16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Zemanovo předvolební bombardování

Prezident Miloš Zeman si dopřál v neděli dlouhý rozhovor se stanicí Prima. Vedl ho v rozšafně nezáživném duchu až do finále, kdy odpálil hned dvě bomby najednou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Mach 28.6.2021 15:47

Proletářské listy? Že by se tam přece jen šťopka pravdy našla?

F. Sojka 28.6.2021 15:49

Laudát se trefil??To mu musel napsat Kalousek!!

J. Anděl 28.6.2021 14:35

K úvodníku: za co chtějí heterosexuálové demonstrovat?

Možná, čistě hypoteticky, bych se připojil k nějaké občanské demonstraci za individualitu, svobodu a soukromí. Proti kolektivismu, náboženské či queerské propagandě ve školách a tak podobně.

Ale netrvám na tom, že bych na té demonstraci musel být jenom s heterosexuály. Proč? Klidně i s homosexuály nebo transsexuály, s věřícími i s ateisty, s bělochy, cikány, černochy i asiaty (a dalšími)... zkrátka všemi, pokud si také cení víc svobody a soukromí a individuality a nechtějí, aby stát nutil ostatní plnit jejich specifické požadavky.

P. Jirkovský 28.6.2021 14:40

Jestli vy nebudete nějakej podezřelej. Svět kolem se hroutí, ze Západu se sem plíží neomarxistická transgender dekadence, z Bruselu nám zatrhli rum a vysavače, Němci jsou v Berlíně a vůbec se všechno rozpadá a vy byste se kamarádil s bukvicema v průvodu.

J. Anděl 28.6.2021 14:42

No, ale jenom "čistě hypoteticky" :-).

Nejde o to s kým, spíš jestli bych vůbec byl ochotný jít někam demonstrovat. Ale kdyby čistě hypoteticky ano, pak s kýmkoliv.

V. Církva 28.6.2021 15:35

No když vám nevadí že Vás budou osahávat mezi nohama ;-D? Vy liberálové prostě prodáte i provaz na kterém Vás oběsí.

Nebo jinak. Částečně vám rozumím. Není to o homosexualitě či transsexualitě. Taky respektuji lidi kteří jsou jiní a nenutí Vás k jejich způsobu života. Ale to co na Západě probíhá je násilné nucení většiny k universalismu.

Nicméně jste je na půl cesty pochopení příčiny problémů dneška. Tou je relativizace a tolerance Zla

D. Mach 28.6.2021 15:49

Vás někdo osahával mezi nohama? Nějaký gerontofil?

P. Milan 28.6.2021 16:27

Relativizace a tolerance Zla byla, je a bude. Akorát nevím, jak se vám k tomu připletli liberálové a špagát.

V. Církva 28.6.2021 18:12

Tak samozřejmě lidé se vraždili pojídali, škodili si ale i pomáhali a podporovali, to vše k lidstvu patří. Ale máte možnost se rozhodnout že ty svinstva podporovat nebudete. Jenže vaše rozhodnutí může být všem u zádele, takže musíte vytvořit podmínky aby byla tato svinstva potlačována i mimo Vaše rozhodnutí. Ať už dobrovolně a nepsanými zákony nebo psanými a donucovacími prostředky.

Pokud liberálové dopustili takové množství mešit v Evropě i když známe základy Islámu a vidíme jejich ovoce je přirovnání prodají vám i provaz na které Vás oběsí pochopitelné. Ale musel by jste se oprostit od dogmatismu.

Už klasický liberalismus je zdá se příčinou dnešní progresivistické ideologie a jen blázen nevidí co je to za hnus.

J. Anděl 28.6.2021 17:29

Nebudou mě osahávat a jestli to zkusí... Ne, nemyslím, že to zkusí, ale kdyby snad, budu se bránit, jako bych se bránil jakémukoliv jinému obtěžování.

Nepotřebuji pro svoji cestu k čistému svědomí před Bohem chápat celý problém. Nejsem totiž ten Bůh.

V. Církva 28.6.2021 18:23

Některé zdánlivě složité věci se dají prakticky a účinně zjednodušit. Prostě co mi smrdí nebudu podporovat jen kvůli nějaké dogmatické toleranci. Transsexualitu ať si prosazují transsexuálové. Já je budu tolerovat do té míry dokud mi to vážně nevadí a nekazí mládež. To ale dnes nastává. Nakonec to je svoboda která končí tam kde narušujeme svobodu druhých. Liberální dogma někdy nedovede ochránit svobodu druhých.

Co je správné z hlediska pravdy vždycky nevím ale rozum a cit mi umožňuje to posuzovat a podle toho jednat. Strkat hlavu do písku a nutit se tolerovat nepřirozené nechutnosti je nesmysl. A liberalismus i ten klasický k tomu inklinuje.

J. Anděl 28.6.2021 18:48

Tak je taky rozdíl mezi odmítáním strkat druhým nos do jejich ložnice a podporováním něčího životního stylu, obzvláště jestli ho považuji za nezdravý.

Nepsal jsem nic o účasti na demonstraci na podporu třeba zrovna lgbtq. Psal jsem konkrétně o tom, že věci, které považuji za podstatné, nepotřebuji prosazovat výhradně s heterosexuály. Orientace těch lidí pro mě není vůbec relevantní.

Netečnost není strkání hlavy do písku. Do písku strká hlavu ten, kdo se bojí a nechce vidět to, čeho se bojí.

J. Anděl 28.6.2021 17:31

... Nicméně k tomu, abychom třeba my dva sledovali podobné zájmy, nepotřebujeme 100% názorovou shodu.

P. Milan 28.6.2021 16:24

To bych snad vylezl i já, který od roku 1989 demonstroval snad jedině proti norskému kradení dětí.

J. Havelka 28.6.2021 14:13

Váhám mezi premiérem Markétkou, Fialou a Bartošem, věřím ve změnu na Hradě do konce roku a tady myslím na senátora Fischera, statečného Vystrčila nebo lidovec Výborný by nebyl špatnou volbou. Hlavně už ne žádného neandrtálce, burana a tak..

My o mír neprosíme, my za mír bojujem.

J. Jirka 28.6.2021 14:21

Na hradě nebude buran, ale Bureš... To už je dávno rozhodnuto.

M. Němec 28.6.2021 14:58

A kdo to rozhodl, Jirko sirko ?

J. Jirka 28.6.2021 15:09

To bys nepobral, germáne!

M. Němec 28.6.2021 15:44

Tak kdo to už dávno rozhodl, Jirko sirko ?

Oprávnění čeští voliči , Jirko sirko ?

A o výsledcích parlamentních voleb už je taky dávno rozhodnuto, Jirko sirko ?

J. Jirka 28.6.2021 16:18

Samozřejmě, germáne. Heslem letošních voleb je: "Zúčastnit se, ale nevyhrát!", takže jak ANO, tak PirStan, tak Spolu se budou držet přibližně nad 20% a zbytek nechají SPD, malým stranám a koalicím.

Zeman samozřejmě dostojí svému slibu a sestavením vlády pověří předsedu "vítězné" strany (hnutí), nikoli koalice, byť by byla měla větší podporu voličů. Babišovi, na kterého se to vztahuje, se samozřejmě nepodaří získat důvěru, ale bude i bez důvěry s podporou prezidenta vládnout dál ještě rok, nebo do té doby, kdy bude všem jasné, že Zeman už svůj mandát nedokončí (což je pravděpodobnější). Pak dojde k vládní krizi, Babiš zmizí z čela vlády (nejspíš se stane jen řadovým poslancem) a začne intenzivně pracovat na svém zvolení prezidentem. Ale to už je zas jiná pohádka.

M. Němec 28.6.2021 16:26

A že bude Babiš prezidentem, o tom už je dávno rozhodnuto.

Leze to z tebe jak z chlupatý deky, Jirko sirko.

R. Kupka 28.6.2021 15:03

Jeste ze tak ja uz mel strach ze tam bude Babis;-D;-D;-D

J. Jirka 28.6.2021 15:13

Babiš je jen alias, prezident musí kandidovat pod svým občanským jménem. ;-D

M. Němec 28.6.2021 16:14

Jak budem hrát s Dánama , Jirko sirko ?

Už je o tom taky rozhodnuto, Jirko sirko ?

J. Jirka 28.6.2021 16:33

Ano, ale neřeknu jak, germáne.

J. Petrů 28.6.2021 14:48

na normalizačního politruka Fischera - dík

D. Mach 28.6.2021 15:51

Chtěl jsem napsat "Dobrý vkus!" Ale co to proletářské heslo na konci?

B. Hančl 28.6.2021 16:29

Havelko, jsi opravdu takový kretén nebo tě za to platěj?

J. Jirka 28.6.2021 14:11

Dvacet studentů střední policejní školy zkolabovalo při předávání vysvědčení. Na vině je davová psychóza. ;-D

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/za-kolaps-sokolovskych-studentu-muze-davova-psychoza-shodli-se-odbornici-40364710

R. Toman 28.6.2021 14:13

Měli zřejmě všichni strach, že propadnou.