914 už asi nikdo nestihne :-D

No překlep a on Klaus do Kanady nebyl omylem pozván, tak to taktně svedl na víza...aby se Kanada nemusela omlouvat za fopa....

Jesse 5.12.2009 19:10

OLUMPYJÁDU v Soči r.1914 už asi nikdo nestihne :-D

ano 5.12.2009 17:32

konec

Ta poslední věta sedí ,ale asi se nenaplní, filmy jako např.Správní chlapi nebo Jestřáb sestřelen a spostu dalších financují zbrojnoši pentagonu a vrchní podprůměrný herec Bruce Wyliiž je vlastně žoldák ve službách těchto-a nepadne -

zbraně nesou, propaganda vítězí! A vo to go-moby Dicku.

Nejkrásnější věc je pololež a polopravda -Íčko tě myluje

P 5.12.2009 16:31

Re: jen k ČSA

Takže piluji na Vaše přání. Hádejte proč jsou ČSA ve tří miliardové ztrátě?

JaS 5.12.2009 15:33

Ta poslední věta sedí!

Zen 5.12.2009 13:59

Re: jen k ČSA

Blahopreji, Vas prispevek jiz temer dosahuje kvality jisteho projevu proneseneho na Cervenem Hradku.

Ted uz to jenom dopilovat ...

Honza42 5.12.2009 10:20

Ale kdeže. Budeme zcela svobodní běhat vysokou travou nazí.

Lapil 5.12.2009 9:56

Re: Dik...

Jenže to jsme u toho: vybijeme ovce a budeme po trávě jezdit sekačkou, aby nám nepřerostla, a oblíkat se do ropy, tedy do umělých kožichů, protože vlna nebude...

lesov 5.12.2009 9:18

S prasaty a s AIDS, až za horizont událostí

"Přejme našim estébákům také dlouhý život!" Ale v pekle! ;-D

K Světovému dni AIDS, doporučuju všem zblblíkům s červenou stužkou aby radši místo okázalého blbnutí, přestali strkat údy, kam nemají a zasloužili se tak o menší "světovost" tohoto svátku, který, jak tvrdí odborníci, bude jednou svátkem nás všech.

5P 5.12.2009 9:02

jen k ČSA

Několik pilotů (kapitánů) ČSA bere měsíčně 0,5 mil. Kč. Průměrný plat pilotů v ČSA je cca 0,2 mil. Kč měsíčně. Jen tak pro představu Lašák bere také něco okolo 0,2 mil. Kč měsíčně. Piloti mají při odchodu z ČSA daleko větší padáky než Lašák a spol. Nikdo o tom však nepíše a nikomu to nevadí. Piloti v ČSA mají nějvyšší platy ze všech aerolinek co jich na světě je. Jsou na prvním místě před velmi drahými piloty z německé Lufthansy. A hádejte kdo za tímto skvostným dílem stojí? No přeci Jarda Tryskáč.

oldrocker 5.12.2009 7:02

Dik...

...za tu Ripley, pobavilo mne to po ranu! Myslite ze McCartney uz nechal vyvrazdit svoje ovci stado na farme ve Skotsku? Aby nahodou nezap..rdelo hrdy Albion?