3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Zbytečné prsky

Je zbytečné žalovat pachatele inzerátu hanobícího Karla Schwarzenberga v pátečním Blesku. Schwarzenberg prohrál, Zeman vyhrál a to je jediná realita, na níž záleží. Vítězství to bylo totální a nechme nyní stranou, jakými prostředky ho bylo dosaženo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 29.1.2013 19:05

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

Vážený  p.  Vandas-  kdybych  četla Váš  příspěvek    několikrát-  jaksi  Vám  nerozumím.  Kdy  vlastně  to  chcete  umírat?  :-))))))))))))))))))))))

O. Uživatel 29.1.2013 19:05

Uživatel požádal o vymazání
P. Hofman 29.1.2013 19:09

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

To je hluboká myšlenka. Takové věci vám kážou v kostele, nebo jste na to přišel sám?

O. Uživatel 29.1.2013 19:10

Uživatel požádal o vymazání
P. Hofman 29.1.2013 19:12

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

Lidé neumí prohrávat. A to je škoda.

O. Uživatel 29.1.2013 19:12

Uživatel požádal o vymazání
P. Hofman 29.1.2013 19:15

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

Když neumím to první, nemůžu umět ani to druhé.

O. Uživatel 29.1.2013 19:19

Uživatel požádal o vymazání
I. Gellner 29.1.2013 19:24

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

..spíš něco od Zentivy -)

P. Hofman 29.1.2013 19:26

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

Nevím. Ale tohle se mi líbí:

„Dopřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měl odvahu udeřit a riskovat.

Mám-li vyhrát, dej, aby to bylo podle pravidel a aby se při tom má víra a čest udržely hodně vysoko.

Mám-li prohrát, dej mi tolik síly, abych dovedl stát u cesty a pozdravil vítěze, až půjde kolem.“

Skotská modlitba.

V. Hajková 29.1.2013 19:31

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

To  je  skutečně  -   nádherné!   Jen  z  Vašich  ust  mě  to  nějak  nepasuje!  :-)))))

J. Tolman 29.1.2013 19:11

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

Alespoň jedna dobrá zpráva.  Dovoluji si upozornit, že na Hrad do Zemanovy družiny zřejmě též přijde atomový dědek. Pro toho máte slabost, jak jste říkal.

I. Gellner 29.1.2013 19:14

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

Lid prostý je tu od toho, aby v montovnách fachčil na směny za necelou průměrnou mzdu, chápal velké elitní ideály morální a panevropské, za občasného zapráskání exekutorského bičíku, platil včetně porevolučně narozených potomků po většinu života církevní restituce, a cítil historickou vinu za praprapředky.

Pochopil jsem úděl prostého lidu správně?

J. Boleslav 29.1.2013 19:15

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

Už dávno říkám, že největším nepřítelem demokracie je lid. A to, že stejně platí hlas universitního profesora jako hlas nějakého dementa.

F. Doušek 29.1.2013 19:18

Re: Přeji hezký večer. Týden první, éry prezidenta Zemana.

Neradujte se předčasně, že to tak hezky utíká. 1. dáma si přerušila podnikání na ŽL na celých 10 let - čeká tedy DVĚ funkční období.

I. Gellner 29.1.2013 18:47

Poděkování za účinnou pomoc při volební kampani

Rád bych tímto pogratuloval České televizi, zejména lidem jako je Václav Moravec či Daniela Drtinová, MF Dnes a iDnes, především lidem jako je Martin Komárek, Robert Čásenský či Jiří Kubík, Respektu a panu Taberymu, redakci Aktuálně.cz (a jistě i řadě dalším), a dále pak našim, na svou vlastní kariéru před rokem 89 mnohdy taktně zapomínajícím umělcům, kteří měrou vrchovatou přispěli k vítězství Miloše Zemana. Takovou štvanici, jakou předvedli, by musel s lišáckým úsměvem uvítat každý, proti komu by byla zaměřena.

Inu, kdo umí, a sundá přitom v neskrývaném publicistickém vzteku i masku zpravodajce, ten umí. Nikoli Miloš Zeman, Karel Schwarzenberg, jejich týmy, nebo jejich podporovatelé, ale čeští novináři a umělecká fronta vykopali válečnou sekeru a rozdělili národ. Prý hlídací psi demokracie a intelektuální elita národa? Velký kulový.

J. Balcar 29.1.2013 18:52

Re: Poděkování za účinnou pomoc při volební kampani

Ale jděte, národ je rozdělený odjakživa. Jen po krátký čas je schopen se spojit proti společnému nepříteli.

I. Gellner 29.1.2013 18:55

Re: Poděkování za účinnou pomoc při volební kampani

Jo, to poděkování by bývalo lepší bez toho rozdělení.

P. Hofman 29.1.2013 19:00

Re: Poděkování za účinnou pomoc při volební kampani

Vy se rád chlubíte cizím peří, že? I když za tohle bych se já zrovna styděl.

I. Gellner 29.1.2013 19:15

Re: Poděkování za účinnou pomoc při volební kampani

Pravda, neudal jsem Matějku.

J. Sládeček 29.1.2013 18:47

Napsáno pěkně, je to možný scénář.

:))

S. Maršálek 29.1.2013 18:40

Boleslave, Prokope Hájková !

Vám to bez těch urážek ani nejde. Také to umím a nic jiného si nepřeju, aby vám Zeman se socanama a komunistama pěkně nakopali p*del. A´t vám do té doby nepraskne žluč.

V. Hajková 29.1.2013 18:43

Re: Boleslave, Prokope Hájková !

Stále   věřím,  že  se  těch  40%    lidí  co  o  volbách   sedí  doma  na  zadku  vzpamatuje!! 

M. Prokop 29.1.2013 18:47

Re: Boleslave, Prokope Hájková !

Urazit? Vás? To jde?

J. Boleslav 29.1.2013 18:50

Re: Boleslave, Prokope Hájková !

Jaké urážky máte na mysli? Urážel jsem Vás snad někdy?

V. Hajková 29.1.2013 18:53

Re: Boleslave, Prokope Hájková !

Asi  -  to  bylo  na  mě-  řekla  jsem  mu,  že  je  trubka-  ale  to  jsem  se  musela  nad  tou  stupiditou  hodně  ovládat  :-)))))))))))))))))))))

F. Šimek 29.1.2013 18:36

soudruhu učiteli Prokope!

Už se na mě fakt ty "chytrej z Vodňan"  vyssser! Prodávej svoje ojetiny a žehličky! Konečně dopeč to tvoje komunistický prase z Polska a buď rád, že ti chutná......nehraj si na chytrýho a nevysmívej se obyčejným lidem, když si howado, který prdí v kině!!! :-)))

J. Balcar 29.1.2013 18:37

Re: soudruhu učiteli Prokope!

Těch direktů muselo být...

V. Hajková 29.1.2013 18:40

Re: soudruhu učiteli Prokope!

To  Vám  tedy  povím:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

M. Prokop 29.1.2013 18:51

Re: soudruhu učiteli Prokope!

Soudruhu Tykálku, pokud se umravníte a budete psáti jinak než jako komunistický debil, slibuji, že si o vás neopřu ani kolo, natož abych vám něco vysvětloval. Jinak vám příležitostně připomenu meze vašich možností.

Obyčejné lidi nechte na pokoji, ti neuráží další diskutéry, jejch manželky (vaším slovníkem "staré"), jejich rodiče etc.

Pokud vás z toho kina vyvedli, já vám náladu nespravím.