20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Výzkum na prd

Být ta zpráva uveřejněna na Silvestra či na Apríla, člověk by se po přečtení pobaveně usmál a víc by se tím nezabýval. Jenže ona se na zpravodajských serverech objevila už ve čtvrtek 29. prosince, jako žert tedy asi zamýšlená nebyla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 31.12.2011 19:54

Re: Hrdinové nebo blázni?

Ač Vám úspěch přeji, tak si jsem jist, že i kdyby jste objevil nový ekonomický zákon, tak ten se zpeněžit nedá.Bohužel Vám musím doporučit ještě jednou mnou sepsané zákony , které Vém osvětlí marnost Vašeho počínání. Pro Vás zjevně platí paragraf 25.

http://neviditelnypes.lidovky.cz/zabava-prirucka-vynalezce-dc3-/p_zabava.asp?c=A090412_101813_p_zabava_wag

P. Hejl 31.12.2011 19:55

Re: Hrdinové nebo blázni?

Já to beru, jak to život přines. Může s teho něco bejt, aj hodně, a nemusí.

P. Hejl 31.12.2011 19:56

Re: Hrdinové nebo blázni?

Uš dávno nelámu vjeci přes koleno. Človjek musí makat, vjeřit a modtit se a pak sa uvidí. Ale  to poslední hodně, hodně zanedbávám.

P. Hejl 31.12.2011 19:51

Re: Hrdinové nebo blázni?

Srandu si dělám častu. Blufuju skoro jen u pokra. A ten teďky pro samou prácu skoro nehraju.

P. Vandas 31.12.2011 19:03

Doufám, že budou dávat mou oblíbenou Ein kessel buntes.

 Na co, já vlastně budu čučet v mezičase, když náhodou všichni ti mí výlupci usnou?

L. Brabencová 31.12.2011 19:09

Re: Doufám, že budou dávat mou oblíbenou Ein kessel buntes.

Asi na to co Vy, to je nejzajímavější.

P. Hejl 31.12.2011 19:12

Re: Doufám, že budou dávat mou oblíbenou Ein kessel buntes.

To, co dávaj v posledních letech, má do nějaký zábavy dost daleko. Aš chvílu po půlnoci...

P. Hejl 31.12.2011 19:46

Re: Doufám, že budou dávat mou oblíbenou Ein kessel buntes.

Já to mám jednoduchý. Bejvalá žena ve vedlejšim pokoji, nijak spolu neinteartujeme, jedno děcko f Americe, druhý v Praze, vnuk f Praze....

P. Hejl 31.12.2011 19:01

Vínečko

Na ČT dávaj vínečko. Místo aby nabídlo slavnostní klasiku - cimbálku odněkud ze sklepa, tak tam spívaj profláklý komentátorský a herecký ksichty. Fuj. Vypnul sem to.

J. Láníček 31.12.2011 18:28

Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

Nedá se svítit, po Novém roce tady budeme muset vytvořit Národní frontu - mnoho lidí, jeden hlas. A s těmi nešpory to pí Brabencová docela trefila, před hodinkou jsem potkal Mirka a Alenu Nešporovy. Já už mám dnes v nohách minimálně pět kilometrů, za chvíli vyrážím na ohňostroj. Vylezte taky ven a nečučte furt do těch monitorů !

J. Láníček 31.12.2011 18:31

Re: Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

Upřesňuji, vyrážím hlavně na svařák a na pokec, také nějakou korunu na charitu věnovat. U nás je dnes jak na jaře - klídek a 4 grády nad nulou.

P. Vandas 31.12.2011 18:36

Re: Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

 Též Vám přeji krásné svátky a šťastný Nový rok, pane Láníčku. S tou charitou to nepřežeňte, ať nám PaL potom nevyčítáte, že jste nám skočil na lep a  kvůli našim kecům o milosrdenství, jste přišel nakonec na buben.

H. Lukešová 31.12.2011 18:40

Re: Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

Také Vám přeji vše dobré a doufám, že se všichni sejdeme za rok, v plné síle a v plném počtu. Svařáček? To uděláte vždycky dobře, náš pan duchovní po půlnoční mši nás pozval na svařáček a jak nám bylo. Jinak kocoura už mám schovaného doma, ještě musím zavolat kočku, aby o půl noci nedostala psychický šok. U nás o půl noci je to vždycky jako ve válce...

L. Brabencová 31.12.2011 18:43

Re: Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

Právě jsem upekla chleba, voní po celém bytě. Už nic dělat nebudu. Sednu si a bavte mě. Venku jsem byla s pejskem. Zatím klid. :-)

H. Lukešová 31.12.2011 18:47

Re: Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

Já už mám také jídlo nachystané, šampaňské nachystané a rovněž nebudu dělat vůbec nic, zbytek dne si chci užít v klidu...

L. Brabencová 31.12.2011 18:48

Re: Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

Užijeme si klídek a pohodu.

P. Vandas 31.12.2011 18:48

Re: Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

Přeji Vám slečno Lukešová štěstí a zdraví v Novém roce. Doufám, že Izrael obsadí zase Sinajský poloostrov a vstoupí do Damašku.

H. Lukešová 31.12.2011 19:20

Re: Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

Děkuji pane Vandasi, také Vám přeji všechno nejlepší do nového roku 2012. No kéž by tak Izrael učinil a dal Arabům lekci.

J. Václavíková 31.12.2011 21:04

Re: Tak se dívám, že už je to tady jedna velká rodina

Ať má levice neví, co činí pravice! U Vás tedy naopak.

L. Brabencová 31.12.2011 17:59

Na TV Noe

Přímý přenos z prvních nešpor z Baziliky.

P. Vandas 31.12.2011 18:37

Re: Na TV Noe

Přeji krásný a šťastný Nový rok, paní Brabencová.

L. Brabencová 31.12.2011 18:41

Re: Na TV Noe

Vám také přeji hlavně zdraví. Děkuji.

P. Vandas 31.12.2011 17:30

Přeji Vám všem, milí přátelé i odpůrci, vše nejlepší a mnoho Božího požehnání do nového roku 2012.

 Ten příští rok určitě nebude špatný, neb všichni ekonomové to předvídají a jak je všeobecně známo, ekonomové nikdy nic dobře nepředpověděli, takže se s jistotou mýlí. Navíc, je to podloženo mou celoživotní zkušeností, že když všichni tvrdí, že něco půjde dobře, opak je pravdou. Tož těšme se na úspěšnou sezónu a vnořme se do ní s optimizmem idiota. Přeji též zdravíčko, panu Janyškovi, neb vím, že stojí za bukem. Zdravím, mimo zde přítomné i pana Jílka. Tož, užijte si to, přátelé.

P. Hofman 31.12.2011 17:38

Re: Přeji Vám všem, milí přátelé i odpůrci, vše nejlepší a mnoho Božího požehnání do nového roku 2012.

Též vám veselou noc, málo žaludečních problémů na Nový rok a mnoho štěstí v novém roce 2012.

P. Vandas 31.12.2011 18:19

Re: Přeji Vám všem, milí přátelé i odpůrci, vše nejlepší a mnoho Božího požehnání do nového roku 2012.

 Děkuji a přeji i Vám, mnoho štěstí v novém roce 2012. Už se nemohu dočkat Nového roku, neb jsem teprve tento týden obnovil práce na větrném mlýně a už děláme další velekolo. Využívám svátečního klidu a počítám ozubená soukolí, jako pošuk. Ani nic slavit nebudu, neb děcka jdou všechna k Frédericovi o dvě ulice dál a tady bude naprostý klid. Zbudou nám se ženou, jen ti nejmenší na pohlídání. Jsem pln nadějí, že příští rok rozhodne, zda se mlýn podaří dostavět. Tož krásný a veselý Nový rok, příteli.

V. Hajková 31.12.2011 17:44

Re: Přeji Vám všem, milí přátelé i odpůrci, vše nejlepší a mnoho Božího požehnání do nového roku 2012.

Milý p.  VANDASI-  i  já   mám  na  ten  příští  rok  stejný  názor!   A  pokud   se  ekonomové nemýlí  -  pak   se  nedá  svítit   a  budeme  muset  všichni  trochu  více  napnout  svaly   a   své  mozkové  závity,  to   je  také  řešení!   Přeji   Vám  a  Vaši  krásné rodině   v  příštím  roce   jen  vše  dobré! 

P. Vandas 31.12.2011 18:14

Re: Přeji Vám všem, milí přátelé i odpůrci, vše nejlepší a mnoho Božího požehnání do nového roku 2012.

 Děkuji Vám, paní Hájková a přeji ještě jednou, šťastný a veselý rok 2012.

V. Hajková 31.12.2011 17:17

to: p. PROKOP

Přeji  -   krásný   rok 2012- věřím,  že   jej  v  pohodě   přežijeme.  

Č. Urban 31.12.2011 17:19

Re: to: p. PROKOP

Slečno i Vám do Varů.........

V. Hajková 31.12.2011 17:21

Re: to: p. PROKOP

Jemine-   jemine-   tak  díky !