19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Zase budou kontroly

Podle německého ministra vnitra Horsta Seehofera uvažují Němci o znovuzavedení kontrol na českých hranicích. Kontroly mají být jen někde a jen někdy. Občasnost je rodná sestra dočasnosti, jakmile se zavede, bude dočasná a jednotka dočasnosti je jeden furt.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kotas 27.11.2018 21:42

Re: Nazdááár perfomátore !!!

I pán bůh.

J. Vobr 27.11.2018 21:38

Re: Nazdááár perfomátore !!!

Máš dobrý perfomance !!!

M. Mařák 27.11.2018 21:49

Re: Nazdááár perfomátore !!!

Dík za poklonu, Vy také nejste špatný, tedy až na ten umanutý STB babišismus...

M. Mařák 27.11.2018 21:56

Re: Nazdááár perfomátore !!!

Tím samozřejmě myslím pouze uhranutí STB kobrou, nikoliv to, že byste jinak někdy měl co společného s STB.

J. Vobr 27.11.2018 21:25

PERFORÁTOŘI HYMENŮ V DOMOVĚ DŮCHODCŮ NAZDÁÁÁR

:-)))

:-)))

K. Janyška 27.11.2018 21:22

Vrba, bravo.

Vyhrát v Moskvě je velmi dobré... Dzp

R. Brzák 27.11.2018 21:24

Re: Vrba, bravo.

Souhlas. Co se mi líbilo nejvíce - Vrba i mančaft jasně prohlásili již před zápasem, že v Moskvě vyhrají. A tak se stalo.

J. Holíček 27.11.2018 21:25

Re: Vrba, bravo.

Plzeň ruskému soupeři oplatila smolný zářijový zápas, ve kterém doma vedla 2:0, ale slibné vedení neudržela. Druhý gól inkasovala v nastavení z penalty. I ve studeném moskevském večeru na stadionu v Lužnikách, kde se v červenci hrálo finále mistrovství světa, inkasovali čeští šampioni z penalty a už po deseti minutách prohrávali. Petržela si zpracoval míč směrem k vlastní bráně a pak podrazil soupeře, který se dostal před něj. V tu chvíli hosté věděli, že musí dát dvě branky, aby si udrželi naději na třetí příčku ve skupině a tím postup do jarní vyřazovací části Evropské ligy. To se povedlo po půli.

Přitom už do kabin na přestávku nemuseli hosté odcházet s mankem, po ojedinělé akci měli obrovskou příležitost.

Záložník Procházka však pokutový kop neproměnil, zahrál ho mizerně, slabou a nepříliš umístěnou střelu Akinfejev vyrazil.

J. Vobr 27.11.2018 21:27

HOLÍČEK JE KAROL POLÁK

:-)))

K. Janyška 27.11.2018 21:30

Re: HOLÍČEK JE KAROL POLÁK

Takových cocotou je nám treba ? Dzp.

F. Nekolný 27.11.2018 22:32

Re: HOLÍČEK JE KAROL POLÁK

Má pravdu, přeceda !

J. Holíček 27.11.2018 21:27

Re: Vrba, bravo.

Co umí Vrba se ukázalo v Machačkale. Jó Horváth, to byl tmel!! :-))

Dneska měli štěstí jako minule smůlu.

M. Mařák 27.11.2018 21:29

Re: Vrba, bravo.

Jo, ANO je sprosté slovo, přesně tak.

K. Janyška 27.11.2018 21:19

R, Brzáku, stát není levicová organizace,

je to evoluční instituce. Je jen strukturou, kterou lidé ovládají a měl by odpovídat vždy tomu, kterým směrem a jakou rychlostí se vyvíjí spontánní řád jeho občanstva. Má to být jejich společný sluha a ochránce a také vymahatel soukromého práva a zákonů. To, že lidé jsou hloupí, jim dává možnost se navzájem prostřednictvím státu mordovat a zneužívat ho pro své skupinové zájmy. Proto je demokracie, tedy totalita většin, mylným nástrojem ke správě věcí veřejných... Dzp.

R. Brzák 27.11.2018 21:24

Re: R, Brzáku, stát není levicová organizace,

odpověď máte dole.

K. Janyška 27.11.2018 21:31

Re: R, Brzáku, stát není levicová organizace,

Je to mysný názor, ne fundovaná odpověď... Dzp.

R. Brzák 27.11.2018 21:39

Re: R, Brzáku, stát není levicová organizace,

jednoznačně potvrzuji, že jde o můj názor.

I. Kellner 27.11.2018 21:08

Německo!..haló!...jak mě slyšíte?

Prý jste nejlepší v přijímání migrantů a v multi-kulti... tak veselé Vánoce!.. -)

https://echo24.cz/a/S6E8u/obrazem-jako-ve-valecne-zone-v-nemecku-zacinaji-vanocni-trhy?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

K. Janyška 27.11.2018 21:15

Re: Německo!..haló!...jak mě slyšíte?

Němci jsou lakomí, euremm okrádají Evropu a je jim jedno, co se kolem nich děje. Jim se ty přísuny eur k nim prostě líbí. Už poněkolikáté mají vyrovnaný rozpočet, dokonce přebytkový a snižují státní dluh. Cestu k nim si vždy bohatství najde mimo něho. Čert prostě sere na větší hromadu. EU musí pryč... Dzp.

M. Mařák 27.11.2018 21:19

A co tak připojit se k větší hromadě,

jak tomu bylo kromě Velké Moravy vlastně skoro vždy?

K. Janyška 27.11.2018 21:20

Re: A co tak připojit se k větší hromadě,

Vždy tomu tak je s velkými, istitucionálně svázanými s malými. Čert je čert... Dzp

M. Mařák 27.11.2018 21:26

Re: A co tak připojit se k větší hromadě,

Ale fungovalo to vždy až na některé výjimky docela dobře. I na tu naši-jejich hromadu čert kálil docela slušně, řekl bych.

M. Prokop 27.11.2018 21:21

Re: A co tak připojit se k větší hromadě,

Řešení individualistovo? :-P

M. Mařák 27.11.2018 21:23

Re: A co tak připojit se k větší hromadě,

Řešení historicky relevantní.

M. Prokop 27.11.2018 21:27

Re: A co tak připojit se k větší hromadě,

Nejpohodlnější.

M. Mařák 27.11.2018 21:31

Re: A co tak připojit se k větší hromadě,

Máš jiné a realističtější, které se dostane nad pět procent?

M. Prokop 27.11.2018 21:40

Re: A co tak připojit se k větší hromadě,

Mám, ale zatím není nad těch pět procent. Poločas rozpadu říší se zkracuje, tak třeba časem přeleze a já se ještě dočkám - bez nadšení, protože doba ke klidné opravě s minimálními škodami už je promeškána. Konec konců, všechny dosavadní říše tu dobu promeškaly, takže to bude nějaká obecná zákonitost.

M. Kolář 27.11.2018 21:32

Re: Německo!..haló!...jak mě slyšíte?

Němci eurem těžko někoho okrádají. Spíše jim naopak vznikají obrovská eurová pasiva, způsobená přesuny peněz do německé peněžní soustavy, u kterých lze v krajním případě i pochybovat o jejich krytí na straně aktiv, začně-li se EU drolit, pokud se již nedrolí ...

M. Prokop 27.11.2018 21:43

Re: Německo!..haló!...jak mě slyšíte?

Neokrádají, jen využívají. A co je jim ku prospěchu (€ slabší, než by byla Marka), to je jižnímu křídlu EU ku škodě (€ silnější, než byly jejich měny a než jejich ekonomika potřebuje). Klasický Mundell a optimální měnová zona.

M. Kolář 27.11.2018 21:50

Re: Německo!..haló!...jak mě slyšíte?

Využívají, ku prospěchu ? ... No, podle liberální ekonomie je podhodnocená měna spíše k neprospěchu ... Vydělala ČR na podkopnutí vlastní měny 2013-2017 ? S měnovými zónami to souvisí, to jistě máte pravdu .. Ale je často nemoudré se chytati jednoho hlediska/parameru .

Jinak, pružnosty měnových kurzů je samozřejmě významná a může sakra chybět..