Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Za červenou linií

Konzervativní, neřku-li rovnou pravicově smýšlející občan nejspíš cítí hořkost. Republikán v Bílém domě, to je pro konzervativce něco významného, ať žije kdekoli na světě. Jako takový udělal Trump tolik dobrého, že mu konzervativní část veřejnosti mohla tolerovat výstřelky a pošetilosti, úlety a směšnosti. Červenou linii ale překročil zpochybňováním výsledků voleb.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DC

Může mi někdo zde nějak polopaticky vysvětlit, co udělal Trump tak dobrého pro konzervativní myšlenky, že se (dosud) vyplácelo tolerovat jeho "úlety"? Opravdu by mě to zajímalo.

0 0
možnosti
RJ

Tak jak si Andrej stojí.... hm... třinácka se blíží.... to je dobrý... nebejt jeho mikromanažmentu, tak je to již dvacítka... díky Andreji... staráš se s péčí řádného hospodáře... a ten tvůj inovativní chlebíček, pro masy, za našich sto melounů, ten je fakt k nezaplacení... také zde máš mnoho příznivců a obdivovatelů... a někteří tě dokonce obdivují i jako Bureše...

0 0
možnosti
Foto

Eurofašouni potichu oduznali Guaida.. ale, ale.. tak slavně ho instalovali.. ani do pracovny se nedostal, nevyšlo to, co se dádělat.. a taková dělostřelecká příprava to byla, všici hladovííí..Angelina Jolie nabízela kus žvance.. krásný komedie.. a zas to nebylo k ničemu..Guaido není prezident..?.. ou jé. není. Ani Tichanovská, ani Navalnej.. to je nepříjemné.. úkoly nebyly vyplněny... -)

0 0
možnosti
JP

A co jinak? Dobrý?;-D

0 0
možnosti
JU

J81a92n 64U18r55b79a26n

8. 1. 2021 23:01

Kdyz ty kravaly ve Washingtonu zacaly, zdejsi prokremelska squadra zcela mlcela. No jo, kdyz na ambasade CCCP bud bylo zrovna po pracovni dobe nebo sami byli zaskoceni denim v Capitolu, kdo jim mel pripravit noty, ze? Zato zhruba o 12 hodin pozdeji se rozjeli, uz to bylo zprocesovane, vsecko pripravili demokrati s Antifou, aby poskodili Trumpa;-D;-D;-D a jedou doted, jak kolovratky;-D;-D;-D;-D Bezmozci:-/

0 0
možnosti
Foto

Takhle blbnete z blbosti, nebo za peníze?

0 0
možnosti
Foto

Šviku, vylhal jste si historku, že kohosi označuju za pololidi. Tak to buď dokažte, nebo se omluvte.

0 0
možnosti
RJ

Se na toho blbečka vybodni.... lež je jejich přirozenost, to nejde změnit... snad jen silnejma práškama... ale von se brzy vychlastá u bude pokoj... :-)

0 0
možnosti

Dokáže mi někdo vysvětlit tu neschopnost obou amerických pol.stran, vygenerovat opravdové osobnosti,hodné tohoto slova..?To je podle mého to oč tu běží a nejen v Americe...

0 0
možnosti
VM

Třeba nemají zájem, nebo nejsou lidi.

0 0
možnosti
JP

Jsem pro aby se voliči komunistů očkovali Sputnikem a voliči Zemana čínskou. Průnik pak oběma..;-D

0 0
možnosti
JU

J36a78n 68U10r87b56a33n

8. 1. 2021 22:57

Prunik at si delaji ty dve party navzajem... kdo jinej by o to stal?

0 0
možnosti
LD

Aston se přidal k levičákům??

Trump musí podle něj uznat podvodně získané vítězství Bidena??

0 0
možnosti
JU

J65a58n 21U58r86b34a18n

8. 1. 2021 22:58

I pres par naslych cinknutych hlasu pro Trumpa se o zadne dalsi podvody nejedna, tak co furt melete?

0 0
možnosti
Foto

Zástupce poradce pro národní bezpečnost Donalda Trumpa Matt Pottinger rezignoval po vtrhnutí Trumpových stoupenců do budovy Kongresu. Ze stejného důvodu zvažují rezignaci také další přední bezpečnostní představitelé USA. Mezi nimi i poradce pro národní bezpečnost Robert O’Brien či zástupce personálního šéfa Bílého domu Chris Liddell.

K rezignaci se přidal také šéf policejního sboru v oblasti Kapitolu Steven Sund. Policejní složky zajišťující bezpečnost Kapitolu se staly terčem ostré kritiky, že nedokázaly zabránit vtrhnutí rozzuřeného davu do budovy Kongresu, a nezvládly tak situaci. Rozhodnutí o rezignaci přišlo několik hodin poté, co Nancy Pelosi, předsedkyně Sněmovny reprezentantů, vyzvala Sunda, aby odstoupil. „Většina z policistů Kapitolu jednala velmi statečně a zaslouží si náš vděk,“ řekla předsedkyně Pelosi s tím, že selhalo policejní vedení. Zdroj: natoaktual.cz

0 0
možnosti
Foto

A kde tam máš Putina?

0 0
možnosti
PF

za příkaz nemocnicím, aby nepřijímaly pacienty na plánované úkony, by měl jít Blatný do tepláků ??!!

PS ...jak to zhodnotí Husákův prokurátor Rychetský ??

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz