18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Zeman znovu na Hrad

Jak dopadnou prezidentské volby, nikdo nevíme a můžeme jen hádat. Pro hadače či hadatele je atraktivní sázet na Zemanovo vítězství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Vondráček 3.1.2018 19:53

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

No , jistý rozdíl mezi Vašim plánováním, zda na gauč ulehnout či ne a plánováním příjmů a výdajů států tu je :-)

P. Vandas 3.1.2018 19:54

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

Rozdíl je pouze v měřítku. :-):-):-)

R. Neveselý 3.1.2018 20:05

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

Naopak! Naplánovat gauč je velmi jednoduché. Plánovat dopředu příjmy SR je taknějak hádání z lógru, ale Vondráček by to zvládl levou zadní :-)

P. Spáčil 3.1.2018 20:06

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

To ležení na gauči je rozhodně důležitější!!

J. Anděl 3.1.2018 20:11

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

Lidi sou různý. Ale ještě něco jiného je instituce, jako třeba stát. Ta žádný pokyny od Boha nedostává. Nemá příslušné úchopové instrumentárium. Jako třeba duši.

P. Vandas 3.1.2018 20:13

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

Jak to, že nemá. Má přece OLAFA. Toho také nikdo neviděl, ale vykladačů tady pobíhá už celé houfy. :-):-):-)

P. Vandas 3.1.2018 20:16

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

Proč já tu větu vlastně musím v průběhu tvorby měnit z jednotného čísla na množné? Múže mi to někdo vysvětlit? :-):-):-)

J. Anděl 3.1.2018 20:23

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

Njn, internetové diskuze připomínají spíš fonetický zápis řeči, než sloh :-)

P. Vandas 3.1.2018 20:39

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

U mne to platí určitě. Sypu ty perly bez přípravy. :-):-):-)

J. Anděl 3.1.2018 20:22

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

No teda jestli je olaf duší státu, tak to potěš pánbůh :-)

P. Vandas 3.1.2018 20:24

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

OLAF je onen "Deus ex machina." :-):-):-)

M. Prokop 3.1.2018 21:03

Re: Lepší než nudné plánování, je čekat na pokyn Boží.

Nadstátu. A spíš osamělou bílou krvinkou, než duší.

J. Pospíšil 3.1.2018 19:44

Bude to v prvním kole Hynek

Dal jsem si s tím práci a ladí nejlépe s mým přesvědčením. Už nějakou dobu kašlu na ty hry jako koho volit, aby někdo druhý nebyl zvolen a tak. Já jdu k volbám volit, jiní chodí nezvolit. To jsem nedělal ani když nebyly volby a byly nevolby. Dřív jsem to dělal tak, že jsem na nevolby nechodil. Nic hrozného se mi nestalo. Akorát se to o mě vědělo, což mi u mnoha lidí paradoxně pomáhalo.

Ostatně já jsem na tom hůř, já dost těch lidí co kandidují znám.

A vůbec dnes nemám náladu, vždy se mi zkazí nálada, když si přečtu něco, co říká Němcová. To tedy zase bylo. Ondrová, Gajdůšková, Vašínková, Parkánová a Němcová. Tyhle to v politice ženám nejvíc kazily.

M. Prokop 3.1.2018 21:43

Re: Bude to v prvním kole Hynek

V prvním kole je důležité jít volit a nevolit Zemana.

V druhém kole je důležité jít volit a nevolit Zemana.

Toť vše.

R. Neveselý 3.1.2018 19:12

Zajímavé......

když je naplánován schodek -50 mld a skutečnost +60mld, je to špatně. Když je naplánován schodek -50 mld a skutečnost -6mld, zase špatně. Jsem přesvědčen, že kdyby bylo naplánováno cokoliv a skutečnost byla jakákoliv, bude to vždy špatně - ovšem pouze podle individuí prozodoických jménem Kalousek, Skopeček a Němcová. Zde je třeba dodat, že ta poslední je individuum kozodoické { (c)Tesák } ehm....

V. Čermák 3.1.2018 19:26

Re: Zajímavé......

Sice nevím, co je to individuum kozoidské, ale svým selkým rozumem odhaduji, že Totálně Blbé??

D. Polanský 3.1.2018 19:29

Echt pravičákům by se nelíbilo,

i kdyby byl přebytek 200 miliard. To že Topolánek nasekal za své vlády 430 miliard dluhů nikomu z nich nevadí. Dvojí metr.

R. Neveselý 3.1.2018 19:33

Re: Echt pravičákům by se nelíbilo,

A to je Topol proti Kalouskovi břídil, ten zasekl 800 mld.

J. Schořík 3.1.2018 19:33

Re: Zajímavé......

A není ten problém v tom "skvělém" naplánování. Kdybych plánoval v práci takhle, tak po prvním roce končím..

P. Vandas 3.1.2018 19:37

Re: Zajímavé......

A co když naplánuji malý zisk a udělám velký? Je to dobře? Nebo se mám stydět? :-):-):-)

J. Schořík 3.1.2018 19:38

Re: Zajímavé......

Jako manager budeš mít problém tak jako tak, pokud nebudeš rozumně revidovat plán.. POkud naplánuješ tak, že nepotřebuješ zdaleka tolik peněz, tak si tvá firma zbytečně půjčila nebo blokovala zdroje využitelné jinde.

P. Vandas 3.1.2018 19:40

Re: Zajímavé......

No jo, to platí pouze v okruhu tvých zkušeností. Moje firma si nepůjčuje. :-):-):-)

J. Schořík 3.1.2018 19:41

Re: Zajímavé......

Taky asi nemáš roční plán, ne? K čemu bys ho asi tak potřeboval..

P. Vandas 3.1.2018 19:43

Re: Zajímavé......

Já už mám pouze doživotní plány . :-):-):-)

M. Vondráček 3.1.2018 19:45

Re: Zajímavé......

Je to dobře , ale neumíte plánovat :-) Takže to není plán , ale náhoda :-)

P. Vandas 3.1.2018 19:48

Re: Zajímavé......

Plánované rodičovství jsem nikdy nezvládal. To musím uznat. :-):-):-)

R. Neveselý 3.1.2018 19:42

Re: Zajímavé......

A nejzajímavější je to, že dotyčná individua jsou odpůrci plánování :-))

J. Tolman 3.1.2018 18:56

Co stojí ve zprávě OLAF

Evropský úřad pro boj s podvody OLAF konstatoval, že padesátimilionová dotace na Čapí hnízdo premiéra Andreje Babiše byla udělena neoprávněně. V žádosti o dotaci byly podle úřadu OLAF nepravdivé údaje, byly porušeny právní předpisy České republiky i unie a peníze na projekt úřad označil za nezpůsobilý výdaj. Vyplývá to z informací, které o zprávě OLAF shromáždila redakce Neovlivní.cz. Babišova administrativa dokument dosud tají, navzdory tomu, že se týká veřejných peněz. 50 milionů za premiérovo Čapí hnízdo nyní zaplatí všichni Češi.

P. Vandas 3.1.2018 18:58

Re: Co stojí ve zprávě OLAF

Ale nezaplatí jej žádní daňoví poplatníci, natož čeští. Zaplatí to jedním vrzem Babiš a budete mít po žížalkách. :-):-):-)

V. Hájková 3.1.2018 19:13

Re: Co stojí ve zprávě OLAF

Mně je vážený ""MISTŘE " zcela ukradené, kdo těch 50 milionu zaplatí! A vy to víte stejně dobře jako já, že to nejduležitější v celé této kauze je, že slovenský fízl a dnešní český předseda vlády je PODVODNÍK A LHÁŘ, který v této zemi od převratu nemá obdoby!