19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Zase budou kontroly

Podle německého ministra vnitra Horsta Seehofera uvažují Němci o znovuzavedení kontrol na českých hranicích. Kontroly mají být jen někde a jen někdy. Občasnost je rodná sestra dočasnosti, jakmile se zavede, bude dočasná a jednotka dočasnosti je jeden furt.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Němec 27.11.2018 20:33

Re: Babiš nemaká, Babiš chrápe

Pane Brzáku, nebuďte hloupej, Babiš toho má hromady a přijdete si na svý.

Co byste řikal třeba funkci generálního ředitele znárodněnýho masokombinátu Studená ? Nebo chcete ten šikovnej masokombinát v Sezimově Ústí ? Neni problém.

K. Janyška 27.11.2018 20:44

Re: Babiš nemaká, Babiš chrápe

Babiš nepapá, on se nacpácá, on žere... Dzp.

L. Kolman 27.11.2018 20:11

Tak, a já mám o zábavu postaráno

Přijdu ze špacíru, celá rodina nastoupena v obýváku, a ani nedýchali, co řeknu. Jak jsem zahlédl psí štěňátko, hned mi to bylo jasné. Děda bude mít nového kamaráda a spoustu nových starostí. V první řadě plno práce s tréninkem. Poslední dva psíky jsme museli pro nevyléčitelnou nemoc utratit, kočku někdo otrávil, tak už jsem posledně prohlásil, že na to nemám nervy a do smrti žádné zvíře nechci. Pejsek hned poznal, kdo bude jeho páníček, hned se bral ke mně a teď už mi hodinu leží na nohou. Když dcera viděla, že jsme si s pejskem padli do oka, dala se i s vnučkou do usedavého pláče. Prý se bála, že je s pejskem pošlu do ři*i. Přivezli ho z útulku až z Banské Štiavnice. Nějaká nemocná paní tam dala čtyři krásná štěňátka, zbyla už jen poslední dvě.

M. Franková 27.11.2018 20:22

Re: Tak, a já mám o zábavu postaráno

Pes do domu, Bůh do domu. Po smrti naší poslední psí kamarádky, byl u nás pláč a skřípění zubů s tím, že už nikdy. DAKI má přes dva roky, a kdo neměl pitbula, neví o psí lásce nic.-)) Kocour též prospívá a světe div se, s Dakim kamarádi do roztrhání posledního nervíku. Našeho.-))

L. Kolman 27.11.2018 20:32

Re: Tak, a já mám o zábavu postaráno

Jen je menší problém, že je to na zimu a výcvik tak bude složitější. Zítra vyrazíme ke známé zvěrolékařce na prohlídku, poradit se o krmení a tak. Pejska je ale nádherná, medové barvy, tak jí dali jméno Honey, čili bude to Hany.

M. Franková 27.11.2018 20:42

Re: Tak, a já mám o zábavu postaráno

Přeji jen zdraví a plno úsměvů. Nervy neřešte, o ty stejně přijdete. A o to u pejskařů jde. Být nad tím-))

P. Spáčil 27.11.2018 21:06

Re: Tak, a já mám o zábavu postaráno

S tím výcvikem bych to nepřeháněl, stačí ke mně a zůstaň.

Ale zase při venčení si aspoň pokecáte s ostatními pejskaři a můžete probírat mezinárodní situaci. (:-))

M. Němec 27.11.2018 19:35

Žádám premiéra Babiše

a všechny jeho zde přítomný voliče, aby cena elektriky ( skrzevá ČEZ ) nelezla nahoru, ale dolu.

V. Čermák 27.11.2018 19:39

Re: Žádám premiéra Babiše

Já se připojuji, ale jestli ČEZ bude stavět JE za své, tak nevím. Snad aspoň, kdyby vybral nejvýhodnější nabídku nepokřivenou Kolaborantskou Ideologií ...

J. Jurax 27.11.2018 19:45

Stačí zrušit podporu fotovoltaiky ...

M. Mařák 27.11.2018 20:04

Re:

To je bohužel i práce ODS. Kšeft je kšeft...

M. Prokop 27.11.2018 20:41

Re:

ODS nezabránila. ČSSD, KSČM, KDU-ČSL a US způsobily, na povel EU.

M. Franková 27.11.2018 20:06

Re: Žádám premiéra Babiše

Pamatujete - li si,co říkala Deábová před cca dvěma roky, pak víte, že povídala, že tak levná energie už nikdy nebude a cena bude jen stoupat.)

Poděkujte Merkelové a zákazu atomových ele.v Německu. Mimo jiné. Nechť žije a vskvétá zelená energie v rukou idiotů.

M. Mařák 27.11.2018 20:09

Re: Žádám premiéra Babiše

Souhlas, zelení jsou rakovina lidstva.

R. Neveselý 27.11.2018 20:15

Re: Žádám premiéra Babiše

Tak. A nevyléčitelná!

M. Mařák 27.11.2018 19:34

Brexit Kocourkow News

Doufám, že to kocourkovští v Parlamentu odklepnou navzdory zdivočelým deseti-či-co poslancům ze Severního Irska a za pár měsíců bude klid, nebo co...

V. Pohlová 27.11.2018 19:47

Re: Brexit Kocourkow News

Vím, že je to nekonečná písnička. Ale tohle jsou důsledky národovectví. Voliči v referendu neměli dostatečné úchopové instrumentárium aby domysleli, co bude brexit znamenat. Věřte mi, že s podobnými silami u nás je potřeba zatočit. Na vysvětlovací kampaň je už pozdě. Rus semínko nenávisti zasel a teď sklízí.

I. Kellner 27.11.2018 19:50

Re: Brexit Kocourkow News

My na to jdeme fikaně. Naočkujem takové blby jako jste vy, a ti dokonale otráví voličstvo.

Done.

P. Boublíková 27.11.2018 19:51

Re: Brexit Kocourkow News

Zatočit se silami, to mě dost zaujalo.

I. Kellner 27.11.2018 19:54

Re: Brexit Kocourkow News

Vyzdecháme... -)

V. Pohlová 27.11.2018 19:52

Re: Brexit Kocourkow News

Naštěstí vyzdecháte. Ne-li, žádný samet už nebude.

M. Mařák 27.11.2018 19:54

Re: Brexit Kocourkow News

Osobně si Brexit přeji, je podle mne velkou nadějí pro příští posun ke kontinentální EU federaci.

V. Pohlová 27.11.2018 19:58

Re: Brexit Kocourkow News

Zřejmě máte více informací. Já jsem naivní bába. Myslela jsem, že společná Evropa bude federací a moc jsem se do ní těšila. Jenže federace nejde udělat s takovými státy, jako je morálně zdeformovaná střední Evropa.

M. Mařák 27.11.2018 20:01

Re: Brexit Kocourkow News

Ani s GB, kontinent je z historického, právního i ideologického hlediska jiný svět, než ten anglosaský. Střední Evropa je podle mne mnohem menší problém.

V. Pohlová 27.11.2018 20:08

Re: Brexit Kocourkow News

Věc názoru. Dlouho jsem v GB nebyla, takže váš názor beru v potaz.

M. Mařák 27.11.2018 20:12

Re: Brexit Kocourkow News

Já také ne, ale vidím, jak EU od jejího začátku škodí. Nebo-li, lépe řečeno, jak v ní být tak trochu chtějí, ale vlastně vůbec nechtějí.

K. Němec 27.11.2018 20:19

Re: Brexit Kocourkow News

který anglosaský Martine?

resp. co znamená to anglo ve slově anglosaský?

M. Mařák 27.11.2018 20:39

Re: Brexit Kocourkow News

Mám tím na mysli pojem, jenž se v současnosti používá k tomu, abychom mohli odlišit dvě historicky daná pojetí svobody individua a sociálního státu v anglosaském světě (USA, GB...), no a na evropském kontinentu (Německo, Švédsko, Francie, Itálie, Rakousko, ČR...).

K. Němec 27.11.2018 20:49

Re: Brexit Kocourkow News

a tak to jo, pardon

R. Brzák 27.11.2018 20:06

Re: Brexit Kocourkow News

Tak by mne zajímalo, dle čeho usuzujte na morální zdeformovanost. Já například podle nezodpovědnosti k sobě samému a ke svému životu (z odpovědnosti k sobě samému vyplývá i následně vzájemně výhodná spolupráce s dalšími lidmi, princip neagrese atd.). Za nemorální považuji jen to, co je z dlouhodobého hlediska nezodpovědné k životu (nikoliv k přežití, které ,morálním kategoriím nepodléhá, neb jde o okamžité tíhnutí, nikoliv o rozumové rozhodonutí).

Pokud například někdo dává a někdo jiný přijímá danajské dary, jde na obou stranách o nezodpovědnost - a lze toto označit za nemorální. Tím spíše, že tyto dary nejdou z kapsy dárců, ale například německého daňového poplatníka....