23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Zaorálkovo NE referendu

Důrazně se proti referendu o vystoupení z Evropské unie vyjádřil volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek a ve té věci ho před televizními kamerami podpořil i předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Svědčí o naprosté nezodpovědné bezskrupulóznosti Miloše Zemana, že tuhle myšlenku vůbec nastoluje, třebaže alibisticky dodává, že by hlasoval proti vystoupení z EU.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Neveselý 3.7.2017 14:40

A opět nastává veliké rysení

je třeba vyčkat do 17,20 !!

M. Hromadko 3.7.2017 14:52

Re: A opět nastává veliké rysení

Rys je krásné zvíře. Ale musí to být zvíře...

O. Uživatel 3.7.2017 15:02

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 3.7.2017 14:39

zlatá jiriryse vrátnice-

http://aeronet.cz/news/skandal-exkluzivne-zakladni-skola-z-vychodnich-cech-ubytovala-deti-na-skolnim-zajezdu-v-londyne-v-chudinskych-muslimskych-rodinach-rodice-se-o-tom-dozvedeli-az-teprve-z-esemesek-vydesenych-deti/

O. Uživatel 3.7.2017 15:01

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 3.7.2017 15:30

Re: František zvaný Rukavicový.

jirirys-pojedeš Vltavu z krumlova k fíkovi? ? Jestli jo, rád bych se tam s tebou setkal. Neboj rukavice nebrat !!!

O. Uživatel 3.7.2017 15:34

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 3.7.2017 15:44

Re: František zvaný Rukavicový.

no-malej? Jen 185cm. Pokud se někdo v tom furt patlá, tak jirirys s rukavicema. Ptal sem se : pojedeš letos k fíkovi ty velikej šmodrcho ???

O. Uživatel 3.7.2017 16:07

Uživatel požádal o vymazání
J. Anděl 3.7.2017 15:50

Re: zlatá jiriryse vrátnice-

S články na AEnetu je to většinou složité. Ale pominu, co mi na tom obvykle vadí, že každý prd nafukují jako neskutečný skandál planetárních rozměrů a že je to nafouklé o podle mě naprosto nepodstatné informace (jako je informace o tom, že sociální podporu dostávají i v případě, že zároveň dostanou podporu od muslimské obce - jakou to má na článek vazbu?). Je tam pár ale bodů, nad kterými není důvod se nezamyslet.

Tak předně - kdybych posílal děti na zájezd s levným ubytováním v Londýně u rodin, asi by mě napadlo, že je celkem velká pravděpodobnost, že ty rodiny budou muslimské. Je to Londýn. Ta pravděpodobnost tu byla už před deseti lety. Asi bych si obecně rozmýšlel, zda svěřím své nedospělé potomky do rukou cizích rodin, celkem bez ohledu na vyznání, a ano, jako starý xenofob bych, jak to napsat, možná čelil mírné nechuti, kdyby bydlely u muslimů. Na druhou stranu, když už bych se rozhodl je na takový výlet pustit s vědomím podmínek (budou bydlet u rodin), nezbývalo by mi, než to nechat v rukách Božích. To je neustálé rodičovské dilema.

Ale kromě v článku vyjmenovaných nebezpečí (riziko, že je někdo bude lámat ke konverzi k islámu či jiným pitomostem, ovšem hrozí kdykoliv kdekoliv) to má i své výhody. V takové nábožensky konzervativní rodině mohou, jakkoliv se vám to možná nezdá, být ve větším bezpečí, než si běžný český teenager přeje.

Takže ve finále zbývá co? Možná aféra s ředitelem, který si děti pozval, aby jim situaci vysvětlil. Jestliže jim říkal, že nemají něco říkat rodičům ... no ... to by bylo ošemetné. A špatné. Nicméně v čase, kdy článek vyšel, se k tomu pan ředitel, jestli jsem správně pochopil, ještě neměl možnost vyjádřit. Mohlo to být kapánek jinak.

Zcela bez ohledu na islám, určitě bych preferoval zájezd, na kterém jsou děti pod svým pedagogickým dozorem a nikoliv v rodinách. Do těch patnácti určitě.

I. Břízová 3.7.2017 14:20

hádejte

Plná zaměstnanost,bezpečnost a blahobyt pro všechny. Hádejte, kdo to má ve volebním programu.

M. Prokop 3.7.2017 14:21

Re: hádejte

Všichni. :-P

M. Hromadko 3.7.2017 14:29

Re: hádejte

Merkel a Seehofer

I. Břízová 3.7.2017 14:35

Re: hádejte

A co asi mají v programu ti populisti?

P. Zinga 3.7.2017 14:41

Re: hádejte

Kteří ti populisti? Vyjadřujte se jasně, Břízová!

I. Břízová 3.7.2017 14:46

Re: hádejte

To už jste si mohl všimnout, milý pane Zingo, že já absolutně ničemu nerozumím. Madam Merkel jistě nepatří k populistům. A mně její program připadá populisticky.Čekám, že mi to někdo vysvětlí.

M. Hromadko 3.7.2017 14:51

Re: hádejte

No, to samé, ne? Mereklová teď už populistka být musí.

I. Břízová 3.7.2017 15:33

Re: hádejte

No, to jsem právě tou položenou otázkou taky myslela. Jenom jsem to patrně nevyjádřila dost jasně.:-))

J. Anděl 3.7.2017 15:52

Re: hádejte

Populisti nás zbaví uprchlíků a ochrání nás před islámem.

M. Hromadko 3.7.2017 14:03

Tohle je smutná zpráva

http://kultura.zpravy.idnes.cz/zemrel-pan-ucetni-fantozzi-paolo-villaggio-fkb-/filmvideo.aspx?c=A170703_093922_filmvideo_vha

O. Uživatel 3.7.2017 14:06

Uživatel požádal o vymazání
M. Hromadko 3.7.2017 14:07

Re: Tohle je smutná zpráva

Jo, jo, byl to fajn herec.

O. Uživatel 3.7.2017 14:47

Uživatel požádal o vymazání
M. Hromadko 3.7.2017 15:12

Re: Tohle je smutná zpráva

Bohužel ne.

R. Tesařík 3.7.2017 15:26

Re: Tohle je smutná zpráva

dvě. A dvojka byla ještě lepší než jednička..Staré zlaté časy italské komedie...

M. Hromadko 3.7.2017 13:53

Na mě to působí,

že ty ostatní partaje nechtějí ani vládnout. Chvíli před volbama a taková prohlášení. Taktika je podle mne taková, nechat ANO získat většinu a nechat je v tom všem vymáchat. Během těch 4 let se bude nutno vyhranit k EU i k té migrační krizi. Navíc k tomu i domácí problematika - no bude jim horko.

M. Prokop 3.7.2017 14:23

Re: Na mě to působí,

Jestli on nebude problém spíš ve voličích - těšících se jak Bureš vše zařídí, nakradeno má, tak nekrade .... :-P

M. Hromadko 3.7.2017 14:32

Re: Na mě to působí,

No, ono toho tomu voliči prakticky nic nezbývá.

J. Vobr 3.7.2017 12:56

RYS,VĚNUJTE SE ŘÍZENÍ VRÁTNICE !!!

Tu-ááá.

O. Uživatel 3.7.2017 13:11

Uživatel požádal o vymazání