3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Zeman vydírá voliče

Miloš Zeman dokáže zaskočit toho, kdo si myslel, že míra podraznictví už dosáhla vrcholu: tentokrát spojil se svým zvolením způsob fungování naší parlamentní demokracie. Pohrozil, že pokud nebude zvolen, tedy: pokud bude zvolen Jiří Drahoš, využije zbytku funkčního období (končí 8. března) a jmenuje Andreje Babiše premiérem. Bez jakýchkoli podmínek. Předtím ale prohlásil, že po něm bude vyžadovat předjednanou většinu alespoň 101 hlasu. Což nevyvrací – pokud bude zvolen prezidentem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 25.1.2018 10:13

Re: Budu volit Zemana,

Pane magistře, na tento postoj máte samozřejmě neoddiskutovatelné právo. Podobné postoje nazývám SYNDROM NETZER - co je proti mým názorům nečtu, neposlouchám...

Cca tři roky jsem po Listopadu se trénoval u sochy sv. Václava v diskusích, abych došel k tomu, že názory mých "oponentů" ctím a nemají vůbec žádný vliv na můj osobní vztah k těmto lidem. Snad jsem o tom přesvědčil např. Martina Mařáka. Existují i mí známí, kteří některé argumenty nejsou ochotní vůbec vyslechnout, protože je "rozčilují"....

J. Schořík 25.1.2018 10:15

Re: Budu volit Zemana,

Já se nevyhýbám jiným názorům, ale Klausova podpora kandidáta zdivočelých sosanů (voliči Zemana z ANO), komunistů a SPD ho podle mého už naprosto diskvalifikovala v pozici jakékoliv autority..

J. Jelínek 25.1.2018 9:57

Re: Budu volit Zemana,

Fakt bomba, teď se všichni s otevřenou hubou začnou škrábat na hlavě a zvolí Ovara jednohlasně a doživotně. Klaus vykopne viceprezidenta Ovčáčka a bude to dělat sám. Nad gubernií se rozklene mír a klid na práci. Vyhrneme si rukávy a nikdo nebude strkat svůj svinský rypák do naší zahrádky.

R. Neveselý 25.1.2018 9:58

Re: Budu volit Zemana,

Jaroslave, těch zbytečných odkazů je víc než hodně.

J. Matuška 25.1.2018 10:02

Re: Budu volit Zemana,

Pane Neveselý, jasně říkám své názory a jsou právě podepřeny a vycházejí z hlav těch chytřejších než jsem sám. Není přeci problém příspěvky pod mým jménem přecházet.

R. Neveselý 25.1.2018 9:46

K dnešnímu svátu přeji Mylošovi

ještě dlouhá léta ve zdraví na Vysočině, hodně stromů, dobrou slivovici a teplé bačkory.

M. Růžička 25.1.2018 9:44

Kdo vydírá voliče?

Voliče vydírají takoví pisálci jako je autor tohoto článku.Prezident řekl před druhým kolem,že pověří sestavením vlády i ve druhém kole p.Babiše řekl,že musí doložit podporu většiny PS,do té doby měla vláda fungovat v demisi dokud politické strany nedostanou rozum a vykonají to k čemu je vyzvali voliči ve volbách,tyto strany jejich představitelé dopředu avizovali,že do vlády s ANO nepůjdou některým vadí tzv.obvinění Babiše v konstruované kauze Čapí Hnízdo,tyto strany mají možnost do doby skončení funkčního období prezidenta republiky vstoupit do vlády.Obvinění v kauze Čapí Hnízdo nebyli odsouzeni proto je na ně třeba koukat jako na nevinné.Jsou to politické strany,které zdržují sestavení vlády na základě vykonstruované politické kauzy a proto je správné rozhodnutí prezidenta,že jmenuje vládu Babiše i když zatím nemá potřebnou většinu v případě svého nezvolení do funkce.Ať se ODS a ČSSD+TOP9 a KDU-ČSL jejich představitelé podívají do zrcadla a zpětně posoudí své působení a hospodaření se státním majetkem.

J. Lepka 25.1.2018 9:47

Re: Kdo vydírá voliče?

Jo,jo, po koblihách se blbne.

O. Prokop 25.1.2018 9:42

To není nic nového u Zemana

při jeho charakterových vlastnostech s poruchou nejenom pohyblivosti, ale i mozku. Včera, když přijímal tu demisi, tak vypadal velmi špatně ( za pultem se kymácel...) Prostě jeho zdravotní stav není dobrý. Ale chce udělat ještě do 8. března pár naschválů...- uvidíme.

S. Donát 25.1.2018 9:45

Re: To není nic nového u Zemana

V čem vidíte tu poruchu mozku? V debatě se mi jevilo, že je bez problému schopen se vyjadřovat a argumentovat. Že má nemocné nohy (a proto má problémy stát a chodit), to se ví už delší dobu.

R. Neveselý 25.1.2018 9:48

Re: To není nic nového u Zemana

Schválně jste si nevšiml jeho přeřeků? To je porucha mozku, Donáte.

M. Moravcová 25.1.2018 9:50

Re: To není nic nového u Zemana

Zeman se přeřekl, Drahoš koktal a nic neřekl.

R. Neveselý 25.1.2018 9:54

Re: To není nic nového u Zemana

Koktal? Spíš přestal mluvit vždy, když se zemanoidi rozeřvali, nebo mu skočil do řeči Váš idol, který fakticky diskusi moderoval. Uvidíme dnes, zda Witowská usměrní Ovara do patřičných mezí.

S. Donát 25.1.2018 10:17

Re: To není nic nového u Zemana

Na nic jsem se tě neptal, tak si svoje moudra strč do řiti, hulváte :)

V. Klepetko 25.1.2018 9:50

Re: To není nic nového u Zemana

Tak ho nevol :-)))

Už jsou ty útoky na tu "pohyblivost" mírně za hranou. Takové Feričovské to je, záštiplné...

Myslím, že volby rozhodne kozervativní Morava. Posledně tam Schwarzenberg nezabodoval, protože je to městský liberál. Pan "kdokoliv" má stejný handicap.

A to rozhodne. Ta "pohyblivost" to nebude, Milane...

R. Neveselý 25.1.2018 9:56

Re: To není nic nového u Zemana

Vy chcete, aby se jeho zdravotní stav rapidně zhoršil? I vy jeden kulichu...

P. Marcín 25.1.2018 9:57

Re: To není nic nového u Zemana

Tohle je jiný Prokop. A řekl bych, že to nebude klasický liberál.

R. Sorge 25.1.2018 9:54

Re: To není nic nového u Zemana

Včera, když přijímal tu demisi, tak vypadal a mluvil ve velmi dobré kondici, viděl jsem zpravodajské video.

A. Trick 25.1.2018 9:42

STOP Mamlasovi!

Mamlas je vítač. Před volbou to samozřejmě nerozšiřuje. Ale po volbách vyhoví.

"Německo již není tou zemí jako bývalo když jsem jej opouštěla. Dnes bych tam žít nechtěla." - Mirjam Lansdová

J. Schořík 25.1.2018 9:43

Mamlas na Hrad!

Mrkací terminátor na Vysočinu.

Pan Trick nemá pro svá tvrzení žádné důkazy..

F. Doušek 25.1.2018 10:01

Re: STOP Mamlasovi!

Donedávna jste tvrdil, že nepoužíváte hanlivých oslovení, ovarovče.

J. Schořík 25.1.2018 10:04

Re: STOP Mamlasovi!

To bude reakce na mne..

P. Marcín 25.1.2018 10:04

Re: STOP Mamlasovi!

Ve včerejším FAZ prý bylo tohle:

https://twitter.com/ErikBest/status/956095666744451072

J. Fialová 25.1.2018 9:40

Joj!

"Soukromí zemědělci se rozhodli podpořit vyzyvatele současného prezidenta. Jejich asociace oznámila, že doprovodí akademika Jiřího Drahoše během jeho čtvrtečního programu. Z Drahošova bydliště v Praze 6 vyjede kolona několika desítek traktorů a doprovodí finalistu prezidentské volby na jeho další cestě." (Seznam - Zprávy)

J. Venc 25.1.2018 9:43

Re: Joj!

To nebudou ti zkušení a životem protřelí traktoristé, (co se tu důkladně probrali před pár dny) to budou traktoristé nedemokraticky provokující!

Kdo to platí a kdo si to objednal? Aha?

:-)

M. Moravcová 25.1.2018 9:50

Re: Joj!

:-))))

J. Hejna 25.1.2018 9:39

Ano, Zemana nesnášíte.

"Úhrnem volilo proti Zemanovi víc lidí než pro Zemana."

A ještě píšete nesmysly.

J. Lepka 25.1.2018 9:42

Re: Ano, Zemana nesnášíte.

Matematika zřejmě nebude vaší silnou stránkou, že?

J. Hejna 25.1.2018 9:47

Re: Ano, Zemana nesnášíte.

Vám zase zcela chybí logika.

Tak hodně štěstí.

J. Venc 25.1.2018 9:31

No pane jo!

Řinčí to zde a burácí již od svítání!

Bych ty diskuse tak týden před otevřením volebních místností raději zakázal.

:-)