3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Za prostituci legální

Jen pošetilec by si myslel, že se pirátské vedení Prahy zabývá jen mezinárodní agendou, jako je studená válka s Čínou a Ruskem. Chce vstoupit jako silný hráč i to politiky vnitřní a v době, kdy se naše země řítí do hospodářské krize, obnovuje smělý projekt - legalizaci prostituce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Vlasák 16.6.2020 8:26

Ještě ministerstvo obrany - zvýšení hladiny testosteronu a tedy i bojového ducha mužstva. Jen si nevím rady s rolí ministerstva zemědělství...;-)

J. Červený 16.6.2020 8:30

Zemědělství ale má neocenitelné zkušenosti s připouštěním býků a také péčí o vemena dojnic.

P. Jirkovský 16.6.2020 8:33

Připouští se krávy, ne býci.

J. Červený 16.6.2020 8:38

Ale výsledek je v závěru stejný.

O. Uživatel 16.6.2020 8:22

Uživatel požádal o vymazání
T. Kohout 16.6.2020 8:13

Životní prostředí bych neeliminoval: "...ty jsi ta nejkrásnější krajina co znám..."

D. Stirsky 16.6.2020 8:13

A jak to vlastně nyní s prostitucí je? Je ilegální, trestná a nebo ne? Myslím, že ať už je to jakkoli, tak budu-li to chtít činit dle zákona, půjde o jinou samostatnou výdělečnou činnost, na kterou nemusím mít živnosťták. Buď uplatním náklady paušálem nebo povedu daňovou evidenci. Ale znovu: Snaha o legalizaci p. - to přece není výmysl Pirátů! Vůbec nevím, jak si to představují, ale pokud je mně známo, tak jde právě o to, aby to pasáci měli těžší a aby se omezila trestná činnost s touto profesí spojená. A povinné zdravotní kontroly. Kdysi, dávno již tomu, byl rozhovor s jednou starší dámou polosvěta. "Víte, já jsem taková, no úplně normální ženská. Dopoledne si trochu poklidím, uvařím si rajskou nebo koprovku - to já moc ráda. Pak si dám šlofíka a večer vyrazím. No, já byla nedávno nastydlá. No, dva dny sem doma vydržela. Ale pak už jse si řekla Máňo, už musíš. Víte, na mě to tam doma všechno padalo, ten můj byt a já sama v něm... A tak jsem vyrazila." :-)

V. Heidlerová 16.6.2020 8:12

Já jsem bába mimopražská, ale Prahu mám moc ráda, také jsem tam studovala. Že má Praha mnoho problémů, zděděných i nových, moderních, je i nám v provinciích známo. Přesto by mne zajímalo, čím pan Hřib rozmnožil pražské problémy. Pokud vím, byla osvícenou primátorkou jakási paní z ANO, a určitě splnila zadání ANO, bude líp, tak si myslím, že mnohé problémy už byly vyřešeny, vždyť v ANO se maká nepřetržitě na našem lepším, takže výsledky musí být vidět!!!! Že mladá generace nechce za sebou vláčet lži starého režimu je mi sympatické , tak se mi počiny p. Hřiba nezdály až tak zcestné. Ale jelikož ctím zásadu, že "Pražáci jsou vo kapánek chytřejší" než zbytek národa, moc by mne zajímalo, co tak špatného p. Hřib natropil , abychom snad nemuseli podle starého sokolského hesla jít Praze na pomoc. Sokola zavolej do matičky Prahy...... Stará sokolka 83 let, fandící víc pirátům než ANO. Nazdar. Zdar.

J. Havelka 16.6.2020 8:18

..on ti vypomůže zahnat cizí vrahy.. šestého července na Strahovských..[>-][>-]

J. Drobný 16.6.2020 8:19

A další, kdo se pustil do okecávání, zase v tom vymáchal ANO, ale k tématu nic! Že fandíte víc pirátům není nic překvapivého ve vašem útlém věku teprve nabíráte rozum, ale zpět k tématu, jste pro uzákonění prostituce ano, či ne? To je oč tu běží!:-)

J. Havelka 16.6.2020 8:23

Drobný, běžte si zase chvíli leštit lůlánka, místo zrcadla;-D

E. Pawlica 16.6.2020 9:39

R^ R^ ;-D

P. Schuster 16.6.2020 8:21

Z Prahy Hřib udělá jeden nevěstinec.

O. Uživatel 16.6.2020 8:28

Uživatel požádal o vymazání
F. Houžňák 16.6.2020 8:40

To už známe dávno. Aktivní blbec je horší než třídní nepřítel.

V. Heidlerová 16.6.2020 8:45

Panu Bubikovi: Děkuji za vysvětlení, bohužel jsem myslela, že zahrádky u kolejí jsou jed dočasné řešení po dobu virové pandemie. To bych si také jako Pražák nenechala líbit a jako turista bych si tam nesedla. To je však věc odstranitelná, horší jsou nevratné kroky - třeba panenka Mária na Staromáku. Po dalších nevratných krocích se pídím, prostě i my, z provincií, chceme mít přehled. Díky.

O. Uživatel 16.6.2020 9:06

Uživatel požádal o vymazání
I. Polák 16.6.2020 8:11

Aston předstírá krátkou pamět. To já si moc dobře pamatuji, že někdy hned po sametu se sexuálních pracovnic někdo ptal a ty jednoznačně odpověděly, že by jim přece stát tím pádem dělal pasáka a TO TEDY NE!

Mně osobně na tom urazilo, že tím pádem stát dělal celý život pasáka jen nám všem ostatním. Inu lidová definice a intuitivní význam dotyčného slova je zjevně zcela správný.

Jen na okraj: proč hned přeskakovat ministerstvo zemědělství. Třebas pasáci koz pod něj rozhodně patří!

V. Heidlerová 16.6.2020 8:16

Vždyť prostituce se prováděla třeba u lesa v severních Čechách - a lesáci nezasáhli. Na druhé straně - nejedno sémě padlo do rodné půdy - a možná způsobilo, že prostitutek je teď plno i ve vládních útvarech. Ale ty určitě pase stát. A dobře.

J. Drobný 16.6.2020 8:21

To zřejmě narážíte na Jaňulku, která dřela jako kůň?

J. Polesny 16.6.2020 8:25

Nebojte drobný nedře ani s EET...

P. Kmoníček 16.6.2020 8:07

Přečetl jsem zatím všechny otištěné názory. Prostituce problém je. A hlavně je problémem ve vedení státu, o čemž se v názorech moc nemluví . Co je pro stát přínosnější ? Když nezaplatí daně pasák, nebo když zaplatí daně majitel Smartwings někde na Samoe nebo jiném daňovém ráji ? Myslím si, že ekonomicky je na tom v tomto případě stát úplně stejně, ale z historie plyne, že prostituce skutečná se řeší daleko obtížněji než prostituce ekonomická. Začněme tedy tím jednodušším problémem a to historicky složitější nechme "chytřejším".

J. Polesny 16.6.2020 8:13

Je veselé, že najednou máme zase NÁRODNÍHO dopravce....:)))) marketing na 1+......

J. Drobný 16.6.2020 8:14

Srovnávat leteckou dopravu s prostitucí, to se vám tedy moc nepovedlo. Už jste jak ten Havelka, nemáte nic k tématu, tak odvádíte pozornost jinam. Stačilo napsat zda jste pro uzákonění prostituce, ano či ne! Jak jinak si má Hřib udělat obrázek o tom, jakou má jeho nápad společenskou podporu a zda s ním může úspěšně táhnout do voleb.

J. Polesny 16.6.2020 8:17

Jste zmaten jednalo se o dané..... zkuste si poskočit....

J. Havelka 16.6.2020 8:20

Drobný by si potřeboval odskočit do bordelu s EET!;-D

P. Kmoníček 16.6.2020 9:44

Drobný, já věděl, že to není čtení pro Vás. Ale jen tak na vysvětlenou. To není srovnavání prostituce s leteckou dopravou, ale jen upozornění na princip. Ale to stejně není pro Vás nic platné.

O. M. 16.6.2020 8:03

Astone, 16 000 000 000 vůbec není málo, na daních a odvodech to dělá odhadem 6 - 7 miliard, z toho cca jedna kápne magistrátu, a to nejsou zanedbatelné peníze ani v pražském rozpočtu.

J. Drobný 16.6.2020 8:10

To vše ovšem pouze za předpokladu, že tato bohulibá činnost bude zahrnuta do EET. Jinak to bude jako u jiných živnostníků - chcete to s dokladem nebo bez! Daň z příjmů bude jako u ostatních, buď paušál nebo na nule, hygiena přece není zadarmo, takže jediný očekávaný přínos by mohl být na sociálním a zdravotním pojištění!

J. Polesny 16.6.2020 8:16

Chcete to s EET nebo bez. Vaše pověsti jsou zcela mimo....