6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

Výbušné sdělení Babiše a Hamáčka

V sobotním úvodníku jsem vyslovil podiv nad tím, co do Babiše vjelo, že Hamáčkovi zabránil v odletu do Moskvy. Nedovedl jsem si to vysvětlit jinak, než tlakem ze strany našich spojenců. Pro pořádek nechávám původní úvodník beze změny, jen dodávám informace ze sobotního večera.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 17.4.2021 9:31

Ano, přesně tak to funguje a je zajímavé, že to doteď nikomu nevadilo. Běžte dělat do špitálu a splňte si sen.

J. Drobný 17.4.2021 9:19

Kolovrátek Lazárek. Co bránilo tomu, aby certifikaci provedl SÚKL, tedy kromě ministra zdravotnictví a paní ředitelky?

To by museli ovšem projevit osobní statečnost, nechovat se jako eurohujeři a neschovávat se zbaběle za EU!:-/

V. Zadák 17.4.2021 9:21

Již od Bílé hory se papaláši v Kotlince všech režimů vyznačují servilní uctivostí k vrchnosti.

S. Lazárek 17.4.2021 9:23

Jistěže že kolovrátek, co mám psát jiného? Brání tomu česká legislativa, ale pokud chcete, klidně si nechte Sputnik schválit u vás na stanici STK. Když vám to stačí....

J. Drobný 17.4.2021 9:25

S. Lazárek 16.4.2021 20:16

Prostě di do prdele;-D

J. Polesny 17.4.2021 9:33

Tak už padej Drobku...

P. Vychodil 17.4.2021 9:20

mám dojem, že v případě odškodnění za smrt/újmu na zdraví způsobené léčbou důkazní břemeno nelze přenést na žalovaného...dokážete si představit, že byste si dokázal obstarat všechny odborné posudky ? To mezitím umřete...

ukončení studie vakcíny Pfizer: 31.1.2023, Moderna: 27.10.2022, AZ: 21.2.2023

do té doby jste pokusným objektem...ale je to samozřejmě vaše volba...

S. Lazárek 17.4.2021 9:26

Vakcínu EMA podmínečně schválila, takže případné nežádoucí účinky po vakcinaci jdou za státem.

P. Vychodil 17.4.2021 9:43

s tím že vy musíte prokázat !

P. Vychodil 17.4.2021 9:54

jste tak naivní, že po tom, co se dobrovolně necháte naočkovat, a podepíšete informovaný souhlas,. vás někdo bude poslouchat ?

"...

Pročetl jsem, porozuměl jsem textu a měl jsem možnost klást dotazy. Prohlašuji, že nevím o žádném důvodu,

který by mi bránil v aplikaci této očkovací látky. Potvrzuji, že jsem byl/a seznámen/a s možnými vedlejšími

účinky. Těmto informacím rozumím a nemám žádné otázky ani nejasnosti. Byl/a jsem poučen/a o způsobu

aplikace vakcíny a postvakcinačním režimu. Prohlašuji, že jsem byl/a lékařem informován/a a beru na

vědomí, že předpokládaného výsledku uvedeného zdravotního výkonu nemusí být dosaženo"

V. Mokrý 17.4.2021 9:29

O tom se smí mluvit takhle nahlas ? ?

P. Jirkovský 17.4.2021 9:40

A kdo má bejt tím žalovaným?

P. Vychodil 17.4.2021 9:45

výrobce, v tomto případě asi stát...

S. Lazárek 17.4.2021 9:50

Stát se pak na výrobci zahojí, buďte v klidu.

P. Jirkovský 17.4.2021 9:54

Potom nějak nerozumím tomu, co jste chtěl říct. Pokud stát na sebe bere za něco odpovědnost s tím, že něco tvrdí (vakcínu lze použít) má se za to, že využil všechny svoje nástroje na to potvrzení toho, že je to bezpečný. Pokud by ale stát tyto nástroje nepoužil a spolehnul se (přes všechny varovný signály) na ideologický hledisko (Sputnik je nejepší, řikal to Orbán), tak je jeho pozice jako žalovanýho hóódně vošajstlich.

P. Vychodil 17.4.2021 10:06

chci říci, že vy jste se nechal dobrovolně naočkovat, podepsal jste informovaný souhlas, požádal jste, aby do vás cosi píchli...

v případě trvalých následků, smrti apod, se budete těžko vymlouvat na neznalost rizik ! A stát vám s tím nepomůže ! Naopak, vy budete u soudu stát proti výrobci/státu a veškeré důkazy, odborné posudky si musíte obstarat sám, na vaše náklady...

přečetl jste si, co před vakcinací podepisujete, s čím souhlasíte ?

M. Jonáš 17.4.2021 8:56

Aston pořád jede na protiruské vlně. Toho už se asi nezbaví. Škoda, jinak ho docela rád čtu.

M. Kolář 17.4.2021 9:03

Co je v tom článku protiruského ?

J. Franke 17.4.2021 9:07

Pán si plete protiruský s protibolševickým. Asi taky volí bývalé komouše, či co.

J. Drobný 17.4.2021 9:12

U vás jako celoživotního antikomunisty je to celkem jedno. Vy se nepletete nikdy u vás je komouš každý, tedy snad kromě vás!:-/

M. Moravcová 17.4.2021 9:22

Dneska antikomunismus nic nestojí a dobře to vypadá. Když ale v hlavně nic jiného není, je to trochu málo. Co dělal před rokem 89 ví jen on sám.

Č. Rohlík 17.4.2021 9:24

Ano,

větčinou se teď antikomunismem VYKUPUJÍ z komunistického hříchu

R. Toman 17.4.2021 9:28

Tak zrovna pana Frankeho z toho nepodezírám. Ale, budou tady i tací.

V. Zadák 17.4.2021 9:19

Takových pánů je zde plno. A dam možná ještě více.

J. Drobný 17.4.2021 9:15

Zkuste si článek Jasánku přečíst znovu a pomalu. Ono to sice stejně nepomůže, protože ty seš protiruský celý, takže ti ty Astonovy žvásty " nas mnogo" celkem konvenují!:-/

R. John 17.4.2021 8:56

Žádám důrazně Vobra s Oldou, aby si uklidnili své chovance z oddělení revolucionářů.... lítaj po chodbě s klackama místo šavlí, řvou a zakládají revoluční výbor, dokonce národně -internacionální... někteří chovanci si nedají vysvětlit, že sice hákový kříž je v podstatě stejný, jako rudá hvězda, ale nemusí to všichni vidět, mohlo by je to mást...

I. Polák 17.4.2021 9:18

Hmmm a Banderu řadíte mezi mučedníky, co?

R. John 17.4.2021 9:24

Jukni na fotečky z třicátých let.... rusobolševik má stejné uniformy, jako náckové... a jak se družně smějí na fotečce.... zločiny páchali také stejné, jen rusobolševik déle... a ještě páchá....

V. Zadák 17.4.2021 8:55

Klusáček zase perlil:

Při čtvrtečním projevu v Bílém domě Klusáček používal termín "prezident Klunin" a místo "eskalace s Ruskem" řekl "vakcinace s Ruskem".

Na dotazy novinářů mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov řekl, že si ničeho takového nevšiml a že americká výslovnost je odlišná od anglické.

Lenta.ru

M. Kolář 17.4.2021 9:00

To jsou takové běžné lidské věci.. Třeba takové vedení ruské armády poslalo ruské vojáky na Ukrajinu se dovolenkovat a oni tam nedopatřením zabili tisíce lidí a sestřelili dopravní letadlo... To už je pořádná chyba výslovnosti, zaměnit dovolenou s okupací ..