2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Žena na dálkové ovládání

Uff! Tak rychle jsem běžel z obýváku do pracovny k počítači. Na Public.tv běžel rozhovor s manželkou pana Paroubka. Tak nacvičené odpovědi jsem už dlouho neslyšel. Ale to je u nás na politické scéně už běžné. A Petra Paroubková k politické scéně patří, ať si říká, co chce. Jedna věc ale byl velký vzkaz od jejího manžela lidu...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Uhlich 5.7.2010 10:41

Re: Bohužel i nová p. Paroubková přispěla k prohře

Taky se domnívám, že mu "výměna manželky v přímém přenosu" moc nepomohla. Myslím, že pan Paroubek všeobecně dojel na svoji totální neukázněnost, nabubřelost a hlavně na asi úplně hloupého mediálního poradce....tedy pokud vůbec nějakého měl....a pokud měl - tak jestli ho vůbec někdy poslechnul....   Ale, jestli mu někdo poradil, že bude vypadat lépe, když omladí protějšek...obávám se, že to nebyla rada, ale přímo polibek smrti.

    I když těch šlápnutí do h...a pana Paroubka bylo více...ale já se domnívám, že tohle bylo nejvydatnější.....i když se to mediálně jaksi příliš neřešilo.

P. Vandas 5.7.2010 11:11

Re: Bohužel i nová p. Paroubková přispěla k prohře

Vcelku trefné.

P. Vandas 5.7.2010 11:26

Re: Bohužel i nová p. Paroubková přispěla k prohře

  Jeho obraz poškodili lidé, kterými se obklopoval. Pokud zve na své oslavy takové inteligenty, kteří se chlubí hromadami nakradených milionů, které nosí po kapsách a ještě se u toho postřílejí, nelze se divit, že na něm právem ulpí odér mafiánské zatuchliny.

B. Uhlich 5.7.2010 19:00

Re: Bohužel i nová p. Paroubková přispěla k prohře

Když já mám strach, že jiné kamarády tihle naši "nejvyšší" snad ani nemají..... :-(

v. Stejskalova 5.7.2010 19:45

Re: Bohužel i nová p. Paroubková přispěla k prohře

Tak jsem dočetla příspěvky až do konce a zjistila,že nebýt Paroubkové,nemáte o čem psát.Tahle okurková sezona  a to vedro z venku leze čechům na hlavu,ale do smíchu mi není nad tou nenávistí k té ženě,vypadala prý hůř ,má kosmetickou úpravu,vzala  staré ženě muže .no prostě ,není horší ženy v česku,jenom ji zapoměl nabídnout  dobře placenou práci viz náš ogar a pod..musí se živit jen tím že umí..je mi vás chlapci líto.

M. Stuchlik 5.7.2010 21:01

ti chtějí jenom hrabat, urvat, tunelovat, privatizovat(=ukrást, jindy se tomu říkalo znárodnit).

Přesně toto si myslím o levičácích :-)

Mimochodem, mezi pravicové konzervativní hodnoty nepatří střídat manželky jak ponožky, to je typický  levicově-liberální přístup k životu.