3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Vržené vidle a dětinské záruky

Od chvíle, kdy Andrej Babiš prohlásil, že neodstoupí, ani když bude prvoinstančně odsouzen, ocitla se sociální demokracie v groteskní situaci. To už není dělání fíkového listu, to je dělání blba. Na tak arogantní prohlášení je jediná důstojná odezva – odchod středem a pokud by si chtěl Andrej Babiš vykopat politický i lidský hrob, pak bude mít dva hrobníky – Filipa s Okamurou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 26.4.2018 11:40

Re: Co že to zase děláme špatně?

Jak by se Vám líbilo, kdyby Vaše nastávající před svatbou žádala od Vás záruku: když já se rozhodnu skočit z okna, ty musíš také!

J. Schořík 26.4.2018 11:41

Re: Co že to zase děláme špatně?

Ano, skutečně jste velmi hloupá..

M. Varadinková 26.4.2018 12:27

Re: Co že to zase děláme špatně?

Tak líbilo nebo nelíbilo? Připadalo by Vám to normální, chtít takovou záruku?

J. Schořík 26.4.2018 12:31

Re: Co že to zase děláme špatně?

Andrej nás požádal o ruku a přitom spí s Okamurou, chceme aby to s ním skončil. Zároveň odmítá, aby v případě že nás vyhodí z domu (což může udělat hned po svatbě/důvěře), přestal sám bydlet ve společném bytě (vláda s důvěrou).

M. Varadinková 26.4.2018 12:47

Re: Co že to zase děláme špatně?

Jenže Okamura nemá své posty ve sněmovně proto, že "spí s Babišem", ale proto, že to odpovídá jeho volebnímu výsledku. Ze stejného důvodu má svůj post třeba i Fiala (ODS). To, že vy socani chcete "spát s Babišem", Vás neopravňuje k tomu, abyste s drzostí sobě vlastní odmítli respektovat volební výsledek někoho, kdo ho má lepší, než vy. A ještě k tomu vydíráním nutili i toho Babiše.

J. Schořík 26.4.2018 12:51

Re: Co že to zase děláme špatně?

Žvaníte nesmysly, konečně jako obvykle. Okamura má tak významné posty protože se vyspal společně s Babišem a komunisty hned po volbách - jinak by třeba na předsedu hospodářského výboru prostě nedosáhl. Obešli tím všechny ostatní a žádné skutečné jednání neprobíhalo. A nám nejde o ty pozice, chceme aby Andrej jasně ukázal, že už s Tomiem spát nebude, tohle je elegantní řešení (protože pokud Tomia odvolá, tak ten to neunese a bude ho nenávidět na věky věků).

A jsem rád, že Vám došlo jakou blbost jste napsala s tou nevěstou, to je dobrý začátek, i když pochopitelně nemáte kdovíjaké možnosti rozvoje..

M. Varadinková 26.4.2018 13:05

Re: Co že to zase děláme špatně?

A proč tedy má ten post Fiala z ODS? Taky se vyspal s Babišem?

Blbost s nevěstou? To vy socani se přece takovou blbost snažíte realizovat. Doufám, že Babiš nebude tak blbý, aby na to vaše vydírání přistoupil.

J. Schořík 26.4.2018 13:06

Re: Co že to zase děláme špatně?

Ten Váš příklad ukazující že vůbec nechápete o čem je řeč jsem myslel :). Pěškný den okamůro..

J. Matuška 26.4.2018 13:30

Re: Co že to zase děláme špatně?

Vidí magistr Schořík rozčílením na klávesnici?

J. Schořík 26.4.2018 13:36

Re: Co že to zase děláme špatně?

Já nejsem rozčilený. Jen dávám jasně najevo, že se s okamůrou bavit nechci. Podobně jako s Vámi pane Matuško..

J. Matuška 26.4.2018 13:53

Re: Co že to zase děláme špatně?

Poznámku jsem psal jako reakci na příspěvek paní Mileny Varadinkové...

J. Schořík 26.4.2018 14:05

Re: Co že to zase děláme špatně?

Ano, o mne někomu jinému. Příznačné.. Zbabělé a nízké..

M. Varadinková 26.4.2018 14:21

Re: Co že to zase děláme špatně?

A kolikrát už jste tady psal Vy o mně někomu jinému? Nízký zbabělče.

J. Schořík 26.4.2018 14:22

Re: Co že to zase děláme špatně?

Ale Vám to píšu trvale i přímo do očí. To je fér. Považuji Vás za blbou paranodiní vesnickou krávu a píši to jak Vám, tak o Vás. Nechť ukáže pan Matuška stejnou odvahu a neřeknu ani popel..

M. Varadinková 26.4.2018 14:34

Re: Co že to zase děláme špatně?

Napsal paranoidní pražský vůl.

V. Novák 26.4.2018 14:08

Re: Co že to zase děláme špatně?

Jestli vidí, nevím. Ale slintá!

M. Prokop 26.4.2018 11:32

Re: Co že to zase děláme špatně?

Domníváte se, že máte Andreje "na lopatě", tak jsou požadavky dost vysoké, vzhledem k volebním výsledkům. Pojmy jako hajzlovsky, vydírání, bych do toho netahal. Buďto to uhrajete nebo ne. V obojím případě se mi výsledek nebude líbit, ale hysterčit kvůli tomu nemíním.

J. Schořík 26.4.2018 11:34

Re: Co že to zase děláme špatně?

Které požadavky jsou dost vysoké pane Prokope? To jsou jen pocity. Chceme pouze naprosto základní věci dokazující ze se vážně bavíme o koaliční vládnutí. .

M. Prokop 26.4.2018 11:37

Re: Co že to zase děláme špatně?

Počet ministerstev, výběr některých. Já to nijak neodsuzuji, to je prostě politika. Máte možnost, buďto ji využijete co se dá, nebo to přešponujete.

J. Schořík 26.4.2018 11:40

Re: Co že to zase děláme špatně?

To už je ale dávno sjednáno a je vydírání říct si co chci a co ne? Pět nabízí Andrej skoro od začátku. Ta silná slova se objevují v reakci na požadavek odstoupení v případě odsouzení, nebo společne demise a to nejsou žádné přehnané požadavky. .

M. Prokop 26.4.2018 11:43

Re: Co že to zase děláme špatně?

Já napsal "dost vysoké", ne přehnané. A o vydírání nic, to jsem výslovně vyloučil.

P. Vandas 26.4.2018 10:16

Návrat ke standartní parlamentní republice...

.. není potřeba, neb parlamentní demokracii máme a zatím docela funguje dobře. Návrat k "tradičním" politickým stranám už nepožaduji, neb po sobě zanechaly dost velkou pachuť v různých osobách, jako třeba Řebíček, Gross,Dalík a pod. Dělení na pravici a levici je zneváženo, neb pravice prosazovala levicové koncepty a naopak levice privatizovala až praštělo. Kdo by potom takovým uvěřil? Do úřadu prezidenta bych také rád navolil osobnost, ale navolil jsem Zemana a tak si nestěžuji. Co se suspendování týče, tak bych suspendoval především politiku multikulturalizmu, řízeného dosídlování pod nátlakem a novomarxistické pokusy rozvrátit tradiční koncepty rodiny, podporu deviantním konceptům změn pohlaví a zvyšování jejich počtu nad ona dvě osvědčená. Naše společnost nemá zapotřebí hledat nějaký nový smysl existence, neb jej navzdory všem ,má. :-):-):-)

S. Lazárek 26.4.2018 10:19

Re: Návrat ke standartní parlamentní republice...

Za podporu deviantního konceptu změny pohlaví jsem třeba rád, protože díky němu se můj syn mohl stát ženou a žít si svůj život naplno.

J. Schořík 26.4.2018 10:35

Re: Návrat ke standartní parlamentní republice...

Vandas by takovou deviaci u svého potomka rozhodně nesnesl..

A. Zajícová 26.4.2018 10:52

Re: Návrat ke standartní parlamentní republice...

Vandas má anafylaktický šok i po kuřecích játrech, ten kdyby potkal Terezu Spencera, rovnou by s ním seklo. Což vzhledem k některým jeho názorům není špatná představa.

P. Vandas 26.4.2018 11:32

Re: Návrat ke standartní parlamentní republice...

Mně nepřísluší jakkoli kritizovat, že tento problém existuje a respektuji jej, jako ryze osobní a intimní záležitost. Co však mohu vnímat, jako nesprávné je fakt, že děti jsou k tomu naváděny ve školách a proti tomu protestuji.

M. Prokop 26.4.2018 11:45

Re: Návrat ke standartní parlamentní republice...

Jo, taky bych to tak bral, pokud by děti skutečně byly naváděny, což asi není příliš časté, alespoň zde.

P. Vandas 26.4.2018 11:46

Re: Návrat ke standartní parlamentní republice...

Ano. Jsou k tomu naváděny už od 1.třídy. Proto jsem tak vytočený.

J. Schořík 26.4.2018 11:52

Re: Návrat ke standartní parlamentní republice...

Tak určitě.. Možná jde o nějaké specifikum u vás v Dobříši. To je možné. Ale spíš zase zrní. .

M. Prokop 26.4.2018 11:54

Re: Návrat ke standartní parlamentní republice...

Jsem se domníval, že takhle blbnou spíš tam, kde jsou v budování moderního člověka už trochu dál. Ale mohu se mýlit, děti už jsou větší a vnoučata zatím žádná.