20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Výbušné sdělení Babiše a Hamáčka

V sobotním úvodníku jsem vyslovil podiv nad tím, co do Babiše vjelo, že Hamáčkovi zabránil v odletu do Moskvy. Nedovedl jsem si to vysvětlit jinak, než tlakem ze strany našich spojenců. Pro pořádek nechávám původní úvodník beze změny, jen dodávám informace ze sobotního večera.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Novák 17.4.2021 12:09

Nikoli - podstata byla v tom, že zatímco jiné země se snaží zařadit do fronty, Česko drží - za nadšeného potlesku astonů, lazárků, fridrichů,... - ideovou linii "z Ruska nic!", takže bude úplně na konci fronty.

Což astoni, lazárci, fridriši,... už teď interpretují, jako že "rozzlobený ruský medvěd nám po schválení nic nedá, protože jsme zlobili".

Ne - dostaneme až co zbude po těch, kdo se postavili do fronty včas. Logicky a spravedlivě.

P. Jirkovský 17.4.2021 12:13

Chcete tím říct, že to, že se někdo snaží za pomoci lží, manipulací a politickejch a ideologickejch tlaků na veřejný mínění vyhnout racionální schvalovací proceduře, je normální lidský jednání?

J. Václavíková 17.4.2021 12:26

Pro Rusy ano.

J. Drobný 17.4.2021 12:48

M. Kolář 19.12.2020 21:31

Hm..Nekonkrétní argumentačně jalové .....:-/

S. Lazárek 17.4.2021 12:53

No vidíte, Matovič jen dokonce zatancoval kvůli Sputniku kazačok a co má? Houvno, ruský medvěd se rozzlobil:-)

M. Kolář 17.4.2021 11:47

Rusácký náckovský režim je vaší velkou nadějí, .... ;-)

P. Boleloucký 17.4.2021 12:15

Jste nepoučitelní. Už jednou vás hnali od Stalingradu. Tak bacha. Západ se vždy na nás vysrral.

V. Loula 17.4.2021 11:20

Astone, já mám takový pocit, že nový lék se nesmí používat,pokud jej v dané zemi neschválí k tomu stanovená autorita. Ano, Sputnik v EU není schválen, ale používá se v Rusku a asi v dalších 40 zemích, a zde schválen musí být. Takže nejde o hazard s lidskými životy, jak se snažíta vsugerovat. To, že Sputnik není v EU schválen, vychází v první řadě z toho, že EU již před třičtvrtě rokem jasně řekla, že se Sputnikem ani s Čínskou vakcinou v budoucnosti nepočítá, že je nebude kupovat.

M. Ilsner 17.4.2021 11:24

a ty bláboly, co jste tu napsal, ty jsou z rádia jerevan?

J. Drobný 17.4.2021 11:27

Diskutuj věcně čínský slávisto, nebo zase zalez zpátky do nory!:-/

V. Novák 17.4.2021 11:37

Kdyby to uměl, tak by to dělal.

Protože je trouba, může své troubství.

P. Horáček 17.4.2021 12:13

R^R^R^

L. David 17.4.2021 11:12

Tak nám z našeho milého Astona zase vyšplíchla jeho věčná nenávist ke všemu ruskému. I kdyby nám byli Rusové schopni dodat živou vodu ve zlatých nádobách, Aston by to s kritikou odmítl!

Apropo - k té kritice Sputniku V - ony jsou snad Astone ty ostatní vakcíny (po kterých zemřely už tisíce osob) schválené??? A kdy a kým, že se o tom nevi???

J. Slavíček 17.4.2021 11:19

Nevím, jestli se nemýlíte. Stimulem pro pana Astona může být i snaha, zůstat na tomto portálu, který už dávno prodal, naivita a i léta dělají svou práci.

F. Doušek 17.4.2021 11:20

Tisíce osob... hmmm, to vypovídá vše o vás.

J. Drobný 17.4.2021 11:28

Nazdar přicmrdávači, máš snad nějaké opačné informace, tak šup sem s nimi!;-)

A. Renjascu 17.4.2021 11:22

Schválená není samozřejmě žádná vakcína. Ty co jsou schválené jsou schválené pouze podmínečně ti. formálně. To samozřejmě platí i pro Sputnik, který je schválený v 61 zemích světa.

V. Loula 17.4.2021 11:22

Určitě tisíce osob po podání jakékoliv vakciny nezemřely, jedná se o jednotky osob, a jejich umrtí v souvislosti s vakcinami je stále předmětem zkoumání.

J. Franke 17.4.2021 11:40

Jeden můj kamarád jménem Láďa David (už bohužel není mezi živými) by Vás za tato slova sfoukl jako svíčku. Jeho babička byla Ruska a v Rusku samotném měl spoustu známých a příbuzných, ale jeho nenávist, nehraná a mnohem větší než moje, směřovala na bolševiky a režim soudruha Putina, nikoliv na vše ruské. Domnívám se, že Aston to má taky tak...

R. Sorge 17.4.2021 11:46

A vakcínu Sputnik vytvořili bolševici nebo ti dobří Rusové, které máme všichni tak rádi ... ?

J. Franke 17.4.2021 11:59

Jak jste si mohl všimnout, nereagoval jsem na Sputnik, proti kterému nemám vůbec nic.

R. Sorge 17.4.2021 12:06

Myslím, že nemluvíte pravdu, o Sputniku jste se tu mnohokrát posměšně vyjadřoval. Takže to jsou jen kecy o bolševicích a Putinovi.

J. Franke 17.4.2021 13:05

Pane rozvědčíku, nejste nemocen?

J. Bárta 17.4.2021 11:06

Výživná diskuze k tématu je v článku: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/stahnete-vojsko-od-hranic-s-ukrajinou-a-z-krymu-vyzvali-rusko-macron-a-merkelova-40357308

A. Renjascu 17.4.2021 11:19

Diskuse je dnes výživná všude, protože místo argumentační se stala ideologickou. A jelikož stále platí rozděl a panuj, tak se ostatní jen mohou smát a vydělávat na úkor ČR. Jinak o Merkel a Německo nemám strach, ti navenek vždy Rusku hrozili, přesvědčili druhé, aby to dělali také a potom se za zády všech s Ruskem v klidu dohodli. Příkladem jsou současně sankce, kdy jsme vyklidili ruské trhy, abychom je přenechali Němcům, takže v Rusku podniká více než šest tisíc německých firem, staví se NS2, Siemens dodal turbíny pro elektrárnu na Krymu... Jj je to super spojenec to Německo.

V. Mokrý 17.4.2021 11:49

Tisíce firem, kterým firmy v ČR dělají subdodavatele ( za pár šupů ).

P. Spáčil 17.4.2021 12:14

Chudáci úkáčka, zase je nechají na holičkách.

J. Fridrich 17.4.2021 10:58

Pane Vacku, píšete - " Prostě kdo chce, tak si vybere dobrovolně Sputnik. Na svou zodpovědnost. Co na tom stále někteří nechápou? Řada lidí si stejně tak objednává zboží z Číny i když nemá evropskou certifikaci a atesty." -

Vám přijde srovnatelné lidské zdraví a život s čínskými sandály a dalšími " šunty " ? Máte zvláštní stupnici hodnot..

J. Drobný 17.4.2021 11:04

Zase jeden mudrc, který srovnává nesrovnatelné! Jakou certifikaci potřebuji na sandály z Číny? Navštivte některou z prodejen obuvi (teď už to jde) zajisté tam najdete spoustu bot vyrobených v Číně a požádejte u pokladny o evropský certifikát. Jistě vám rádi vyhoví.:-/

J. Fridrich 17.4.2021 11:09

Zase nepochopil, s. Drobný.. Tak znovu - a pomalu si přečtěte co jsem napsal v předchozím kroku tohoto vlákna..

Nebo ať vám to raději někdo pomalu přečte..