17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Výborný nápad

Předseda komunistů Vojtěch Filip vzkázal v sobotu Andreji Babišovi, že pokud nezmění svoji politiku stran nasazení našich vojáků v cizině, ať si hledá podporu jinde. To je výborný nápad, protože podpora by se najít mohla velmi snadno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Martinovská 21.5.2018 21:40

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Skvělé. Otírám si oči. Výborně. Přijdu zapálit svíci. Ale co když vám to referendum teď právě neschválí vládu? Viděla jsem letmo na netu, že první města jsou proti. To je napínavý...?

J. Schořík 21.5.2018 21:46

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Bude to hodně těsné. Ale podle výsledků krajských konferencí vyhraje těsně vstup do vlády.

Pokud ne, tak epitaf i příběh zůstává, jenom se změní poslední věta na "už neměli ani sílu pomoci nejskvělejšímu Andrejovi pomoci své zemi a po zásluze pomalu zemřeli na nezájem veřejnosti"..

M. Martinovská 21.5.2018 21:50

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

: )

J. Blahová 21.5.2018 21:52

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Dejvická ZO - 29 pro, 8 proti - neříkal Hamtáček, že výsledky treperenda se nemají zveřejňovat? :)))))

J. Schořík 21.5.2018 21:54

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Tady to nešlo, bylo tam novinářů jak blech. Odmítl jsem čtyři rozhovory ještě než jsme došel ke dveřím na radnici..

P. Spáčil 21.5.2018 22:04

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Vy jste neměli ty volby v Dejvicích na nádražce? Bylo by to takové stylové. (:-))

J. Schořík 21.5.2018 22:11

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Neměli no. Vlastně ani nevím proč to bylo na radnici. Normálně schůzujeme Na Slamníku..

P. Spáčil 21.5.2018 22:19

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Slamník - výborná hospoda.

J. Schořík 21.5.2018 22:20

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Měl jsem to radši před tou rekonstrukcí - líbila se mi ta zaplivaná patina, ale jinak všechna čest. Parádní podnik.

O. Uživatel 21.5.2018 21:30

Uživatel požádal o vymazání
J. Anděl 21.5.2018 21:34

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

A vida, od pana Eisnera jsem kdysi četl nějakou knížku, moc dobrá byla. Díky.

O. Uživatel 21.5.2018 21:37

Uživatel požádal o vymazání
J. Anděl 21.5.2018 21:43

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Koukám, že se dá snadno koupit online za 69 Kč. Díky za tip.

M. Martinovská 21.5.2018 21:47

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Však taky byl německý Žid. Proto to napsal tak dobře. Po válce byl na seznamu pro odsun... musel dokazovat svou "Státní a národní spolehlivost", jako tolik jiných... přihlásil se totiž v roce 1930 při sčítání lidu k německému jazyku a národnosti a to bylo rozhodjící kritérium. Paradoxně v pokynech k tomu sčítání se psalo, že každý může vyplnit cokoliv zcela bez obav, všechny údaje jsou důvěrné a budou použity jen ke sčítání, pro statistiku...

O. Uživatel 21.5.2018 21:58

Uživatel požádal o vymazání
M. Martinovská 21.5.2018 22:03

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Tohle je i na wiki, Pavel Eisner = Paul Eisner. Židé museli často po válce dokazovat státní a národní spolehlivost, protože měli ty fabričky a živnosti a tak. Taky občas vily a domy, takže občas se vlastně zjistilo, že jsou Němci. Protože třeba v té firmě vedli korespondenci německy, Nosek udělal takový návod, jak udělat z Židů Němce, a rozeslal ho podřízeným úřadům.

M. Mařák 21.5.2018 21:02

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

Jistě, national totiž není to samé, co nationalist, když to řeknu obrazně terminologií Vašeho guru, tak homosexualita není to samé, co homosexualismus.

Ale to je na Vás příliš složité a ani citáty z Hayeka, Misese a podobně za ta léta nepomohly. Nemíním opět ztrácet čas zbytečným tapetováním a blahosklonně Vám přenechávám poslední slovo.

P. Rajman 21.5.2018 20:57

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

I když máte pravdu, jsou tam i lidé jinak smýšlející. To se ale o komunistech a čím dál tím více o ANO říci nedá. Komunisté smýšlejí "jednotně" ANO čím dál tím víc jednotně přestávají myslet vůbec.

K. Janyška 21.5.2018 21:01

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

V ANO se nemyslí, tam se poslouchá šéfa... Dzp.

P. Rajman 21.5.2018 21:16

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

I když máte pravdu, je přece jen rozdíl kdo je tím poslouchajícím. Zda intelektuálně založení jedinci nebo od přírody příliš složité otázky si nekladoucí prosťáčci.

J. Anděl 21.5.2018 21:58

Re: Babiš z Čechů bolševiky neudělá

A zde jde o kterou variantu?

J. Klepal 21.5.2018 20:42

několik poznámek

Ohledně baltských zemí Aston zamlčel jednu důležitou věc. V těchto zemích žije početná ruská menšina lidí, kteří se zde narodili a celý život pracovali, přesto nemají občanství, jsou to proto tzv. neobčané Evropské unie. Mám např. pochybnosti o tom, jestli jsou místní staří lidé schopni se naučit například estonsky, ugrofinský jazyk podobné struktury jako maďarština, aby mohli získat estonské občanství, zvláště když celý život žijí v komunitě, kde se mluví výhradně rusky a která po staletí byla považována za ruskojazyčnou. To je problém, který baltské země odmítají řešit a na jejich řešení ostatní členské státy EU netlačí. Může se pak ukázat, že EU propásla příležitost řešit tento problém k všeobecné spokojenosti.

Pokud jde o postoj komunistů k závazkům ke spojencům, pak Aston zamlčel, že komunisté vyžadují, aby naše vojenská účast byla v souladu s Chartou OSN, tedy aby naše vojenská síla byla použita na obranu před agresorem nebo v souladu s rozhodnutím Rady bezpečnosti OSN. Ostatní vojenské akce jsou totiž považovány za nezákoné a podléhají sankcím. To jsou ostatně požadavky, které jsou součástí Severoatlantické smlouvy. Takže, pokud někdo žádá něco jiného než komunisté, pak ve skutečnosti jedná v rozporu se Severoatlantickou smlouvou.

O. Uživatel 21.5.2018 20:53

Uživatel požádal o vymazání
I. Kellner 21.5.2018 21:03

Re: několik poznámek

Přísně tak.

Ono je vůbec směšné, kolik se toho namluví o tzv "hybridních hrozbách", a pak se do Pobaltí pošle jednotka vojclů s kanóny.

Využít toho se úplně nabízí..

S. Lazárek 21.5.2018 21:05

Re: několik poznámek

Škoda, že máte modrou kadete, Vy byste byl pane velitel.

V. Církva 21.5.2018 21:20

Re: několik poznámek

OSN, co jsem slyšel už zprivatizovali Arabové, ty nemá smysl poslouchat.

Přesto souhlasím, že třeba v Arábiích nemáme co dělat. Jsou to země Arabů. Taky by se mi nelíbilo, kdyby nám cizinci zbraní v ruce vnucovali svobodu.

Pobaltí je něco jiného. To jsou naši spojenci, které musíme podpořit. Jen nevím, jestli zrovna toto je ten problém

J. Schořík 21.5.2018 20:31

Přišel jsem, uviděl jsem, odvolil jsem a

dal si kafe se dvěmi pěknými novinářkami.. Poche je ministr zahraničí :). Zeman to říkal ještě před potvrzením Tomana jako připomenutí našich závazků.. Stejně tak si vezme jedno ministerstvo od Babiše abychom se necítili bití :)).

P. Spáčil 21.5.2018 20:35

Re: Přišel jsem, uviděl jsem, odvolil jsem a

a co sčítací komise? Dopadl výsledek tak jak měl? (:-))

J. Schořík 21.5.2018 20:36

Re: Přišel jsem, uviděl jsem, odvolil jsem a

Ještě to nemají a volba je tajná. Nevím..

M. Mařák 21.5.2018 20:37

Re: Přišel jsem, uviděl jsem, odvolil jsem a

Tak, ať se vám v tom "pekle" s ANOfertem daří.