18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Výsledek policejní práce

Sobotní pražské kravály vyvolaly dle očekávání námitky a vlnu podezření. Ona je ta fa a antifa vizuálně od sebe těžko rozeznatelná a chová se více méně stejně, takže role policistů na bitevní čáře je hodně nezáviděníhodná. Úsudek si těžko činit, když jsme tam nebyli a kdybychom byli, nebylo by to nic platné, protože je to mela na velkém prostoru a nikdo si nedokáže udělat úplný obrázek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Balzám 9.2.2016 19:41

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

Nejvíc bych se nasmál, kdyby se zjistilo, že to bylo nějaké vyřizování účtů třeba od toho majitele Řízkárny. To by tu pinďouři chcípli vzteky! :-)

P. Klouda 9.2.2016 19:49

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

Jste optimista. Hned by nalezli propojením mezi jeho pratetou a babičkou Konvičky... 8))

H. Balzám 9.2.2016 19:56

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

A bůhví jestli ty řízky neobaluje v masokostní moučce! :-)

P. Klouda 9.2.2016 19:57

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

Ale no TÁÁK! Fúúj!! Teď jste mu udělal vyloženě antireklamu 8))

H. Balzám 9.2.2016 20:00

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

Naopak, třeba vyvolám diskusi a ta bude příčinou osvěty! :-) Vždyť většina lidí ani neví, co to ta moučka je! :-)

P. Klouda 9.2.2016 20:03

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

Ale já jo... 8)

H. Balzám 9.2.2016 20:08

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

Já právě taky! :-)

K. Němec 9.2.2016 20:07

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

No ještě lepší by bylo zjištění, že sami slavili to mohutné vítězství nad nácky na Malé straně a oslava byla včetně zábavní pyrotechniky.

H. Balzám 9.2.2016 19:37

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

Já nemám rád ani nácky, ani tyhle extremisty anarchistické, pro mne to je zhruba stejná úroveň, akorát ti levičáci bojují pokaždé v zajetí jiného bludu. Proto je pro mne ten masivní tlak jak médií, tak politiků na vytvoření dojmu šílené radikalizace společnosti, kdy "zlí náckové" napadají "pokojné komunity" něco nepředstavitelného ve svobodně se tvářící společnosti. Ani ve jménu jakéhosi dobra (prý abychom pomohli trpícím, což je dle mého velmi diskutabilní, jestli jim tím pomáháme) nesmí jak média, tak státní mašinérie a koneckonců ani jednotlivci používat takové svinské metody hodné KGB.

P. Vandas 9.2.2016 19:40

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

Mne ty metody tolik nepobuřují. Mnohem více mne pobuřuje, že je vláda použila proti nám. :-):-):-)

H. Balzám 9.2.2016 19:45

Re: Tohle jsem našel schované na Psu

No vždyť, to jsem říkal! :-) Umělé deformace veřejného mínění jsou tu s námi stejně dlouho jako řeč a možná i před tím, ale je to pořád stejně svinské :-)

M. Mařák 9.2.2016 19:09

K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Britští vědci z univerzity Edinbourg a londýnské ekonomické školy se snaží najít souvislost mezi zdravím a inteligencí. Testují IQ psů...

Odkaz je bohužel ve francouzštině:

http://www.liberation.fr/sciences/2016/02/08/bientot-un-test-de-qi-pour-chien_1431884

K. Janyška 9.2.2016 19:14

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Jsou to chujové, kteří ta smradlavá stvoření vlasní a milují je více, než své děti. Jde jim o ty čokly, ne o lidi... Dzp.

M. Mařák 9.2.2016 19:17

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Prostě ekonomové, pořád tvrdím, že jsou na úrovni psychologů, sociologů, či politologů a podobně...

Ty humanitní vědy nezachrání ani metoda kompozitivní.

:-)

K. Janyška 9.2.2016 19:20

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

To jsou chujové a ne ekonomové. Je si tak říkají. Ekonomem může být jen ten, který perfektě ovládá kompozitivní teorii, tedy teorii spontánního řádu lidské interakce... Dzp.

M. Mařák 9.2.2016 19:24

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

No, tak to jsou pak naopak utopisté, kteří budují chiméru o občanské společnosti jako dalšímu pilíři správy věcí veřejných.

K. Janyška 9.2.2016 19:26

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Ale kdepak, ale vy na to, abyste pochopil, že lidský svět je vysvětlitelný jen špičkovou ekonomií a právem, nemáte... Dzp.

M. Mařák 9.2.2016 19:30

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Lidský svět možná ano, potíž je ale v tom, že metodu kompozitivní, která je určena pouze pro výzkum ve vědách společenských, považujete za metodu univerzální použitelnou i pro vědy exaktní.

Vrcholem Vaší dětské umanutosti scientisty z druhé strany je pak skutečnost, že si myslíte, že vysvětluje i fungování celého vesmíru. To je pak těžké.

:-)

K. Janyška 9.2.2016 19:33

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Nemáte ani tušení, co to scientismus je a naopak, vy ho stále vyvoláváte. Bodejť, když nevíte čím je... Dzp.

M. Mařák 9.2.2016 19:35

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Ale, prosím Vás, nevím, kolikrát jsem Vás již nachytal. Kdysi jste mně dokonce tvrdil, že žádný scientistický historismus neexistuje. Musel jsem Vám to doložit citacemi z Kontrarevoluce vědy, až pak jste zmlkl.

P. Vandas 9.2.2016 19:42

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Karle to děláš dobře, že se ptáš pana Mařáka. Ten toho Hayeka skutečně četl a tak ti může leccos objasnit. :-):-):-)

P. Vandas 9.2.2016 19:17

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Ale to IQ 68 border collie je pozoruhodné. To má Kajan co dohánět. :-):-):-)

H. Balzám 9.2.2016 19:18

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Ten na to nedosáhne ani kdyby tu chudáka kolii sežral! :-)

K. Janyška 9.2.2016 19:27

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Naivní rudé dítě anonymní ? Dzp.

M. Mařák 9.2.2016 19:18

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

:-)

K. Janyška 9.2.2016 19:31

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Co je vám k smíchu, hloupý pomocný dělníku ? Dzp.

M. Mařák 9.2.2016 19:36

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

To je snad jasné, ne?

K. Janyška 9.2.2016 19:24

Re: K čemu slouží humanitní věda ekonomie...

Já, jak já, ale co vy s těmi vymyšlenými rudočernými sra čkami tady ? Nevím, zda ta stupnice pamatujhe na ujeté nezměřitelné pohádkami zlblé blázny, jakým jste vy... Dzp.

P. Hofman 9.2.2016 19:07

NOŽE A PLAMENY

Tohle se tady včera moc líbilo, tak abych vám udělal radost:

Po napadení muslima nožem zažilo hlavní město Praha další útok. Extrémisté přepadli sociální centrum Klinika, které se pokusili zapálit. Přišel čas, aby zazněl jasný hlas: A dost. A to zejména od těch, kdo mluví o cílené okupaci Evropy ze strany uprchlíků, protože tím vzbuzují dojem, že jsme uprostřed nějaké války. Češi se nemusí bát cizinců, ale Čechů, kteří bodají nožem a zapalují domy. Pokud se to nezastaví dnes, můžeme tu mít vážné nepokoje, které skončí tragicky. (Erik Tabery)

K. Janyška 9.2.2016 19:09

Re: NOŽE A PLAMENY

Hlas hňupa v žoldu Taberyho a váš ? Jen psí duet... Dzp.