1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Zmatení po volbách

V neděli se komentátoři pokoušeli vnést do obrazu nějaký řád, ale byla to práce připomínající úklid v hospodě po nějakém flámu. Převládá podiv nad potížemi tradičních stran, i nářek nad tím nastal. Ten je pochopitelný, avšak je to jev přechodný, jako je přechodný současný stav, kdy se může stát, že moravská metropole volí do svého čela spolek recesistů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Boleslav 13.10.2014 10:00

Re: Pro M. Prokopa

Piráti u nás půjdou časem ke dnu, jako se jim stalo třeba v Německu. Elektronický komunismus, který propagují, slušné lidi netáhne. Pro mně je odpudivé už jejich jméno.

S. Donát 13.10.2014 10:02

Re: Pro M. Prokopa

Táhněte k šípku s elektronickým komunismem. Píšete nesmysly.

J. Boleslav 13.10.2014 10:14

Re: Pro M. Prokopa

I to je možné, nicméně to tak vidím.

S. Lazárek 13.10.2014 10:06

Re: Pro M. Prokopa

Pane Boleslave, než jednou říznete, měl byste dvakrát změřit, protože tímhle trámkem, co jste uřízl, jste si dal po řepě, ale je to koneckonců Vaše hlava a i tu Vaši povolební frustraci docela chápu......:-)

J. Boleslav 13.10.2014 10:12

Re: Pro M. Prokopa

To, co píšu o pirátech, nemá s žádnou mou povolební frustrací nic společného. Píšu to tady pořád, je to můj názor.

S. Lazárek 13.10.2014 10:15

Re: Pro M. Prokopa

V pořádku, akorát jste nejen zcela mimo mísu, Vy jste dokonce zcela mimo prostor toalet.

J. Václavíková 13.10.2014 10:15

Re: Pro M. Prokopa

A není to právě ten problém? Že místo faktů uvádíte názor?

M. Ilsner 13.10.2014 10:20

Re: Pro M. Prokopa

prosím vás proč by se měl obtěžovat s nějakými fakty ...

J. Boleslav 13.10.2014 10:33

Re: Pro M. Prokopa

Slyšel jsem opakovaně jejich bývalého dredovitého šéfa, jak obhajoval bezplatné šíření autorských děl po Internetu bez jejich souhlasu. To není nic jiného než krádež a svým způsobem i elektronická forma idiotského nápadu komančů, že všechno bude všech.

S. Donát 13.10.2014 10:48

Re: Pro M. Prokopa

To jste buď špatně slyšel, nebo špatně pochopil.

M. Ilsner 13.10.2014 10:54

Re: Pro M. Prokopa

b/ je správně

J. Boleslav 13.10.2014 11:20

Re: Pro M. Prokopa

Určitě ne.

S. Donát 13.10.2014 11:44

Re: Pro M. Prokopa

Já jsem Ivana Bartoše (tak se ten dredatý Pirát jmenuje) poslouchal, kdykoliv jsem měl příležitost a konkrétně tohle jsem z jeho úst nikdy neslyšel. Což samozřejmě nemusí nutně znamenat, že to neřekl. Budete schopen dohledat zdroj?

I. Tellner 13.10.2014 10:11

Re: Pro M. Prokopa

..slušní lidé nemají odpudivá jména rádi... co jednoho v bazénku nenapadne ..

V. Váňa 13.10.2014 10:15

Re: Pro M. Prokopa

Vážený pane Boleslave,

nenašel jsem v jejich programu naopak cokoli neslušného, resp. nic, co by slušný člověk nemohl podpořit.

Jejich "odpudivé" jméno jim vlastně jaksi přiřkli lidé Vašeho typu, kteří tvrdí, že chtějí podporovat krádeže autorských práv (strašná, ač velmi rozšířená pitomost).

Nevím, co kmunistického jste v jejich programu našel, ale pokud jde o elektronizaci všech oblastí našeho života, jsme svědky její permanentnosti, ať chceme nebo ne, resp. ať si to připouštíme nebo ne. V tomto, jak se domnívám, není vyhnutí.

S. Donát 13.10.2014 10:24

Re: Pro M. Prokopa

Přesně tak. Vyhnout se tomu nedá a týká se to právě i autorského zákona. Piráti tvrdí, že autorovi za jeho dílo náleží odměna, ale že je v dnešní době zcela zbytečné, když se na tom pakuje hromada prostředníků.

J. Boleslav 13.10.2014 10:40

Re: Pro M. Prokopa

Jasně. Když může na autorských právech parazitovat OSA, tak se na ně můžeme zcela vykašlat. Úžasná logika. Taková čínská.

S. Donát 13.10.2014 10:49

Re: Pro M. Prokopa

Nikoliv vykašlat, to nikdo netvrdí. Revidovat autorský zákon a přizpůsobit ho dnešním technologiím...

J. Boleslav 13.10.2014 10:26

Re: Pro M. Prokopa

Slyšel jsem opakovaně jejich bývalého dredového šéfa, jak obhajoval bezplatné šíření autorských děl po Internetu. To není nic jiného než krádež a svým způsobem i elektronická forma idiotského nápadu komančů, že všechno bude všech.

M. Ilsner 13.10.2014 10:30

Re: Pro M. Prokopa

Děláte ze sebe hlupáka schválně? Třeba nedávno jste tvrdil, že privátní firmy se žádnými státními prostředky nehospodaří. Kde se ve vás berou taková moudra ... to mi vysvětlete.

J. Franke 13.10.2014 10:15

Vážený pane Váňo...

U nás šli piráti do koalice s předlistopadovými strukturami, což se jim hrubě vymstilo. V zastupitelstvu tak sedí jen jedna mladá pirátka (na kandidátce č.1) s bývalým vedoucím odboru výstavby na předlistopadovém ONV (důchodce), který v minulosti kandidoval za KSČM... :-(

V. Váňa 13.10.2014 10:19

Re: Vážený pane Váňo...

Vážený pane Franke, naprosto Vám věřím, nemám důvod to, co píšete, zpochybňovat.

Nicméně, podle toho, co vím, jde patrně o jednu z mála výjimek.

Ve všech politických uskupeních se takoví najdou...

Snažil jsem se spíše hájit jejich program.

J. Franke 13.10.2014 10:37

Ale ano...

Byl jsem připraven s tužkou v ruce, ale ta jména mi vzala veškerý elán. Kdyby šli do voleb sami, mají ode mne hlas, ale takto?

M. Prokop 13.10.2014 10:33

Re: Pro M. Prokopa

Počkáme, uvidíme. Dobře hoši a děvčata dělají, že chtějí zůstat v opozici.

I za jiné strany kandidovali mladší lidé.

O. Uživatel 13.10.2014 9:29

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 13.10.2014 9:34

Re: Globálním oteplováním k nárůstu ledu. :)))

Globální oteplování je padlá veličina, právě pro možnost nepříjemných dotazů.

Frčí klimatické extrémy, tohle je jeden z nich a proti němu lze (draho) bojovat.

Boj proti CO2 musel vynalézt vyžírkovaký génius, lepší by byl snad jen boj proti dihydromonooxidu, to je také strašně nebezpečná látka. :-P

O. Uživatel 13.10.2014 9:37

Uživatel požádal o vymazání
J. Václavíková 13.10.2014 9:43

Re: Globálním oteplováním k nárůstu ledu. :)))

Hydro je něco jiného než hydrogen. Jste poněkud zmatený, stejně jako s tím neoteplováním. Ale to už jsme se Vám tu marně pokoušeli vysvětlit několikrát, jak souvisí GW a extrémy počasí, jste evidentně nevzdělavatelný.

M. Prokop 13.10.2014 9:46

Re: Globálním oteplováním k nárůstu ledu. :)))

Jo, jako vyžírka bych byl k ničemu.

Nemám tu drzost, brát lidem peníze na nesmysly.

I. Tellner 13.10.2014 9:48

Re: Globálním oteplováním k nárůstu ledu. :)))

..jste evidentně nevzdělavatelný..  -)