7.7.2024 | Svátek má Bohuslava


Diskuse k článku

Zeman vyhrál

Miloš Zeman porazil Jiřího Drahoše, vyhrál o 150 tisíc hlasů. Nad slušností a argumenty zvítězily lži o Drahošově vítačství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Porubčan 27.1.2018 18:31

Re: Láme se chleba

to je dobrý:)

S. Lazárek 27.1.2018 18:34

Re: Láme se chleba

A ten s tím Bohem, co má pytel na zádech a nad meandrem Vltavy mu zklouzne noha z mraku a pytel se mu rozsype, ten znáte?

R. Tesařík 27.1.2018 18:38

Re: Láme se chleba

To si říkáte u vás v Chocni?

S. Lazárek 27.1.2018 19:19

Re: Láme se chleba

U mě v Chocni??....:-))

P. Jirkovský 27.1.2018 18:48

Re: Láme se chleba

Asi to není otázka pro mě, tak jen poznamenám, že ne a furt čekám.

P. Jirkovský 27.1.2018 18:36

Re: Láme se chleba

A tohle znáte? Řekněte Brno pozpátku ...

P. Jirkovský 27.1.2018 18:38

Re: Láme se chleba

Vidíte? Taky to nic neznamená ...

P. Bolec 27.1.2018 18:32

Re: Láme se chleba

Až pomine ta volební kocovina, tak se zvědavě zeptám oponentů k současné snaze sestavit vládu. Zajímají mě možnosti současné situace v PS. Já bych to řešil předčasnými volbami ! To by byly reakce !

A. Trick 27.1.2018 18:35

Re: Láme se chleba

Neškodilo by vypakovat Kalouska.

J. Blahová 27.1.2018 18:49

Re: Láme se chleba

Předčasné volby stařičký mocnář nepřipustí. Jemu vyhovuje slabá vláda s nejistou podporou. Po tom, co nám předváděly tzv.demokratické strany ve sněmovně v přímých přenosech, by podstatně stoupla podpora Babišovců, Okamurovců a komunistů, pár okrajových stran už by se tam vůbec nedostalo. Kromě Babišovců mají ostatní strany vítr v kasách a při představě nových voleb kakají magi v kostkách. Takže se nakonec na vládě domluví.

M. Porubčan 27.1.2018 18:33

Re: Láme se chleba

Já bych do Brna přenesl metro.

M. Petrilak 27.1.2018 18:40

Re: Láme se chleba

Metro mít budeme. To není vtip, už jsou o tom plány. Ale bude to spíš podzemka - tramvaj, která místy pojede pod zemí. Zatím se bude přenášet nádraží. Byly už dvě referenda a v obou to občané odmítli, tak teď bude referendum třetí. Pokud bude opět ve výsledku odmítnutí, výsledek referenda se nebude považovat za závazný.

P. Bolec 27.1.2018 18:41

Re: Láme se chleba

My ti na to serem. My si ho postavíme sami. V Praze ho postavili Moraváci, protože někteří pražáci jsou líné lemry.

J. Blahová 27.1.2018 19:02

Re: Láme se chleba

Metro není podstatné, hlavně ať nám vrátí toho mamlasa. :-P

Ť. Mráček 27.1.2018 18:16

Vítězi voleb přejme dlouhé žití

pevné zdraví a také trochu štěstí. Sami sobě přejme, ať se naší krajiny zhostí klid, čas na práci, i odpuštění, ale i na zábavu.

J. Kombercová 27.1.2018 18:20

Re: Vítězi voleb přejme dlouhé žití

Nezvojtil jste to? Zhostit se znamená zbavit se. To nám tedy vaše přání moc klidu nepřidá. :)

R. Tesařík 27.1.2018 18:25

Re: Vítězi voleb přejme dlouhé žití

Jste si jistá?

R. Tesařík 27.1.2018 18:27

Re: Vítězi voleb přejme dlouhé žití

Teď koukám, i ten význam to má, hmm.

M. Petrilak 27.1.2018 18:32

Re: Vítězi voleb přejme dlouhé žití

Já chápu slovo zhostit se spíš jako zůčastnit se (něčeho) nebo vykonat (něco). "Zhostil se svého úkolu dobře." Negativní konotaci tohoto slova neznám, ale možné je všechno. Čeština jest oř bujný.

J. Kombercová 27.1.2018 18:43

Re: Vítězi voleb přejme dlouhé žití

No, spíš bych byla použila výrazu "rozhostit se".. ale asi zbytečně pitvám. :)

I. Širůček 27.1.2018 18:09

Běžte všichni někam ...

Zeman snad zvítězil v demokratických volbách! Já ho nevolil, ale jsem snad lepší, než ti druzí? Protestujte proti jeho skutkům, když se vám nelíbí, ale ne proti vůli (i když těsné) většiny!

J. Franke 27.1.2018 18:11

Re: Běžte všichni někam ...

Tak tak... protestuji proti bývalému členu zločinecké organizace na Hradě. Je to tak správně?

P. Boublíková 27.1.2018 18:12

Re: Běžte všichni někam ...

Podepisuji, kádrování voličů je děsné, ať už probíhá předem nebo zadem.

V. Kotas 27.1.2018 18:15

Re: Běžte všichni někam ...

Už sháníš červenou barvu na kary, trenky ?

V. Kotas 27.1.2018 18:15

Re: Běžte všichni někam ...

karty

I. Širůček 27.1.2018 18:29

Re: Běžte všichni někam ...

Proč shánět barvu? Ony už stranické průkazy nejsou rudé?

V. Klepetko 27.1.2018 18:09

Majdan .... Mejdan? :-)

Re: кости брошены: Autoři: J. Schořík Datum: 27.1.2018 17:20

"Vezmu deset dalších sosanských příátel a přijdeme Vám bivakovat s trasparenty před dům :). Bez toho majdanu budete smutnej...Je zima, tak to bude jenom na pár hodin. Doufám že nevadí.."

Pane Schoříku, jste srdečně zván! Mail kontakt na mě pro Vás je u pana architekta Pavka, napište, dohodneme nějaký rozumnější termín než je dnešek :-))))))))) Počet socanských přátel bych prosil omezit alespoň na pět, pokud cestou naberete přítele Přikryla, nebudu se zlobit...

Možná že by Vám ale vadil můj baskervilský pes, který má některé charakterové vlastnosti vítěze voleb, takže bych byl spíše ostražitý :-) Takže což uspořádat příští týden nějaký Mejdan třeba v Klánovicích?

Posledně pan Anděl s Ivošem čekali marně, já byl pryč a u Vás byl nějaký zdravotní problém... Což to zkusit znovu?

J. Schořík 27.1.2018 18:15

Re: Majdan .... Mejdan? :-)

Budeme před plotem pane Klepetko. Přece Vám nepolezeme na pozemek. A byl to samozřejmě vtip, jistě chápete že se nijak zvlášť osobně setkat nechci. Nicméně děkuji za nabídku.

Posledně byla nemocná malá dcera, já problém neměl, ale když už jsem dostal opušťák, bylo pozdě. Pokud bude další "Liška" nezúčastním se a něco mi říká, že nebudu sám.. Příliš mnoho zlé krve (a neříkám že bez viny na mé straně)..

R. Tesařík 27.1.2018 18:21

Re: Majdan .... Mejdan? :-)

Nebojte, tam je ta krev hodně, ale hodně ředěná.

J. Schořík 27.1.2018 18:25

Re: Majdan .... Mejdan? :-)

Nebojím. Jen si myslím, že už to není tak lákavé..