5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Výbušné sdělení Babiše a Hamáčka

V sobotním úvodníku jsem vyslovil podiv nad tím, co do Babiše vjelo, že Hamáčkovi zabránil v odletu do Moskvy. Nedovedl jsem si to vysvětlit jinak, než tlakem ze strany našich spojenců. Pro pořádek nechávám původní úvodník beze změny, jen dodávám informace ze sobotního večera.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Franke 17.4.2021 9:06

No jo, a někteří tady volí Zemana, i když kouří pohanku...

S. Lazárek 17.4.2021 9:09

:-)

J. Drobný 17.4.2021 9:21

J. Václavíková 8.4.2021 13:40

Pane jo, to jsou moudra! Tohle než jste vyprdnul, musel jste hodně tlačit!

Č. Rohlík 17.4.2021 9:22

Vy ještě tlačíte?

J. John 17.4.2021 8:44

Mně se zdá nehorázné, že EUroProtektor Babiš a jeho parta nechávají raději umírat lidi, než aby přiznali, že EUroúnie totálně selhala s nákupem vakcín i s jejich distribucí, když "Stealing Comitee" EuroKomise neférově, proti dohodnutým pravidlům, znevýhodňuje východní satrapie EUroúnie.

Zkoušky dalších vakcín mohl provést SUKL bez razítka EMA, nebo převzít kon tolní zprávy z Maďarska. Jenže ideologická pevnost je důležitější, než ochrana lidí.

Nebo jde o vyzkoušení nové Babiš-Mengeleho penzijní reformy?

R. John 17.4.2021 8:46

Nazdar jmenovče... proč mně tu děláš ostudu vostudo, těma svejma rudejma hámotinama ?...

J. John 17.4.2021 8:53

Vítám věcné komentáře, vč. těch, které vyjadřují jiný názor. Argumentace by měla být podložena odkazem na důvěryhodné zdroje, např. na platnou legislativu, fyzikální principy, statistiky, články ze seriózních novin,..., které potvrzují odlišné stanovisko diskutujícího. Vaše obecné sdělení má bohužel minimální informační hodnotu,

R. John 17.4.2021 8:58

Vše co požaduješ se ti nějak nedostává, lžeš jak rudej svého času a dneska též....

J. Durda 17.4.2021 9:05

Ještě že nejsou všichni Johnové primitivové jako R.

R. John 17.4.2021 9:21

Těpic atamane.z Vystrkova... dáš zase kozáčka ?... nebuď lakota a pobav nás...

J. John 17.4.2021 9:10

Ubožácké kydy propagandistů z "Evropských hodnot" por++herce Jandy a podobných spolků. Fakta nejsou, tak jen hloupoučké bezduché urážky, které realitu nezmění. To vám - štras-bruselským ohýbačům zad před EUrovrchností jde.

R. John 17.4.2021 9:17

Tebe nejde urazit....

J. John 17.4.2021 9:22

Tady nejsi na stranické schůzi Opo-Demo-Bloku, tak se chovej slušně. Když někdo vyká, tak mu vykej také. To se učilo již v obecné škole.

Č. Rohlík 17.4.2021 9:26

Ne,

Vy tykáte zcela běžně

J. John 17.4.2021 9:30

Zásadně ne. Neznám ty, kterým odpovídám. Proč lžete?

Č. Rohlík 17.4.2021 9:38

Nelžu,

mně jste tykal a nadával do SOUDRUHů, ikdyž se s Vámi nedružím!!

J. Drobný 17.4.2021 9:09

Jakkoliv je váš požadavek správný a oprávněný, obávám se, že zde s takovými nápady nemáte šanci uspět. Ostatně odpověď vašeho zde velmi agilního jmenovce to celkem jasně potvrzuje. :-/

J. John 17.4.2021 9:18

Bohužel v poslední době diskuse na NP je poškozována obdobně jako v iDnes několika desítkami aktivistů a nádeníků, kteří mají vytvořit dojem, že mainstreamová „proEUrounijní“ politika je názorem většiny čtenářů. Fakta pro ně nejsou podstatná. Důležitá je pouze ideologická pevnost.

J. Drobný 17.4.2021 9:27

R^

S. Lazárek 17.4.2021 8:57

Protože ochrana lidé je nejdůležitější jak píšete, tak proto čekáme na schválení od EMA tak jako čekali všichni, kdož tu chtěli svoje vakcíny prodávat. Proč tenhle standardní proces nevoní jen Rusům je otázkou.

R. John 17.4.2021 9:02

Tohle mu nepiš... ztratí chuť k jídlu... navíc dostane vztek a narempluje někoho vozíkem v sámošce.... tihle se nesmí provokovat, pak se neznaj... .-)

J. John 17.4.2021 9:07

Součástí dohod, které podepsala Uršula z Brusele na dodávku vakcín (které i přes požadavek EUroparlamentu a EUroombudsmannky odmítá zveřejnit) bude pravděpodobně ustanovení o protekcionistických opatřeních, které mají zajistit používání pouze jistých výrobků. Lidé si na to zvyknou, vč. lékařů a nebude jim kazit kšeft konkurence. Ve farmacii to tak chodí.

Myslíte si, že maďaři a Rakušáci by riskovali zdraví?

S. Lazárek 17.4.2021 9:11

Nevím a je mi jedno co do sebe ládují Maďaři a pokud vím tak Rakousko a Německo čeká na schválení EMA. Riskovat se svým zdravím lze různě.

J. John 17.4.2021 9:19

Přečtěte si Krone nebo Kurier.

S. Lazárek 17.4.2021 9:24

Neumím německy a jak to funguje v Rakousku je mi jedno taktéž.

J. John 17.4.2021 9:29

Proto nepište nesmysly. napřed si zjistěte fakta.

S. Lazárek 17.4.2021 9:36

O tom jak to funguje v Rakousku? Proč? Já žiju v Česku a tady se doufám Sputnikem bude očkovat až po jeho registraci.

P. Jirkovský 17.4.2021 10:02

"Bude pravděpodobně"? Tak tohle "pravděpodobně" je ten váš hlavní argument, tak to jo, to je síla.

J. John 17.4.2021 10:09

Vše tomu nasvědčuje. Myslíte si, že by Maďaři a Rakušáci koupili zajíce v pytli? Myslíte si, že by Rus prodával nekvalitní výrobek o němž by si nebyl jistý, že je funkční? To by mu udělalo hodně špatnou službu.

Proč si myslíte, že Uršula z Brusele odmítá zveřejnit smlouvy, které uzavřela za naše peníze?

Nebuďte naivní. farmacie dnes je ohromný byznys. A lidí je jako....

https://youtu.be/ZJn-of6nTvE

J. Durda 17.4.2021 9:11

To je asi tak namístě jako zkoumat, jestli nasadit vojákům koseným na frontě ty štíty, které nemají atestaci potvrzující, že z nich nechytí exém.