1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Vyměňte podnikatele!

Veřejnost nesleduje linii ideologie? Vyměňte veřejnost, to bylo okřídlené heslo minulé epochy a jak to vypadá, princip nezapadl. František Matějka se ve svém článku Průzkum k výročí vstupu pozastavil nad výsledky průzkumu stran přijetí eura.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 6.5.2014 19:25

Re: Hlavně nežvaňte o vzdělámí. Bez kompozitivní teorie víte

O marxleninském učení a kompozitní teorii nepadlo v mé přednášce, ani slovo. To jsou bludy marxistických a maoistických blouznivců. :-):-):-)

J. Jílek 6.5.2014 19:07

blbko z Brňa

ad "Jílku "bez zaměstnanců" http://www.edb.cz/firma-301418-holiday-penzion-karlovy-vary Pokud máte uklízečky, nezapomeňte za ně platit sociální a zdravotní a v té databázi si tu zveřejněnou lež opravte... jinak byste mohl mít potíže, vy matroši."

1. Holiday Penzion nejsme už nejméně nějakých 15 let

2. edb.cz není naše webovka, jak jste tvrdila, a my neručíme za její data, co tam mají, je JEJICH ne můj problém. Abych zveřejnil lež, musel bych nejprve zveřejnit nějakou lež. Nepotřebuju cokoliv měnit v databázi, kterou nevlastním a ani jinak za ni nenesu odpovědnost...

3. nikde jsem nepsal, že nemáme uklízečky, psal jsem, že pokud byste byla u nás, tak tam budete celou dobu v takovém bordelu, jaký si tam sama uděláte. A za závěrečný úklid zaplatíte 15 euro, v případě extrémního u vás očekávatelného borďasu bychom vám naúčtovali "late charge" ...taky jsem psal, že platíme za dvě uklízečky odvody přímo a za jednu je platí úklidová firma, která je platí za ni...

P. Boublíková 6.5.2014 19:09

Re: blbko z Brňa

Tancuj, tancuj, vykrúcaj.

J. Jílek 6.5.2014 19:11

Re: blbko z Brňa

někdo pochopí napoprvé, blbka z Brňa nikdy...

P. Boublíková 6.5.2014 19:15

Re: blbko z Brňa

Jen se vztekejte, matroši.

J. Václavíková 6.5.2014 19:11

Re: blbko z Brňa

Už jste si chytla ocásek?

P. Boublíková 6.5.2014 19:14

Re: blbko z Brňa

Nevím jak vy - když s tím ocáskem pořád cosi máte - ale já jsem bezocasá.

J. Václavíková 6.5.2014 19:19

Re: blbko z Brňa

Přesto se tu neustále honíte za tím neexistujícím ocáskem. Tak hodně štěstí!

J. Jílek 6.5.2014 19:20

Re: blbko z Brňa

...ostatně jako vždy...

P. Boublíková 6.5.2014 19:22

Re: blbko z Brňa

Je to jen reakce na věčné Jílkovo ryze osobní rejpání. Myslím, že jsem ho snášela dost dlouho - už nebudu. Smiřte se s tím, drahoušci, oba dva...

J. Václavíková 6.5.2014 19:24

Re: blbko z Brňa

Jistě, však to píšu pořád, ať se nenecháte rušit!

J. Jílek 6.5.2014 19:29

Re: blbko z Brňa

vaše reakce je psát evidentní nesmysly (jako že edb je má webovka, že self-catering znamená nula zaměstnanců, že...)? A tenhle "matroš" vyučuje na véeš...

J. Jílek 6.5.2014 19:19

Re: blbko z Brňa

především bez mozku

S. Udatný 6.5.2014 19:12

Re: blbko z Brňa

podstatné je něco jiného. Údaj o zaměstnancích nemá žádnou vypovídací hodnotu, je tam pouze ze statistických důvodů

J. Jílek 6.5.2014 19:18

Re: blbko z Brňa

já jsem se do té jejich databáze koukal a třeba GH Pupp tam má 101 až 500 zaměstnanců....tedy je jasné, že to mají rozparcelované do určitých skupin....jistě jsou bez obav

P. Bolec 6.5.2014 19:31

Re: blbko z Brňa

Odpověď na úroveň vašeho podnikání, je vaše účast a vaše výstupy zde na psu. Taháte pěkně zdejší diskutéry za fusekle.

J. Jílek 6.5.2014 19:41

Re: blbko z Brňa

k těm vašim je lépe se nepřibližovat, natož za ně tahat, anonyme

J. Kombercová 6.5.2014 19:42

Re: blbko z Brňa

Jo, státní zaměstnanec, jste-li jím, versus člověk s vlastním podnikem. On vás živí, vy jste tu pro něj, tak se pokloňte a buďte rád, že podniká. :))

P. Bolec 6.5.2014 19:48

Re: blbko z Brňa

Jo, hezky se tady snaží. A vy mu to baštíte !

J. Kombercová 6.5.2014 19:54

Re: blbko z Brňa

Nemusím s každým jeho názorem souhlasit, ale co napsal o svém soukromí (a kolik prosím takových je?) tak to mu věřím.

J. Jurax 6.5.2014 18:53

Ale nic to nemění na faktu,

že dotace jsou z principu špatně, neboť křiví trh.

O. Uživatel 6.5.2014 19:02

Uživatel požádal o vymazání
A. Kohut 6.5.2014 19:08

Re: Ale nic to nemění na faktu,

Já tomu Aleší nevěřím. Ti farmáři tam žili bez dotací století. Dřeli jako hovada. Ale dodnes (nějaký dokument, musel bych vyhledat) žije minimálně jedna rodina bez dotací a vydělává na cestovním ruchu a výrobcích z mléka. Mají dokonce lanovku do údolí, kde jim (přes vysílačku) naplní vozík potřebným a zpět odebírají výrobky...

O. Uživatel 6.5.2014 19:11

Uživatel požádal o vymazání
J. Jurax 6.5.2014 19:23

Re: Ale nic to nemění na faktu,

No tak by nepřežili. Dělali by něco jiného.

Tohle "nepřežití" postihlo v Evropě západní i po pádu sovětského impéria i východní milióny lidí. Namátkou v Německu Porůří, u nás textilní průmysl. Nebo Adamovské strojírny či brněnskou Zbrojovku, exgottwaldovský Svit. Aktuálně důl Paskov.

Ono dotace bohužel znamená, že se musí někdo přidusit, sebrat mu, aby se jinému mohlo dát. Není to pochopitelně přímé, pasíruje se to přes stát nebo až EU, ale je to tak.

U zemědělství je to možná složitější kvůli potravinové bezpeřnosti. A možná kvůli udržení krajiny nebo tak něco - ale tomuhle nerozumím,

O. Uživatel 6.5.2014 19:29

Uživatel požádal o vymazání
M. Ilsner 6.5.2014 19:30

Re: Ale nic to nemění na faktu,

Vy jste ale vůůůůůl Jurax, víte to?

J. Jurax 6.5.2014 21:24

Re: Ale nic to nemění na faktu,

Jsem již dlouho ženat, takže mi to již bylo několikrát řečeno. Nicméně vždy jsem nesouhlasil.

Mohl byste při Vašem vzdělání  přesněji a podrobněji specifikovat, pročže jsem vůl? Rád se z Vaší moudrosti poučím.

S. Udatný 6.5.2014 19:10

Re: Ale nic to nemění na faktu,

pane Čepku, jak žili švýcarští farmáři dříve, když nebyly dotace? Žili by dle svých možností jako žili desítky až stovky generací před nimi.

V dotacích se vymlouvá každý na každého, protože myšlenka dotací je z principu špatná.

Můj bratr pobírá dotace a tvrdí, že bez nich by nemohl hospodařit, naprostá hloupost, tak ať nehospodaří, on bude hospodařit někdo jiný. A o tom to je.

O. Uživatel 6.5.2014 19:13

Uživatel požádal o vymazání