19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Znovu zákon o kouření

On by to měl být zákon o kouření a ne protikuřácký zákon, to je jedno zrnko písku v celém tom zapískovaném schvalovacím soukolí. Také ta otázka zdraví vše komplikuje. Ten kuřácký zákon, pokud bychom měli posuzovat dlouhodobě jeho ducha, je veden v zájmu ochrany těch, kdo nekouří.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 9.3.2016 19:37

Re: To s tím Tuskem nemusí

Zdá se ale, že probírali pouze jídelníček. :-):-):-)

J. Kombercová 9.3.2016 19:39

Re: To s tím Tuskem nemusí

Jj. :)

M. Vondráček 9.3.2016 19:38

Re: To s tím Tuskem nemusí

Připadal mi pokud jezdil s ní např. na jednání o Ukrajině tak trochu jako do počtu :-)

J. Kombercová 9.3.2016 19:40

Re: To s tím Tuskem nemusí

Garde galantního Francouze.

M. Mařák 9.3.2016 19:47

Re: To s tím Tuskem nemusí

S Hollandem si nepadli do oka, je mezi nimi jistá negativní vibrace, řekl bych. A může za to zejména Hollande, který se o ní ještě před tím, než byl zvolen prezidentem, několikrát nelichotivě vyjádřil.

M. Mařák 9.3.2016 19:43

Re: To s tím Tuskem nemusí

Právě, že bylo. Říkali tomu francouzsko-německý pár ve smyslu manželské dvojice, či francouzsko-německý motor EU.

P. Han 9.3.2016 19:33

Re: To s tím Tuskem nemusí

Nevím, co na tom Francouze překvapilo. Na to, že s nimi Němci nic nekonzultují, si mohli zvykat už od prusko-francouzské války.

J. Vobr 9.3.2016 19:37

HAN,neblbněte

... to je přihrávka na odklon.

Němci s Frantíky konzultovali.Zlom nastal po druhém atentátu v Paříži.Hollande již musel přestat s rolí vítače,páč by ho už Frantíci roztrhali.

J. Kombercová 9.3.2016 19:41

Re: HAN,neblbněte

Ano. To sedí.

P. Han 9.3.2016 19:45

Re: HAN,neblbněte

No to sice jo, ale Němci vždycky kozultují z pozice toho nejrovnějšího z rovných. Takže spíš Hollande konzultoval s Angelou a ona ho za to občas obdařila nějakým moudrem. Ty konzultace, co ona provádí, jsou spíš nějaká forma oznámení. No a teď jim to asi zapomněla oznámit...

J. Kombercová 9.3.2016 19:50

Re: HAN,neblbněte

V tomhle páru bylo vidět, který z nich nosí kalhoty, pravda.

P. Han 9.3.2016 19:55

Re: HAN,neblbněte

Nechte těch sexismů. Jednak jsou si zcela rovnocenní a druhak jsou na to kvóty!

J. Kombercová 9.3.2016 20:02

Re: HAN,neblbněte

Kvokvokvoty? :)

Si kopám do vlastních řad.

J. Vobr 9.3.2016 19:33

Re: To s tím Tuskem nemusí

Mařák, dobře diskutujete. A čemyšlujete. Jinak se tady už jen dědkuje a bábuje,což mi dělá šťávy .

:-)))

P. Vandas 9.3.2016 19:12

Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

.. jednoho mohamedána. Že to nevydrží vím, ale je to dobrá zpráva a dodá to odvahu i jiným. :-):-).-)

J. Vobr 9.3.2016 19:18

VANDAS,vy máte oko z kašparovy krávy i odhad

Makedonci jsou 1.linie,další hradba je Srbsko.Maďarsko "mobilisovalo" na hranicích , Chorvatsko nepouští,Slovinci sokolící wachují jako orli !!!

JE DOBOJOVÁNO,četači absolvente ... to vám říkám já major zdrav.služby v záloze.

:-)))

:-)))

P. Vandas 9.3.2016 19:22

Re: VANDAS,vy máte oko z kašparovy krávy i odhad

To čumím. Major. Tak si musim dát majzla na hubu. :-):-):-) Já zase viděl výzvu IS, že do roka 2017 bude Chorvatsko pod vládou IS. V Bosně už vyvěšují zcela otevřeně vlajky Islámského státu. Tak co? :-):-):-)

J. Vobr 9.3.2016 19:27

Re: VANDAS,vy máte oko z kašparovy krávy i odhad

A Sibylla věštila co ??? Momek jugoslovenski se nedá !!!

:-)))

:-)))

I. Kellnerová 9.3.2016 19:21

Re: Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Na přechodu v Idomeni se už navrstvilo 8.000 mohamedánů.

Dle místních dnes pršelo, tak kopali odvodňovací strouhy, a co chvíli se jednotlivé skupiny servaly mezi sebou.

https://twitter.com/plasticfinger/status/707609313976655872

H. Balzám 9.3.2016 19:24

Re: Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Když to začalo a Makrela křičela, jak mají všichni přijít a vir šafen es, říkal jsem, že dřív nebo později to lidi utnou a začne se s realistickými řešeními. Nemýlil jsem se. Říkal jsem taky, že je pravděpodobný hromadný odsun z Evropy zpátky tam, kam patří. Myslím, že se nemýlím ani v tomto případě. Protože pokud ne, dojde na pogromy, ke kterým jednoduché nácky vyprovokují jednoduší vítači, a v tom bych se mýlil velmi rád.

R. Brzák 9.3.2016 19:28

Re: Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

ano,tuto obavu s Vámi plně sdílím. Psal jsem to již dávno - ne o nás mám strach, ale o ně. Protože my jsme ta nejschopnější (a tedy i všeho schopná) banda lidí, co přežili. Jen se dostat pod tlak...

Popletení vítači svým ovečkám dobře nedělají...

J. Vobr 9.3.2016 19:30

Re: Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Balzám,vidím to podobně.Říkal jsem totéž. Jsem rád,že tu jste.Jinak se veškerá diskuse stáčí k nesmyslům o Zemanovi a výkřikům blázna z Vrbna.

:-)))

H. Balzám 9.3.2016 19:38

Re: Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Tak podruhé a slušně, protože poprvé jsem nebyl připuštěn :-) Vrbenský úkaz to tu sviní fest, já bych znovu udělal, co už se jednou osvědčilo. Několik týdnů se s ním prostě nikdo nebavil a on dal na chvilku pokoj.

P. Vandas 9.3.2016 19:31

Re: Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Konečně je vidět náznak obratu, ale trvalo jim to rok a více a mezitím se do EU nasunulo 1,5milionu naplavenin. "Jenomže to není konec. Není to ani začátek konce. Je to snad ale konec začátku."... Kdo to řekl? :-):-):-)

H. Balzám 9.3.2016 19:36

Re: Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Dám se poddat a doufám, že to nebyl nějakej vůl :-)

P. Vandas 9.3.2016 19:39

Re: Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Ještě chvilku počkám, zda se někdo chytí. :-):-):-)

J. Kombercová 9.3.2016 19:46

Re: Podstatné je, že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Náš Čurčil to nebyl! :))

A. Trick 9.3.2016 19:34

že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Rozhodně nepouštět až k branám Vídně!!!

P. Vandas 9.3.2016 19:41

Re: že včera, ani dnes nepustili Makedonci ani ..

Tam už jsou. A je jich víc než tehdy. v roce 1683. :-):-)

J. Václavíková 9.3.2016 19:03

Zeman nás chce prodat i Číňanovi?